Cincinnati 2021: Victoria Azarenka vs Liudmila Samsonova Preview, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Victoria Azarenková

Victoria Azarenková

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (14) Victoria Azarenková vs (Q) Liudmila Samsonova

Datum: 17. srpna 2021

Turnaj : Western & Southern Open

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Cincinnati, Spojené státy

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

servírování kyvadla na stolní tenis

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: Ne dříve než 19:00 místního času, 23:00 GMT, 4,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video


Victoria Azarenka vs Liudmila Samsonova náhled

Victoria Azarenková zahájí v úterý v Cincinnati svoji obhajobu titulu na Western and Southern Open proti ruské kvalifikantce Liudmile Samsonové.

Na pozadí slušné travnaté sezóny, ve které dosáhla na semifinále v Berlíně a čtvrtfinále v Bad Homburgu, Azarenková skvěle zahájila severoamerický švih hardcourt.

obrázky loketního zánětu šlach

Bývalá světová jednička se v Montrealu dostala do čtvrtfinále a po cestě obkročila Marii Sakkari v těsném trojsetu. Nakonec ji zbila krajanka Aryna Sabalenka.

Azarenková je nyní zpět v jednom ze svých oblíbených lovišť. Běloruska nejprve položila ruce na trofej Cincinnati v roce 2013 a poté si v loňském roce získala titul.

Letos to však nebude snadné, protože mezi Azarenkovou a druhým kolem kotviště stojí berlínská šampionka Liudmila Samsonova.

Liudmila Samsonova

Liudmila Samsonova

Kariéra Samsonovy je na vzestupné trajektorii. Ruska měla nezapomenutelnou travnatou sezónu, když jako kvalifikace vyhrála svůj první titul WTA v Berlíně. Pět ze sedmi soupeřů, které ten týden porazila, bylo umístěno nad ní, včetně Azarenkové.

Dvaadvacetiletá to podpořila svým nejlepším předvedením na majoru a dosáhla čtvrtého kola ve Wimbledonu.

Dokázala tuto důvěru a hybnost přenést i do hardcourtového švihu. V Montrealu minulý týden Samsonova naštvala 12. nasazenou Elenu Rybakinovou ve třech setech, než prohrála ve druhém kole.

Světová jednička 52 vyhrála tento týden pár zápasů v Cincinnati, aby se kvalifikovala do hlavního tahu, a doufá, že si v úterý udrží bezchybný rekord proti Azarenkové.

Victoria Azarenka vs Liudmila Samsonova hlava-nehlava

Liudmila Samsonova vede Viktorii Azarenkovou v poměru 1: 0, když v červnu porazila Bělorusku 6: 4 a 6: 2 na berlínských trávnících.

Victoria Azarenka vs Liudmila Samsonova predikce

Victoria Azarenková

Victoria Azarenková

jak streamovat espn plus

Proti tak velkému serveru, jakým je Samsonova, je nutné, aby Azarenková rychle odstartovala. Předčasné opomenutí by mohlo být katastrofální, protože by nemusela dostat šanci vrátit se zpět do zápasu. To byl případ jejich posledního setkání, kde běloruský upustil podání hned v prvním zápase a nikdy nenašel cestu zpět.

To znamená, že Samsonova byla tento týden ve službě nekonzistentní. Její první procento podání bylo v kvalifikaci tristní; přistála jen 43,8% prvních podání proti Věře Zvonarevové a 59% proti Anně Blinkové. Azarenková je mnohem lepší returner než Zvonarevová a Blinkova a bude moci útočit na druhé podání Ruska.

Azarenková se bude muset držet stranou od silného forhendu Samsonové a místo toho nemilosrdně útočit na svůj bekhend. Ale aby to dokázala, bude muset své vlastní nevynucené chyby držet na uzdě.

Azarenková má na tento turnaj hezké vzpomínky a pokud může hrát čistý zápas se Samsonovou, měla by dokázat vyhrát.

Předpověď: Victoria Azarenka vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak říci „My Name Is“ ve francouzštině. Naučit se někoho představovat je pravděpodobně jednou z prvních věcí, které se v jakémkoli jazyce naučíte. Ve francouzštině je nejběžnějším způsobem, jak někomu sdělit své jméno, říct je m'appelle (zhuh ...

Zde je návod, jak sledovat odvetu mezi Brentem Primusem a Michaelem Chandlerem, nejnovější boj Franka Mira a celý Bellator 212 online zdarma.

Naděje Novaka Djokoviče na vítězství v Golden Slam v kalendáři byly rozdrceny, když prohrál v semifinále olympijských her v Tokiu s případným šampionem Alexandrem Zverevem.

Starz má premiéru v novém dokumentu Ruther Bader Ginsburg s názvem „RUTH: Justice Ginsburg in Her Own Words“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Hromadná výroba rybářských sítí může být nákladná na výměnu a bolest při skladování nebo cestování. Vytváření sítí je naštěstí dobře vybroušené řemeslo, které se cvičením usnadňuje. Vše, co potřebujete, je trochu místa, řetězec a pár nástrojů, abyste získali ...

Světová č. 2 Naomi Osaka oficiálně odstoupila z bett1open, jehož začátek je naplánován na 14. června v Berlíně.