Živý stream Browns vs Jets: Jak se dívat bez kabeluGetty Browns WR Odell Beckham Jr.

Poté, co byli Baker Mayfield a Cleveland Browns zmláceni v otvíráku, zoufale potřebují vyhrát nad týraným týmem New York Jets, který bude v pondělí večer bez fotbalových klíčů.Začátek hry je naplánován na 20:15. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:nejlepší nové tenisové rakety

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Browns vs Jets na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TVBalíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s více než 25 živými televizními kanály, včetně ESPN.Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Browns vs Jets na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Browns vs Jets na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí pověření YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Browns vs Jets a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Browns vs Jets

Browns vstoupili do sezóny jako nejhypelovanější tým v lize, zdobili obálky časopisů, tlačili do médií tuny citovatelného materiálu a budovali očekávání na úrovni Super Bowl - situace neznámá v Clevelandu jen dvě sezóny odstraněná z kampaně bez vítězství.

Porážka Brownů, která proběhla ve 1. – 43. Týdnu proti Titánům, však změnila příběh kolem týmu.

nejlepší rovnátka pro tenisový loket

To, čeho se teď musíme zdržet, je přehnaná reakce, řekli po prohře Kitchensovi. Je to jedna hra v plánu 16 her. Jsme velmi zklamáni nedostatkem disciplíny, který jsme předvedli, ztrátou vyrovnanosti, kterou jsme občas ukázali, a celkově tím, že neodvádíme dostatečně dobrou práci z pohledu koučování a z pohledu hráče, abychom mohli práci vykonávat pozitivně.

Browns byli až do svých posledních pěti linemen proti Tennessee, když viděli, jak se Greg Robinson pustil do kopání soupeře a jeho záložní Kendall Lam opustil zápas se zraněním.

Robinsonovo vyvržení zdůraznilo v 1. týdnu pro Brownse hlavní problém, kterým byla disciplína. Brownovi se provinili 18 vlajkami za téměř 200 trestných yardů.

Od samého začátku jsme kázali o blokování vnějšího hluku a musíme v tom pokračovat, řekl Kitchens. Rozpoznat problém a poté jej opravit. Plně očekávám, že máme v šatně muže, kteří to udělají.

Odell Beckham Jr., který tým získal od Giants v offseason prostřednictvím blockbusterového obchodu, přidal nějaké další koření do zápasu s Jets a zavolal obranného koordinátora Gregga Williamse, který byl prozatímním hlavním trenérem Browns v minulé sezóně pro finále osm her.

Musíte si dávat pozor na levné výstřely a špinavé hity a na všechno, co rád učí, řekl Beckham novinářům. Kdybych byl trenér, nikdy bych neučil to, co učí on. Ale je to jen on a to, co dělá.

Měl jsem lidi, kteří tu byli, když tu byl, a říkal (jim), jestli máte šanci, zastřelte ho. Pokud můžete, ublížte mu. Garantuji, že ze hry odejde zraněný a podobné věci.

Williams odpověděl a vtipkoval Odella, který médiím.

co dělat pro tenisový loket doma

Spolupracujete a dáváte mu pozornost, řekl Williams. Prostě mu nevěnujte pozornost.

Když už mluvíme o odpadcích, Jets mají několik zásadních personálních problémů, přičemž quarterback Sam Darnold je vyloučen, protože mono a Pro Bowl linebacker mají vynechat čas se zraněním třísel. Na postranní čáře se připojí k nováčkovskému defenzivnímu pochůzkáři Quinnen Williamsovi - celkovému výběru č. 3.

V případě nepřítomnosti Darnolda převezme otěže pod středem Jets Trevor Siemian-který má na startu rekord 13-11. Siemian dříve viděl počáteční čas s Broncos.

Brownům budou také chybět některé klíčové kousky v obranném beku Damarious Randall (otřes mozku), ofenzivní pochůzkář Kendall Lamm (koleno), běh zpět Dontrell Hilliard (otřes mozku) a linebacker Adarius Taylor (kotník).


Populární Problémy

Jak opravit škrábance na obuvi z umělé kůže. Boty z umělé kůže jsou levnou, dobře vypadající alternativou k obuvi z pravé kůže. Ačkoli jsou obvykle odolnější než jejich sourozenci na bázi zvířat, nejsou imunní vůči poškození a poškrábání nebo ...

Jak napařit Tamales. Tamales jsou tradiční mexickou pochoutkou z masa, kukuřičného těsta a masové nebo tvarohové náplně. Vaření v páře tamales je snadný a chutný způsob. Použijte parník nebo improvizujte a použijte talíř a ...

Jak zasáhnout rychlým pohybem v badmintonu. I začínající badmintonisté pravděpodobně vědí, že podání provádí hráč na začátku hry nebo po bodu. Flick serve je však pokročilá úroveň servírování, která dokáže zachytit ...

I když nemáte kabel, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat kvalifikaci 2021 Daytona 500 pole online naživo. Zde je postup.

Jak načasovat kriketový úder. Odpalování je spíše otázkou načasování než hrubé síly. Načasování míče není záhada, ale získaná dovednost. Zůstaňte uvolněni a soustředění. Buďte svědomití ve svém postoji a dávejte pozor na míč. Přes...

Jak změřit velikost trička. Oblečení je dodáváno ve standardních velikostech, ale tyto velikosti se liší společnost od společnosti. Přestože si můžete tričko vždy vyzkoušet v kamenném obchodě, při online objednávce to není možné. Vědět, jak ...