Živý přenos Chiefs vs Raiders: Jak se dívat online

Chiefs vs Raiders hodinky

Getty Quarterback Patrick Mahomes z Kansas City Chiefs

Las Vegas Raiders (6-3) hostí nedělní zápas AFC West s Kansas City Chiefs (8-1).Utkání začíná ve 20:20. ET a bude vysílán na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos hry online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (živě v Kansas City, Las Vegas a na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který přichází se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí zde:

sledovat válku světa

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Chiefs vs Raiders sledovat živě v aplikaci FuboTV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos NBC (živě v Kansas City, Las Vegas a na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete Chiefs vs Raiders sledovat živě v aplikaci Hulu, která je k dispozici na vašich Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích, ale NENÍ k dispozici v Kansas City nebo Las Vegas) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s 3denní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

pás eso tendonitidy

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Chiefs vs Raiders sledovat živě v aplikaci Sling TV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete Chiefs vs Raiders sledovat živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, tablet iPad nebo Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled náčelníků vs lupičů

Osamělá ztráta sezóny v Kansas City přišla v rukou těch samých Týdnů 5. týdne. Náčelníci od té doby neprohráli, zatímco Raiders vyhráli tři zápasy v řadě a porazili lidi jako Browns, Chargers a Broncos. Oba týmy jezdí do této hry působivě, ale jeden tým tento týden obdržel zprávy, které mohly vážně ovlivnit jejich přípravu na hru.

Tento týden dostali Raiders velkou ránu poté, co v úterý Clelin Ferrell pozitivně testoval na COVID-19. Ferrell a dalších devět obránců Raiders následně přešli na rezervu/COVID-19.

hrajte tenis sami

Las Vegas nemělo v pátek žádná nová pozitiva a v sobotu bezpečnost Johnathan Abram, obranné nájezdy Maliek Collins, Johnathan Hankins a Kendal Vickers, obranný konec Arden Key a cornerback Isaiah Johnson všechny byly aktivovány ze seznamu. Dokud budou v neděli ráno všichni testovat negativně, budou moci všichni hrát. Z něj byl v pátek aktivován obranný obránce Lamarcus Joyner, který se na soupisku dostal v úterý, a také bude mít nárok hrát.

Náčelníci mají na mysli jednu věc: pomstu. Zvláště rozehrávač Patrick Mahomes určitě nezapomněl na prohru z 11. října.

Pokaždé, když s někým prohrajete, příště budete hrát, chcete vyhrát fotbalový zápas. Budeme připraveni vyrazit, to vám slibuji. ... Neradi prohráváme s týmy dvakrát, takže budeme mít správné myšlení, Řekl Mahomes a dodal : Pokud nejste připraveni jít do této hry, hrát divizního soupeře, hrát proti dobrému fotbalovému týmu a víte, že to bude znamenat hodně pro postup do západního pořadí AFC, pak nejste ve správném sportu.

The Chiefs jsou čerstvě připraveni vyhrát 33-31 nad Carolina Panthers minulý víkend. Kansas City to vzdává 20,3 bodu na zápas v obraně, a poté, co minulý týden necháte Panthers zaznamenat dvě touchdowny ve čtvrtém čtvrtletí, můžete vsadit, že prohnutí obrany bude pro Andy Reida a společnost nejvyšší prioritou.

Čeká je tvrdá zkouška proti útoku Raiders, který povede Derek Carr a běží zpět Josh Jacobs, který minulý týden spěchal na 112 yardů a dvě přistání při výhře Raiders 37-12 nad Broncos. Přestože náčelníci v této sezóně dobře drželi týmy mimo koncovou zónu, jsou na 29. místě, což jim umožňuje 138,4 yardů na zápas na zemi. Pro Kansas City to bude těžká zkouška a budou ji muset absolvovat, pokud si chtějí udržet baštu na západě AFC.


Populární Problémy

Jak se připravit na výlet. Kempování je zábavný a vzrušující zážitek, ale abyste zůstali organizovaní a v bezpečí, musíte se na cestu připravit. Rozhodněte se, s kým budete kempovat. Pokud jste to jen vy nebo vaše rodina, další krok není tak ...

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky ukládají do vašeho prohlížeče, aby mohly později poskytovat lepší výsledky vyhledávání. Soubory cookie pomáhají zlepšit váš celkový zážitek z procházení tím, že umožňují webovým stránkám pamatovat si vaše preference a ...

Zde je návod, jak sledovat sobotní basketbalový zápas Maryland vs Rhode Island naživo online zdarma, i když nemáte kabelové přihlášení.

Simona Halepová se stala světovou jedničkou poté, co dosáhla finále China Open 2017.

Sokoli a kovbojové se setkají v neděli ve 2. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.