Přímý přenos Bucs vs Seahawks: Jak se dívat online bez kabelu

Ofenzivní koordinátor Seahawks

Getty Russell Wilson nebyl pro to, aby Seahawks vyhodili Briana Schottenheimera.

Seattle Seahawks se snaží udržet krok v ultra konkurenčním NFC West, protože v neděli přijíždějí do města bojující Tampa Bay Buccaneers.

Začátek hry je naplánován na 16:05 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Bucs vs Seahawks na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

na jakém kanálu je rozvod

Fox (žije na vybraných trzích, včetně Tampy a Seattlu) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bucs vs Seahawks na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně Tampy a Seattlu). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Bucs a Seahawks.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Bucs vs Seahawks na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Bucs vs Seahawks a všechny ostatní hry NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Bucs vs Seahawks

Seahawks startují 6: 2 a mohou čelit důležitému vítězství, když se postaví Bucs. Vzhledem k tomu, že v následujících týdnech zbývá tvrdá rukavice, musí Seattle sbírat vítězství, kde se dá.

Líbí se mi místo, kde jsme, řekl linebacker Seattlu Bobby Wagner. Byly situace nebo hry, ve kterých jsme byli 4–4, nebo mnohem horší záznamy. Takže když sedím za stavu 6-2 se šancí zlepšit se a opravdu vzlétnout v obraně, mám rád naše šance.

Hlavní trenér Seahawks zopakoval tyto pocity o polovině sezóny.

Není to jen dostat se do půli cesty, je to to, co s tím uděláte, řekl trenér Seattlu Pete Carroll. To je vše pryč a hotovo. Nyní to je, když probíhá běh do cíle.

Seahawks tento týden udělali nějaký hluk s velkou transakcí a tvrdili, že bývalý přijímač Patriots Josh Gordon se vzdal výjimek. Tento týden si nezahraje, ale mohl by být velkou součástí útoku směrem vpřed.

Je to jedinečný talent, řekl trenér Pete Carroll po pátečním tréninku. Příští týden se podíváme a uvidíme, jak vypadá. Odvedl spoustu dobrých věcí a odehrál spoustu dobrých her. Více se dozvíme příští týden. S touto hrou nebude mít nic společného.

Bucs mají za poslední dva týdny dohromady 11 obratů a přišli o poslední tři v řadě.

Prostě tu hru mít a rozdávat. Je čas přestat, řekli Arians. Myslím, že to cítí všichni, a je to velmi dobrý pocit jako trenéra vrátit se do letadla, které je naštvanější kvůli prohře.

Seattle je pro tuto hru oblíbený 5 bodů. Seahawks jsou překvapivě doma 2: 2 na hřišti CenturyLink Field, které má pověst jednoho z nejtěžších míst v lize.

Je to zvláštní, protože když jsme je hráli každý rok, porazili nás doma a my je porazili tam, řekl Arians. Mnoho z těchto her byly opravdu těsné hry, které jsme nakonec vyhráli. Pokud tam vydržíte s davem a prostředím a vším, co je na daném místě tak jedinečné, a nebudete zahlceni, budete mít šanci hru vyhrát.


Populární Problémy

Rafaela Nadala v pátek odvezl z mistrovství Monte Carlo Masters Andrey Rublev v usilovném trojsetovém setu. Ztráta ukončila Nadalovu nabídku na rekordně dlouhý 12. titul na akci Masters 1000.

Victoria Azarenková pokračovala ve své dobré formě na Mexican Open, když ve druhém kole překonala Tatjanu Marii.

Zde je návod, jak sledovat hru Mavericks vs Clippers Game 1 online, pokud nemáte kabel nebo nemáte ESPN.

Jak přežít základní vstupné. Pokud si kupujete lístky na hudební festivaly nebo koncerty s významnými kapelami, můžete se ocitnout v držení vstupenky na základní vstupné. Obecné vstupné je ...

Když se Roger Federer a John Isner chystají zamknout rohy ve finále Miami, podívejte se dopředu, co se v zápase může stát.

„The Lost Lincoln“, nový dokument na Discovery Channel, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.