Cincinnati 2020: Aryna Sabalenka vs CiCi Bellis náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Aryna Sabalenka

Aryna Sabalenka

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Aryna Sabalenka vs CiCi Bellis

Turnaj: Western & Southern Open 2020

Kolo: Kolo 32

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: WTA Premier 5

tom tenisky

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 1 950 079 $

Načasování zápasu: 17:00 EDT, 2,30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Náhled Aryna Sabalenka vs CiCi Bellis

Světová jednička 11 Aryna Sabalenka zahájí svou kampaň na letošním Western & Southern Open v pondělí proti Catherine ‘CiCi‘ Bellis.

thiem djokovic hlava na hlavě

Bělorus se bude snažit zahájit americký hardcourtový švih pozitivně před přípravou na US Open. Toto střetnutí ve druhém kole slibuje fascinující záležitost mezi dvěma ženami, které hrají vysokooktanový tenis.

Na papíře je Aryna Sabalenka drtivým favoritem proti Bellis, která je na celém světě na 249. Většina fanoušků by však věděla, že Američan má k pushoveru daleko.

Ve skutečnosti je CiCi Bellis v poslední době ve slušné formě. Nejen, že si vedla dobře na Top Seed Open v Lexingtonu, ale také prošla pár kvalifikací v New Yorku, než v úvodním kole hlavního tahu porazila Oceane Dodina.

CiCi Bellis

CiCi Bellis

CiCi Bellis prožívala těžké chvíle proti Francouzce, která bojovala o každý jeden bod. Bellis promarnil několik příležitostí k uzavření zápasu, protože Dodin pevně visel a rozhodoval o tiebreaku.

gumový průvodce na stolní tenis

Ale když to bylo nejdůležitější, Američanka zvýšila svoji hru o několik stupňů, nakonec zvítězila 6-2 3-6 7-6 (1).

Aryna Sabalenka by však pro Bellis byla úplně jiná míčová hra. Běloruska je proslulá tím, že je jedním z největších hitů na turné WTA právě teď, a je také solidní konkurentkou.

Pokud Bellis bude váhat jako ona ve druhém setu a částech třetího proti Dodinovi, Sabalenka nebude ztrácet čas odesláním svého balení.

Aryna Sabalenka vs CiCi Bellis proti sobě

Vzájemný souboj mezi Arynou Sabalenkou a CiCi Bellis je aktuálně 0: 0, protože na WTA turné se proti sobě teprve postaví.

Predikce Aryna Sabalenka vs CiCi Bellis

CiCi Bellis to bude mít s Arynou Sabalenkou těžké

CiCi Bellis to bude mít s Arynou Sabalenkou těžké

Aryna Sabalenka se bude snažit dokázat bod na Western & Southern Open poté, co brzy prohrála v Lexingtonu. Není třeba říkat, že z ní vyjdou všechny hořící zbraně.

Sabalenka je vysoce kvalitní základní hráčka a ráda diktuje rally svými silnými údery z obou křídel. Ačkoli nepřijde na síť tak často jako CiCi Bellis, Běloruska je v případě potřeby schopna uzavřít body.

Sabalenka se na své podání hodně spoléhá a pokud se Bellis dokáže dobře vrátit, mohla by svádět tvrdý boj. Američanka ale také bude muset přinést určitou konzistenci ve svém vlastním podání, které bylo někdy proti Dodinovi velmi svérázné.

měření tenisového gripu

Je pravděpodobné, že se jedná o těsný zápas, ale Sabalenkova schopnost bít a houževnatá povaha by ji měla prosadit.

Předpověď: Aryna Sabalenka vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak přestat s nadměrným pitím. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí je nárazové pití nejčastějším vzorem nadměrné konzumace alkoholu ve Spojených státech. Https://www.cdc.gov/alcohol/fact-sheets/binge-drinki ...

Na své tiskové konferenci před turnajem hovořila šampionka z roku 2019 Bianca Andreescu o svých aspiracích na US Open. Andreescu věří, že je na 'opravdu dobrém místě' i přes její špatné nedávné výsledky.

Emmys 2020 v neděli na ABC. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat show online zdarma.

Jak tónovat záda. Na záda se snadno zapomíná, když pečujete o své zdraví, ale používáte je k kroucení, otáčení a zvedání věcí každý den. Místo toho, abyste to zanedbávali, udělejte záda prioritu. Rozpohybujte svaly ...

Bývalý grandslamový šampión ve čtyřhře Bob Hewitt se dívá před soudní řízení na High Gauteng High Court v Johannesburgu 10. února 2015.

Laura Robson a Eugenie Bouchard: Dva přátelé odhodlaní vzít svět