'Dokážete si představit, jak hloupé to volání je?' - Daniil Medvedev se posmívá rozhodčímu rozhodčímu a rozděluje názor na Twitter

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv byl zapleten do kontroverze v polovině zápasu, když se v úterý utkal s Kazachstánem Alexandrem Bublikem ve druhém kole národní banky 2021 Open.

Medveděv se v raných fázích zápasu ocitl v díře, přičemž první set shodil 6: 4. Ale Rus dokázal nakonec vše otočit a zvítězil 4-6 6-3, 6-4 nad Bublikem.

Nejzajímavější moment soutěže však přišel za stavu 2: 0 ve třetím setu. Předsedkyně rozhodčí Aurelie Tourte byla v tu chvíli nucena vynést rozsudek proti Medveděvovi, což rozzuřilo semeno č. 2.

Poté, co Alexander Bublik sloužil za stavu 0-2, 30-0, Daniil Medvedev pronikl úžasným shonem a následoval ho lobem. Bublik, který byl u sítě, utekl zpět a nějak se mu podařilo míč získat zpět, jen aby Medveděv snadno zastavil.

Rus však trefil smeč přímo na Bublikovo tělo, což přimělo Kazacha ztratit rovnováhu a upadnout. Medveděv se okamžitě omluvil svému soupeři za to, že na něj mířil slovy „promiň“, ale míč se vrátil do hry - což světová dvojka poté odložila dalším smečem.

Hned poté, co vítěz prošel kolem Bublika, vydal rozhodčí překážkovou výzvu Daniilovi Medveděvovi, aby promluvil, zatímco bod stále probíhal.

Medveděv zmatený přelomem událostí nadával rozhodčímu za to, co považoval za „hloupé“ volání. Rus dokonce navrhl, aby byl celý incident roubíkem hodným dokumentování Tennis TV - oficiální streamovací službou ATP.

V tom posledním se nemýlil, protože Tennis TV skutečně krátce poté zveřejnila video z incidentu.

Zde je kompletní výměna mezi Daniilem Medveděvem a rozhodčím v této fázi zápasu:

Daniil Medveděv: „Co? Je to můj míč, ne jeho míč! '
Rozhodčí: 'Zavolal jsem překážku, protože jsi během bodu mluvil.'
Alexander Bublik: „Kdo během bodu mluvil?“
Daniil Medveděv: „Dokážete si představit, jak hloupé je toto volání? Protože jsem měl míč na zasažení! To bude v Tennis TV, brácho! '

Sám Daniil Medvedev se po zápase vyjádřil na Twitteru, aby se k incidentu vyjádřil.

„Tady budu jen mlčet,“ tweetoval Daniil Medveděv a poté se rozesmál emoji.

V okamžiku, kdy bylo video nahráno na sociální média, polarizovalo tenisové fanoušky na to, zda rozhodčí zavolal správně nebo ne. Fanoušci byli také rozděleni na to, zda chování a reakce Daniila Medveděva na výzvu byly přijatelné.

Zatímco někteří mu říkali bavič, kterého tento sport potřebuje, jiní tvrdili, že pro ruskou histrioniku to nebylo povoláno.

'Ne, prosím, nemlč, na turné právě teď nezbyli žádní baviči.' Jste od sebe odděleni, “tweetoval fanoušek v odpovědi na Medveděvův tweet.

Jiní však tvrdili, že Medveděv hledal preferenční zacházení, když se ve skutečnosti mýlil.

„To představuje jeden z největších problémů tenisu. Hráči chtějí, aby pravidla byla volána selektivně. Pravidla jsou pravidla, “tweetoval účet s názvem„ The Big 3 Tennis “.

Co říkají pravidla o kontroverzní výzvě proti Daniilu Medveděvovi?

Bližší pohled do knihy pravidel ATP by naznačoval, že rozhodčí Aurelie Tourteová se prostě řídila literou zákona. Vzhledem k tomu, že pravidla v tenise jsou velmi kontextová, je třeba argumentovat tím, že dostatečně nevyužila své diskreční pravomoci.

Podle sekce Pravidlo Hindrance má hráč ukotvit bod za zvuk vydaný v průběhu rally pouze v následujícím případě:

Během hry hráč, který si myslí, že zasáhl vítěze, křičí „vamos“, „pojď“, „ano“ atd., Zatímco jeho soupeř právě odpaluje míč.

Celý rozsah pravidla však jde ještě hlouběji. Pohled do podsekce Pravidlo hindrance „Opravené volání“ naznačuje, že rozhodčí je na místě, kde může určit, zda bylo hráči skutečně bráněno, nebo ne.

Zde je několik úryvků z této podsekce:

OPRAVENÝ VÝZVU: „Kdykoli dojde k opravenému hovoru buď přepsáním, opravou rozhodčím linky, nebo jiným způsobem, předseda rozhodčí podle svého výhradního úsudku musí odradit můj, pokud některému hráči bylo bráněno, a pokud ano, nařídit hraní„ Let “ . '

Mnoho fanoušků vystoupilo na obranu Daniila Medveděva a poukázalo na to, že ruský výkřik nijak nebránil Alexandru Bublikovi - který byl v té době daleko od míče. Je také důležité poznamenat, že mluvení během samotného bodu nezaručuje bodový trest.

tendonitida ortéza na loket

Medveděvova reakce byla dalším diskusním bodem na Twitteru, kdy mnoho fanoušků kritizovalo ruské zacházení s rozhodčím.

„Sledovat to je opravdu zneklidňující. Tenisová televize to provozuje jako další zábavný virální klip misogynistické šikany. Ze stejné ženy, 2. den v řadě. Všechny tyto komentáře se zaměřují na to, jak hloupé to volání bylo, ale vidím jen dva dospělé muže, kteří měli výbuch, který roztrhal ženu, “tweetoval jeden fanoušek.

Není to poprvé, co si Daniil Medvedev vzal svobodu s rozhodčím na židli. Rus po těžké porážce hodil mince na rozhodčího během Wimbledonu 2017 a také se letos v Madridu rozzlobil.

Populární Problémy

Boční zvedání jsou jednoduchá, ale účinná cvičení, která mohou zpevnit vaše ramenní svaly a zlepšit vaši fyzickou sílu. Postranní zvedání, které vyžaduje pouze vaše ruce a činky nebo odporové pásy, lze provést prakticky kdekoli a kdykoli ...

Váš průvodce streamováním hry Santa Paws 2: The Santa Pups online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak získat krávu s nervovým poškozením zadních nohou z dlouhého porodu nebo tvrdého tahu, aby se postavil. Někdy po dlouhém, těžkém porodu, kdy se kráva snaží mít velké tele bez pomoci a je to v porodních cestách příliš dlouho, nebo po těžkém ...

Strip kluby často pořádají amatérské večery, kam může přijít kdokoli a provést striptýzovou rutinu. Vítěz obvykle dostane finanční odměnu a během své rutiny může také dostat tipy od publika. Pokud chcete tančit ve striptýzovém klubu na amatérských ...

Všechny lidské trny mají normální křivky ve tvaru písmene S, ale někdy se vyvíjejí nepřirozené boční (boční) křivky, které se říká skolióza. Http://umm.edu/programs/spine/health/guides/adult-scoliosis Skolióza se obvykle vyvíjí během...