Jak sledovat film „Waka & Tammy: What the Flocka“ online bez kabelu

Waka Flocka Flame a Tammy Rivera

WETV

Poslední reality show od WEtv se jmenuje Waka & Tammy: What The Flocka a hraje ikonické hip-hopové miláčky Waka Flocka Flame a Tammy Rivera při navigaci výzvami manželského života. Premiéru má ve čtvrtek 12. února ve 22 hodin. ET/PT na WEtv.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos WE TV na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

WE TV je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

předloktí ortéza tenisový loket

FuboTV

WE TV je jedním z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Sling TV

Balíček Sling Orange Sling Orange plus Lifestyle Extra obsahuje 43 živých televizních kanálů, včetně WE TV:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

jak si vybrat tenisky

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling přichází s 10 hodinami cloudového DVR.


Waka & Tammy: What The Flocka PreviewHrát si

Waka & Tammy: Co ta Flocka ❤️🧨 První pohled! Waka a Tammy otřásají výzvami manželského života; peníze, sex, rodina a sláva. Tammy se snaží zvládnout tlak, že to všechno má, ale vnější síly na ni narážejí. Mezitím je Waka roztrhán a zpochybňuje jeho manželství. Sledujte Waka a Tammy: Co Flocka čtvrtek v 10/9C! #WakaAndTammy Přihlaste se k odběru… 2020-03-09T20: 29: 46Z

Osvěžte se během jejich emocionální horské dráhy Marriage Boot Camp: Hip Hop Edition , Waka Flocka Flame a jeho manželka Tammy Rivera hrají v nové reality show, která se zaměří na to, aby procházeli svým manželským životem. Pár se vzal v květnu 2014 a rychle zjistil, že manželství bere práci, a proto se objevil dál Manželství Boot Camp .

jodi árie: plná epizoda tajemství spoluvězně

Nyní, osm měsíců po slavnostním obnovení slibu v Mexiku, jsou připraveni společně postupovat vpřed, když se vypořádávají s výchovou své dospívající dcery Charlie, střetávají se se vměšováním tchánů, předělávají svůj nový domov v oblasti Atlanty a snaží se dostat Tammyina vzkvétající hudební kariéra ze země.

Popis pořadu škádlí, Waka Flocka Flame a jeho ohnivá manželka Tammy Rivera si tím vším prošli. Každý z nich přežil dětství otřesené vraždou, násilím a drogami ... jen aby se našli, zamilovali se a začali budovat úspěšný společný život. Osm měsíců po obnovení slibu na vysněné svatbě začal hořet oheň a Waka a Tammy jsou rozděleni více než kdy jindy. Od renovace domů, žonglování s Tammyho rušnou hudební kariérou, rodičovství jejich dospívající dcery Charlie a vměšování se tchánů ... navigace v manželství se stala dosud jejich největší překážkou.Hrát si

Waka & Tammy 💋Sneak Peek 💎🎤Premieres 12. března! Waka & Tammy: Co Flocka čtvrtek v 10/9C! #WakaAndTammy Přihlaste se k odběru kanálu WE TV a získejte další klipy: goo.gl/1CiBkL Like na Facebooku: facebook.com/WEtv Sledujte na Twitteru: twitter.com/WEtv WE tv Instagram: instagram.com/wetv/ Oficiální stránky: wetv. com/ Hip Hopovi ikoničtí milí Waka Flocka Flame a jeho ohnivá manželka Tammy Rivera si tím vším prošli. Oni mají… 2020-02-13T21: 48: 31Z

V první epizodě s názvem Manželství je chaos si Waka a Tammy vyměnili role a nyní jsou v malém boji o moc, když se Waka snaží zjistit, jak zapadá do Tammyho rozkvetlé hudební kariéry. Jak pracuje na svém debutovém albu po boku legendárního producenta, bojové linie se rýsují, když začíná překračovat rozpočet.

Mezitím je jejich domácí život převrácen naruby skandálem, když je Tammy žalována společností D&A Designs o 1 milion dolarů. Co se stalo, bylo, že je Rivera nejprve žaloval za porušení smlouvy, bezdůvodné obohacení a podvod, přičemž tvrdil, že D&A Designs jí vzala zálohu 52 000 $, ale nikdy v jejich domě neprovedla žádnou práci. Bossip . Designérská společnost poté podala Riverovi žalobu za pomluvu a urážku na cti, když tvrdila, že její negativní příspěvky na sociální síti o společnosti je stály 1 milion dolarů v podnikání.

Aby toho všeho nebylo málo, dospívající Charlie hraje své rodiče proti sobě, což má za následek nějaké vypjaté situace, protože jejich rodičovské styly jsou velmi odlišné. A nakonec Wakova máma Debra Antneyová na ně tlačí kvůli vnukovi; očividně jí Charlie nestačí, protože není biologickým dítětem Waka.

Jak se Tammy snaží zvládnout tlak, Waka spirálovitě přechází do temného místa a ztrácí smysl pro sebe, čte oficiální stránky. Waka je nakonec vytlačen přes okraj a mocenský pár přijde na křižovatku. Nakonec to všechno zvládnou a lze jejich manželství zachránit?

Waka & Tammy: What The Flocka vysílá ve čtvrtek v 10 hodin ET/PT na WEtv.


Populární Problémy

Premiéra 3. série „Final Space“ má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Daniil Medvedev zamkne rohy s Diegem Schwartzmanem ve svém závěrečném zápase každý s každým finále Nitto ATP 2020. Zápas je ve skutečnosti mrtvá guma, protože Medveděv si zajistil kvalifikaci do semifinále, čímž eliminuje Argentince.

Specialisté na antukové hřiště Casper Ruud, Fabio Fognini a Cristian Garin vedou na švédském Open 2021, které se bude hrát na tenisovém stadionu Bastad, mezi 12. a 18. červencem, plné hřiště.

Nadal bude pátat po pátém titulu v Madridu před French Open.

Ve volejbalovém sportu je provedení podání rukou jednou z nejzákladnějších dovedností, které budete potřebovat. Podávání je jediným okamžikem volejbalového zápasu, kdy máte příležitost mít kontrolu nad nepohyblivým míčem a můžete také ...