Přímý přenos Cardinals vs Rams: Jak se dívat online

Hodinky Rams vs Cardinals

Getty Obranný konec Aaron Donald z Los Angeles Rams v akci proti Arizona Cardinals na začátku této sezóny.

Arizona Cardinals (8-7) navštíví Los Angeles Rams (9-6) v obrovské show NFC West s důsledky play-off pro oba týmy.

Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Cardinals vs Rams online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Arizony, Los Angeles a všech ostatních měst NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, Cardinals vs Rams můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Arizony a Los Angeles

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

dlouhý tenis a tenis na trávě

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Cardinals vs Rams můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Arizony a Los Angeles

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Cardinals vs Rams můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Arizony, Los Angeles a všech ostatních měst NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

jak se stát tenisovým trenérem

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Cardinals vs Rams můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Cardinals vs Rams naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Cardinals vs Rams naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Cardinals vs Rams

Pro každý tým tento týden je to jednoduché: vyhrát tuto hru a postoupit do play -off. Pokud Cardinals vyhrají, jsou na tom stejně - pro Berany. Pokud Arizona prohraje, berou Berani a Chicago Bears poslední dvě místa v play off v NFC.

Berani tento týden obdrželi zdrcující zprávu, když odhalili, že quarterback Jared Goff si zlomil palec a podstoupil operaci. Goff dostal operaci tento týden s nadějí, že budou připraveni na play off - ale Berani stále potřebují nejprve vyhrát. Záložní quarterback John Wolford tak bude mít první start v NFL proti Cardinals Sunday.

Berani budou bez svého prvního rozehrávače ve vážné nevýhodě, ale nehodlají se začít vymlouvat. Jsem si jistý Johnem a jsem si jistý i dalšími 10 hráči kolem něj a chápáním toho, co musí kluci udělat, aby se zvýšili, hlavní trenér Rams Řekl Sean McVay tento týden. Musíme to udělat. Musíme to udělat kolektivně, ale člověče, to je skvělá příležitost reagovat. Pojďme položit žetony a uvidíme, co se sakra stane.

tenisová servisní linka

Jedním z klíčových zápasů v této hře bude Rams corner Jalen Ramsey na přijímači Cardinals DeAndre Hopkins. Ramsey je jedním z nejlepších v lize a proti Hopkinsovi se mu poprvé dařilo docela dobře. Rozhledna Arizony chytil osm přihrávek na 52 yardů a přistání v prvním zápase Cardinals v sezóně proti Rams, výhra Los Angeles 38-28. Pro Cardinals bude klíčové, aby obrana znepříjemnila Wolforda a aby Kyler Murray a ofenzíva hráli chytře a efektivně.

Arizona však nepočítá s tím, že bude čelit týmu Rams, který bude vyčerpán. To bude určitě vzato v úvahu, ale vzhledem k tomu, že Sean volá hry a s těmi zbraněmi, které stále mají, bude pro nás těžká výzva pokusit se je zpomalit, řekl trenér Cardinals Kliff Kingsbury: na oficiálních stránkách Cardinals. Prohráli jsme s těmito kluky sedmkrát za sebou. Bude to dohoda, kde budeme muset hrát svoji hru.

Kromě Goffa budou Berani bez běhu zpět Darrell Henderson a přijímač Cooper Kupp, takže přestupek LA bude bolet. Budou se muset hodně opřít o Aarona Donalda a společnost, kteří to měli jeden z nejlepších pět obran proti běhu i přihrávce po celou sezónu.


Populární Problémy

Pochopení rozdílu mezi fanoušky a fanatiky

Astros hostí paprsky ve hře 1 jejich zápasu ALDS v pátek odpoledne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Brankář je hráč v poli týmu v kriketu, který stojí za brankou nebo pahýly za těstíčkem. Jako wicketkeeper je vaší prací být připraven obdržet míč a pokusit se odpálit nebo vybít těsto ....

Jak udělat basketbalové hřiště. Když chcete hrát basketbal, může to být nepohodlné, ale musíte hrát v posilovně nebo v rekreačním středisku a hrát na plném hřišti. Pokud si chcete procvičit basketbalové dovednosti nebo si jen zahrát hru doma, stavíte ...

Možná se stydíte nebo si myslíte, že si vás ve škole nikdo nevšimne. Možná budete chtít vyzkoušet školní hru, ale máte strach, že si z vás lidé budou dělat legraci. Můžete si dokonce myslet, že to mají všichni, kromě vás. Je důležité si uvědomit, že ...