Jak sledovat hry Lions bez kabelu 2019

Jak sledovat hry Lions bez kabelu

GettyNejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Lions, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.Ve druhé sezóně Matta Patricie se Detroit Lions snaží zachytit sérii průměrnosti a soutěžit v naskládaném NFC North - divizi, kterou Detroit nevyhrál od roku 1993.Hry Lions letos budou buď na Foxu (12 her - vysílaných na vybraných trzích), CBS (2 hry - vysílané na vybraných trzích) nebo ESPN (1 hra - celonárodně vysílané).

Pokud nemáte kabel, můžete hry Lions sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a celonárodní televizní vysílání: Hulu s živou televizí

Lions kanály v ceně : Fox, CBS, ESPN (Fox a CBS jsou k dispozici naživo v Detroitu a na dalších vybraných trzích)Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Lions, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Lions pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Lions kanály v ceně : Fox, CBS (oba dostupné živě v Detroitu a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za doplněk Sports Plus

nejlepší tenisové boty na zumbu

ESPN není zahrnuto, ale na ESPN je pouze jedna hra Lions během sezóny a jinak FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Lions pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a hry vysílané na národní úrovni: Sling TV & CBS Naplno

Lions kanály v ceně : Fox (Sling Blue), ESPN (Sling Orange), CBS ( Kanál CBS Amazonu Prime nebo CBS All-Access )

Cena : 40 $ měsíčně za Sling Blue + Orange (25 $ měsíčně za každý balíček zvlášť); 5,99 $ měsíčně za Prime CBS Channel nebo CBS All-Access

Tato možnost je dohromady 46 $ za měsíc, ale rychle se prodraží, pokud chcete to, co některé z výše uvedených streamovacích služeb nabízejí, například DVR (5 $ za měsíc) nebo NFL RedZone (10 $ za měsíc). CBS navíc není zahrnuto, takže je zde další potíže s používáním druhé streamovací služby pro tyto hry. Pokud ale chcete hry Fox (12 her Lions bude na Foxu), Sling Blue je na to dobrá a levná volba.

Zde se můžete zaregistrovat do Sling TV , a hry Lions pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

U her CBS můžete sledovat buď CBS kanál Amazon Prime, nebo CBS All-Access:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který stojí 5,99 $ měsíčně a je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

To je v konečném důsledku stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Lions a všech ostatních her NFL na vašem počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled na sezónu Lions 2019

Lvi začínají zklamáním v sezóně 6–10, díky které skončili poslední v NFC North v prvním ročníku Matta Patricie v čele v Detroitu.

Detroit skončil v minulé sezóně na 28. místě v celkovém útoku, přičemž quarterback Matt Stafford měl jednu ze svých nejhorších sezón jako profesionál. Stafford prošel na pouhých 3 777 yardů a 21 přistání.

Lvi přivedli v offseasonu veteránského koordinátora Darrella Bevella, aby nahradil Jima Boba Cootera. Bevell předtím strávil sedm sezón se Seattle Seahawks.

Pro trenéra Bevella a mě musíme náš vztah posunout dopředu, řekl Stafford na soustředění. Čím dříve se setkáme z očí do očí a porozumíme tomu, co si navzájem líbí a na co myslíme, tím lépe pro tento přestupek. Měli jsme několik skvělých rozhovorů. Udělal jsem vše, co jsem mohl, abych se pokusil ponořit se do této příručky a ujistit se, že tlačím na ostatní lidi v tomto přestupku, aby to dohnali a ujistili se, že jdou na úroveň, kterou potřebujeme. Máme talentovaný tým. Není čas sedět. Pojďme vyhrát nějaké hry a udělat to na vysoké úrovni.

Očekává se, že trestný čin Lions bude běh využívat více než v minulých letech, většinou kvůli vzniku druhé letopředsedkyně Kerryon Johnsonové.

bílé dětské tenisky

Navzdory tomu, že v minulé sezóně odehrál jen 10 her, Johnson spěchal na 641 yardů a trojici přistání. Jeho zápas na 101 yardů proti Patriots 23. září byl historický a přerušil sérii 70 zápasů pravidelné sezóny, kdy Lions neměli sto yardového rushera.

Nemůžeme jim vrátit míč, řekla Patricia deníku The Athletic mimo sezónu při diskusi o důležitosti silného běhu. Musíme být schopni blokovat, umět se dostat do svých děr a nechat lidi chybět. Musíte spustit míč a žvýkat hodiny. Hru musíte ovládat.

Na obrannou stranu míče - Patriciiinu specialitu - Lions přidali pomocí bezplatné agentury obranný konec Trey Flowers a cornerback Justin Coleman.

OddsShark má celkovou výhru Lions při skromných sedmi výhrách v roce 2019 - nejnižší v divizi. Packers, Bears a Vikingové jsou uvedeni v devíti. Má to smysl, když vezmeme v úvahu, že Lvi nevyhráli NFC North více než čtvrt století a za poslední čtyři sezóny se dostali do play-off jen jednou.


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat premiéru páté série Total Bellas online, pokud nemáte kabel.

Tento wikiHow vás naučí, jak přidat nového člena do vaší rodinné skupiny Nintendo Switch Online. Dokud má kterýkoli člen vaší rodinné skupiny Nintendo Switch Online rodinné členství, všichni členové vaší rodiny mohou používat Switch Online. ...

Jak vypracovat své abs v těhotenství. Jako těhotná žena se můžete bránit myšlence na zkrocení břicha a procvičení svalů ab ze strachu, že by tato cvičení mohla vašemu dítěti ublížit. Ale vaše břišní svaly hrají klíčovou roli v ...

Jak získat tenčí stehna. Pokud sníte o štíhlých, upravených stehnech, nejste sami! I když pro hubnutí nemůžete udělat jen stehna (protože nemůžete spalovat tuky), zdravé stravování a cvičení vám mohou pomoci zhubnout ...

Tiafoe tento měsíc vzala Rogera Federera a Juana Martina del Potra do tiebreaku.

Se sedmi potenciálními týmy turnajů NCAA by turnaj Pac-12 měl být thrillerem. Zde je návod, jak sledovat každou hru online bez kabelu.