Cincinnati 2020: Madison Keys vs Ons Jabeur náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Madison Keys je obhájce titulu.

Madison Keys je obhájce titulu.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Madison Keys vs Ons Jabeur

Datum: 24. srpna 2020

Turnaj: Western & Southern Open 2020

Kolo: Kolo 32

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: WTA Premier 5

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 1 950 079 $

Načasování zápasu: 19:00 EDT, 4,30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Náhled Madison Keys vs Ons Jabeur

Obhájkyně titulu a sedmá vítězka Madison Keysová je připravena zahájit svou nejnovější kampaň na Western & Southern Open 2020.

Kolo 32 střetnutí bude prvním profesionálním zápasem Američana od pozastavení koronaviru. Poté, co se Keys v prvním kole dočkal, čeká ve svém prvním zápase zpět těžký úkol.

Je to proto, že její dnešní soupeřka, tuniská hráčka Ons Jabeur, podle všeho dosáhla na letošní turnaj dobré formy.

Ons Jabeur hraje v této sezóně jeden ze svých nejlepších tenisů

Ons Jabeur hraje v této sezóně jeden ze svých nejlepších tenisů

Jabeur měl důrazný vstup do sezóny hlubokými běhy přes australské léto, včetně čtvrtfinále na prvním letošním Slamu. Následovala silná show na Blízkém východě.

Důležité je, že všechny tyto výsledky přišly na hardcourtové akce. Nebezpečná je také její forma vracející se ze zavěšení, jak bylo vidět v jejím posledním osmi finiši v Lexingtonu jen minulý týden.

Ons Jabeur, jak byste si dovodili, má v tuto chvíli hodně práce. Hraje naprosto nebojácnou značku tenisu a s úspěchem, kterého s ní v poslední době dosáhla, zde můžete očekávat více.

Madison Keys vs Ons Jabeur proti sobě

Madison Keys během své kariéry zaznamenala velký úspěch na amerických tvrdých kurtech.

Madison Keys během své kariéry zaznamenala velký úspěch na amerických tvrdých kurtech.

Půjde o první setkání v kariéře mezi dvěma velkými soupeři a mezi těmito dvěma je velmi málo na výběr. Jak Madison Keys, tak Ons Jabeur to budou zpomalovat kvůli ovládání základní linie a bude zajímavé sledovat, kdo bude na vrcholu.

Jabuer měl navíc trochu tréninkového zápasu a bude vyrovnaný a připravený jít. Na druhou stranu Keys může potřebovat několik her, aby mohla hrát sama, takže je to Američanka, která bude muset být na začátku zápasu mimořádně ostražitá.

Predikce Madison Keys vs Ons Jabeur

Velmi obtížný zápas, tenhle mohl dopadnout jakkoli. Opravdu dojde na to, který hráč během zápasu zasáhne méně nevynucených chyb.

S trochou tréninku zápasů a zvýšeným tlakem na obhajobu titulu se Keys zdá být jasnou volbou vést v tomto oddělení. Pokud však chce předvést další rozrušení, sama nevyzpytatelná Jabeur bude muset držet krok se svými údery.

Předpověď: Madison Klíč k výhře ve třech setech.

Populární Problémy

Jak to nyní vypadá, bude to odvážný muž, který vsadí proti Federerovi, aby na svých setkáních vedl 8: 0.

Jak přimět každou dívku, aby tě chtěla políbit. Zjistit, kdy je správný čas políbit dívku, může být matoucí. Možná si nejste jisti, jestli vás vidí jen jako přítele, nebo možná jen nevíte, jestli je připravena se políbit. Pokud si chcete vzít ...

Pokud nebudou přítomni Novak Djokovič a Andy Murray, kdo převezme plášť v Miami?

Kevin Anderson a Tommy Paul se v pondělí setkají v prvním kole Hamburg Open. Setkání je první mezi oběma hráči na turnaji ATP.

Wozniacki porazila druhou nasazenou Plíškovou a dostala se do finále Miami

Jak odstranit barvivo z semišových bot. Semišové boty vypadají velmi chladně. Bohužel se však snadno barví. Odstranění skvrn, jako je barvivo, ze semišových bot může být obtížné. Riskujete nejen zhoršení skvrny, ale můžete poškodit ...