Cincinnati 2021: Daniil Medvedev vs Pablo Carreno Busta náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Daniil Medvedev je v poslední době v nějaké forměPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Daniil Medvedev vs. (7) Pablo Carreno Busta

datum : 20. srpna 2021Turnaj : 2021 Západní a jižní otevřeno

Kolo : Čtvrtfinále

nejlepší tenisová raketa pro děti

Místo : Cincinnati, OhioKategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 3 028 140 $Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 19:00 GMT, 12:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot Select

Náhled Daniil Medveděv vs. Pablo Carreno Busta

Daniil Medvedev bude bojovat o nějakou dobrou staromódní pomstu, když se v pátek ve čtvrtfinále 2021 Western & Southern Open utká s Pablem Carrenem Bustou.

Carreno Busta je posledním hráčem, který porazil Medveděva, když si ve čtvrtfinále olympijských her v Tokiu polepšil. Pro Rusa to byla hořká pilulka na polknutí, který po zápase ukázal svou frustraci tím, že hodil raketu na tribunu.

Medveděv se ale dobře zotavil, když minulý týden v Torontu vyhrál svůj čtvrtý titul Masters 1000. Byl také v scintilační formě během čtvrtečního střetnutí Cincinnati s Grigorem Dimitrovem.

Pětadvacetiletý hráč si na začátku vyměňoval přestávky s Dimitrovem, ale nakonec svou nadvládu utekl vítězstvím 6-3, 6-3. To prodloužilo jeho současnou sérii výher na sedm zápasů.

Pablo Carreno Busta trefuje forhend v Cincinnati

Pablo Carreno Busta mezitím prožil nejlepší sezónu v kariéře v roce 2021. Španěl získal tituly v Marbelle a Hamburku a zároveň si proti všem šancím zajistil bronzovou medaili na olympijských hrách.

Kromě toho, že porazil Medveděva v Tokiu, Carreno Busta také naštval světovou jedničku Novaka Djokoviče v play off, aby získal svou první medaili z olympiády.

Carreno Busta přenesl svou bohatou žílu formy do Cincinnati. Ve svých prvních dvou zápasech porazil Huberta Hurkacze a Dominika Koepfera, aniž by zahodil jediný set.

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs Pablo Carreno Busta

Daniil Medvedev vede Pablo Carreno Busta s náskokem 3: 2 na vzájemných setkáních. Dvojice letos rozdělila své dva zápasy; Medvedev vyhrál ve třech setech na cestě k titulu na Mallorce, ale prohrál s Carreno Bustou ve dvou setech v Tokiu.

Predikce Daniil Medveděv vs. Pablo Carreno Busta

Daniil Medvedev se vždy chlubil brilantní obranou, ale v posledních týdnech hraje docela agresivně.

Rus je v poslední době dominantní při podání a forhendu naruby. V obou svých dosavadních zápasech v Cincinnati dokázal svými rallyovými tahy udržet převahu v rallye.

Pablo Carreno Busta také v poslední době obrátil nový list a hraje s útočnějším záměrem. Španěl odpálil míč s Djokovičem na olympiádě s rychlostí a přesností a očekává se, že v pátek bude hrát stejnou značku tenisu proti Medveděvovi.

Umístění kurtu a práce nohou Carrena Busty pro něj byly v této sezóně velkým přínosem. Přestože Španěl není nejmocnějším útočníkem míče, jeho schopnost puntovat přesné údery do rohů zajišťuje, že bude mít nadále na starosti řízení.

Medvedev má také schopnost hrát konzistentně, ale hity s mnohem menší rotací než Carreno Busta. Světová dvojka ale v poslední době prokázala velkou odolnost a bude připravena odrazit vše, co na něj jeho španělský soupeř v pátek hodí.

Předpověď : Daniil Medveděv vyhrát ve třech setech.

cvičení na léčbu tenisového lokte

Populární Problémy

Obhájce titulu Djokovič vyrazil Querrey ve Wimbledonu

Purpurová nášivka Daniila Medveděva během amerického hardcourtového švihu nevykazuje žádné známky zastavení.

Chcete streamovat Pixel Perfect právě teď? Zde se můžete podívat na to, stejně jako informace o obsazení, postavách, recepci, zábavných faktech a dalších!

VCU otevírá v úterý svou kartu A-10 proti Saint Joe's. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Vzhledem k tomu, že Wimbledon má začít v pondělí, byla vyhlášena remíza dvouhry mužů s Rogerem Federerem jako šestým nasazeným.