Cincinnati 2020: Aryna Sabalenka vs CiCi Bellis náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Aryna SabalenkaPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Aryna Sabalenka vs CiCi Bellis

Turnaj: Western & Southern Open 2020Kolo: Kolo 32

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: WTA Premier 5skóre tenisové čtyřhry

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 1 950 079 $

Načasování zápasu: 17:00 EDT, 2,30 ISTŽivé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Náhled Aryna Sabalenka vs CiCi Bellis

Světová jednička 11 Aryna Sabalenka zahájí svou kampaň na letošním Western & Southern Open v pondělí proti Catherine ‘CiCi‘ Bellis.

Dubaj duty free tenis 2017

Bělorus se bude snažit zahájit americký hardcourtový švih pozitivně před přípravou na US Open. Toto střetnutí ve druhém kole slibuje fascinující záležitost mezi dvěma ženami, které hrají vysokooktanový tenis.

Na papíře je Aryna Sabalenka drtivým favoritem proti Bellis, která je na celém světě na 249. Většina fanoušků by však věděla, že Američan má k pushoveru daleko.

Ve skutečnosti je CiCi Bellis v poslední době ve slušné formě. Nejen, že si vedla dobře na Top Seed Open v Lexingtonu, ale také prošla pár kvalifikací v New Yorku, než v úvodním kole hlavního tahu porazila Oceane Dodina.

CiCi Bellis

CiCi Bellis prožívala těžké chvíle proti Francouzce, která bojovala o každý jeden bod. Bellis promarnil několik příležitostí k uzavření zápasu, protože Dodin pevně visel a rozhodoval o tiebreaku.

nejlepší tenisová raketa pro středoškoláky

Ale když to bylo nejdůležitější, Američanka zvýšila svoji hru o několik stupňů, nakonec zvítězila 6-2 3-6 7-6 (1).

Aryna Sabalenka by však pro Bellis byla úplně jiná míčová hra. Běloruska je proslulá tím, že je jedním z největších hitů na turné WTA právě teď, a je také solidní konkurentkou.

Pokud Bellis bude váhat jako ona ve druhém setu a částech třetího proti Dodinovi, Sabalenka nebude ztrácet čas odesláním svého balení.

Aryna Sabalenka vs CiCi Bellis proti sobě

Vzájemný souboj mezi Arynou Sabalenkou a CiCi Bellis je aktuálně 0: 0, protože na WTA turné se proti sobě teprve postaví.

Predikce Aryna Sabalenka vs CiCi Bellis

CiCi Bellis to bude mít s Arynou Sabalenkou těžké

Aryna Sabalenka se bude snažit dokázat bod na Western & Southern Open poté, co brzy prohrála v Lexingtonu. Není třeba říkat, že z ní vyjdou všechny hořící zbraně.

Sabalenka je vysoce kvalitní základní hráčka a ráda diktuje rally svými silnými údery z obou křídel. Ačkoli nepřijde na síť tak často jako CiCi Bellis, Běloruska je v případě potřeby schopna uzavřít body.

Sabalenka se na své podání hodně spoléhá a pokud se Bellis dokáže dobře vrátit, mohla by svádět tvrdý boj. Američanka ale také bude muset přinést určitou konzistenci ve svém vlastním podání, které bylo někdy proti Dodinovi velmi svérázné.

jak určit velikost rukojeti tenisové rakety

Je pravděpodobné, že se jedná o těsný zápas, ale Sabalenkova schopnost bít a houževnatá povaha by ji měla prosadit.

Předpověď: Aryna Sabalenka vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Nenasazená Chandrika Joshi z Karnataky s prvenským triumfem v juniorském tenisovém turnaji Series 14 porazila třetího semena P. Shruthiho z Tamil Nadu.

Dlouholetí rivalové Stan Wawrinka a Andy Murray se v prvním kole French Open 2020 utkají. Murray vede Wawrinku zatím s náskokem 12-8 v head-to-head.

Packers a Vikingové se setkají na pondělním nočním fotbalu. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online bez kabelu.

Jak hrát Cornhole. Cornhole, někdy také nazývané kukuřičný hod, hod fazolovým pytlem nebo baggo, je v Americe populární hra na trávníku. V této hře dva týmy házejí sedací pytle do otvorů na brankové desce umístěné na zemi a získávají body. S...

Jak zhubnout podkožní tuk. Podkožní tuk sedí těsně pod kůží v podkoží. Ve skutečnosti je pro tělo poněkud prospěšný, protože poskytuje polstrování pro vaši pokožku a nenese stejná zdravotní rizika jako viscerální tuk, který ...