Chiefs vs Jaguars Live Stream: Jak se dívat bez kabelu

Sledujte Chiefs vs Jaguars without Cable

Getty Patrick Mahomes začíná obranu svého MVP, když se velitelé Kansas City v neděli v akci 1. týdne postaví Jacksonville Jaguars.

Kansas City Chiefs se dívají na Super Bowl s obranou NFL MVP Patrickem Mahomesem na ovládacích prvcích, ale tým dostane velkou silniční zkoušku z brány proti nově vypadajícímu týmu Jacksonville, který se chce zlepšit po neuspokojivé kampani 5-11 a před rokem.Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Chiefs vs Jaguars na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Chcete-li sledovat hry CBS s prodejem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba.Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Chiefs vs Jaguars na svém počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTVPokud chcete sledovat co nejvíce NFL mimo tuto hru, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Kansas City a Jacksonville) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Chiefs vs Jaguars na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Kansas City a Jacksonville) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Chiefs vs Jaguars na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS na trhu. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Chiefs vs Jaguars na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Chiefs vs Jaguars a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled náčelníků vs Jaguarů

Mahomes zapálil NFL v první sezóně jako předkrm v Kansas City, což pomohlo vést k přestupku, který vedl ligu v yardech na zápas (6,84), yardů na zápas (425,6).

Mahomes během své kampaně MVP hodil na 5097 yardů a dokonce na 50 přistání, ale viděl, jak jeho tým v prodloužení přešel k eventuálnímu šampionovi Super Bowl Patriots v AFC Championship 37-31.

I s trofejí MVP v životopise je Mahomes na začátek roku trochu nervózní, protože věděl, že se šéfové snaží zlomit půlstoletní sucho ve vzhledu Super Bowlu.

Stále máte tu malou nervozitu vstupující do začátku sezóny, ale zároveň mít tu známost a vědět, čeho chcete dosáhnout, je jiné, řekl Mahomes. Loni si myslíte, že víte, ale nevíte.

Náčelníci před hrou znovu doplnili jednu ze svých nejlepších zbraní v rychlém širokém přijímači Tyreek Hill. Podepsal prodloužení o tři roky v hodnotě 54 milionů dolarů s podpisovým bonusem 5,8 milionu dolarů a zárukami 35,2 milionu dolarů.

Jsme potěšeni, že se nám podařilo dosáhnout dohody s Tyreekem, aby ho v dohledné budoucnosti udržel v uniformě Chiefs, řekl generální manažer Chiefs Brett Veach. Chápe naše očekávání, které od něj jako člena tohoto týmu a komunity očekáváme.

jak léčit tenisový loket

Toto prodloužení je podmíněno podmínkami, které Tyreek souhlasil dodržovat po svém červencovém návratu do týmu. Tyreek je elitní hráč v této lize a hrál hlavní roli v úspěchu našeho týmu a jsme rádi, že na nás bude nadále působit.

Hill pravděpodobně uvidí hodně pokrytí z otevřeného rohu Jacksonville Jalen Ramsey - dvakrát profesionálního Bowlera. Duo se loni vyrovnalo výhrou Chiefs 30-13 nad Jags. Hill v té hře chytil čtyři přihrávky na 61 yardů.

Na loňském roce nezáleží, tak se mě prosím neptejte na loňský rok, řekl Ramsey agentuře AP. Byl to úplně jiný tým.

Jaguáři v offseasonech nechali bývalého draftu Blakea Bortlese v prvním kole a rozhodli se podepsat s volným hráčem QB Nickem Folesem místo něj.

Hlavní trenér Foles and Chiefs Andy Reid má jedinečný vztah. Reid odvedl Foles, když byl u Eagles v roce 2012 a Super Bowl MVP také strávil čas s veteránským kapitánem v Kansas City v roce 2016.

Jsem rád, že hraje, řekl Reid tento týden novinářům na dotaz ohledně Folese. Nemohu vám říci, že se pro něj budu snažit, ale do této chvíle je to pěkný příběh.Populární Problémy

Bronzová obuv je skvělý způsob, jak upevnit vzpomínky na milovanou osobu. Můžete bronzovat boty svého dítěte nebo bronzovat boty zesnulého přítele nebo člena rodiny. Poté, co boty vyčistíte, použijete štětec na velbloudí srst k nanášení tenkých vrstev ...

Nadal porazil Murrayho 6: 4, 6: 1, přičemž britský hráč nyní hraje Stan Wawrinka.

Alison Riske nedokázala využít sedm šancí a porazit Coco Vandewegheovou, která postoupila do semifinále v Nizozemsku.

Wood Memorial je jedním ze tří sobotních přípravných závodů Kentucky Derby. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze závodu online.

Jak ulevit od bolesti podkolenní šlachy. Vaše hamstringy se ve skutečnosti skládají ze tří samostatných svalů: semitendinosus, semimembranosus a biceps femoris. Http://www.emedicinehealth.com/pulled_hamstring/article_em.htm Vaše hamstringy ...

Tyto tři tenisové hvězdy jsou nejstaršími hráči, kteří získali titul Masters 1000.