Cleveland 2021: Analýza losování dvouhry žen, náhled a předpověď | Tenis v zemi

Nejlepší osivo je Daria Kasatkina

Nejlepší osivo je Daria Kasatkina

odkud pocházejí tenisové výsledky

Nově vyražená hra „Tennis in the Land“ v Clevelandu bude posledním turnajem WTA v sérii US Open. Událost WTA 250, která se měla konat od 22. do 28. srpna, přilákala několik etablovaných jmen, která se snažila získat nějaké vítězství před US Open.

Světová jednadvacítka Daria Kasatkina, dvojnásobná titulistka v této sezóně, je na titulní straně losování 32 hráčů. Světová jednička 28 Anett Kontaveitová, světová č. 34 Ekaterina Alexandrová a vítězka Nottinghamu Johanna Konta uzavírají první čtyři semena.

Pokud jde o tuto poznámku, zde je podrobný pohled na to, jak by se losování mohlo rozvinout:


Horní polovina: Jekatěrina Alexandrová a Magda Linette hledají svržení Darie Kasatkiny

Ekaterina Alexandrova se snaží odskočit

Ekaterina Alexandrova se snaží odskočit

Naočkovaní hráči: [1] Daria Kasatkina, [3] Ekaterina Alexandrova, [5] Nadia Podoroska, [6] Magda Linette

Očekávané semifinále : Daria Kasatkina vs Ekaterina Alexandrova

Tmavý kůň: Magda Linette

Analýza: Daria Kasatkina zahájila sérii US Open stylově a do finále se dostala v Silicon Valley Classic, kde ve třech setech sestoupila k Danielle Collins. Ruska na tom ale nemohla stavět ve svých následujících dvou turnajích v Montrealu a Cincinnati.

Kasatkina, která vyhrála celkový součet pouze jednoho zápasu ve dvou událostech dohromady, bude dychtivě získat zpět svůj rytmus, než se vydá do New Yorku. A turnaj v Clevelandu jí dává přesně tu příležitost.

Čtyřiadvacetiletá žena zahájila kampaň zápasem v prvním kole proti talentované, ale nekonzistentní Kaji Juvanové, která na začátku letošního roku postoupila do třetího kola na Australian Open i Wimbledonu. Vítězství umístí Kasatkinu do 16. kola, kde pravděpodobně narazí na 19letou vycházející hvězdu Caty McNally.

Čtvrtfinále je místo, kde by věci mohly být opravdu zajímavé. Kasatkina by mohla mít odvetu s Magdou Linette, jen pár týdnů po jejich vzrušujícím posledním osmi zápase v San Jose. Rus potřeboval tři těsné sety, aby Linette v tom střetnutí viděl, a Polák by hledal pomstu, kdyby se setkali v Clevelandu.

V semifinále na Kasatkinu mohla čekat třetí nasazená Jekatěrina Alexandrová nebo pátá nasazená Nadia Podoroska.

Nadia Podoroska by mohla být hrozbou

Nadia Podoroska by mohla být hrozbou

Alexandrova letos dosáhla nejméně čtvrtfinále na pěti akcích, ale v poslední době je v útlumu. Od jejího běhu na posledních osm v Berlíně dokázala světová jednička 28 vyhrát jen dva zápasy ve třech akcích dohromady a do Clevelandu přichází s dvouzápasovou sérií porážek.

Alexandrová, která odstartuje svůj turnaj proti ošemetné Irině-Camelii Beguové, bude zoufale usilovat o nějakou formu před US Open. Ale vzhledem k tomu, že ve čtvrtfinále jí potenciálně stojí v cestě bývalá semifinalistka French Open Nadia Podoroska, nebude to pro Rusa jednoduché.

tenisový míček trebuchet

Alexandrova dokázala jen velmi málo, když naposledy zkřížila meče s Podoroskou, když na olympijských hrách v Tokiu prohrála 1: 6, 3: 6. Třetí semeno by muselo být na svém absolutním nejlepším, pokud chce pomstít to mlácení.

Semifinální predikce: Daria Kasatkina porazila Ekaterina Alexandrová

Dolní polovina: Jil Teichmann, Sara Sorribes-Tormo, Johanna Konta, Anett Kontaveit zabalené dohromady

Anett Kontaveit je na sérii pěti zápasů porážek

Anett Kontaveit je na sérii pěti zápasů porážek

Naočkovaní hráči: [2] Anett Kontaveit, [4] Johanna Konta, [7] Sara Sorribes Tormo [8] Shelby Rogers

Očekávané semifinále : Anett Kontaveit vs Johanna Konta

Tmavý kůň: Jil Teichmann

Analýza: Spodní polovina losování je nabitá spoustou talentovaných hráčů, z nichž každý je schopen otřást polem.

Světová jednička č. 28 Anett Kontaveitová vede tuto sekci, ale v současné době je na sérii pěti zápasů porážek a do Clevelandu přijíždí s velmi nízkou důvěrou. Bohužel pro Estonky není její cesta do semifinále bez nášlapných min.

volly v tenise

Zahajuje svůj turnaj proti Lauren Davisové a poté by mohla čelit Caroline Garciové, která si připsala několik výher v sérii US Open. Věci se poté už neuskutečňují, protože jeden ze Shelby Rogersových, Jil Teichmanna nebo Kateřiny Siniakové by mohl být čtvrtfinálovým soupeřem Kontaveitu.

Siniakova, zdatná hráčka ve čtyřhře, se letos prosadila i ve dvouhře. Runner-up Bad Homburg zaznamenal vítězství nad šampiony Slamů Garbine Muguruzaovou a Jelenou Ostapenkovou v probíhajícím severoamerickém hardcourtovém švihu.

Teichmannová se mezitím vrátila na turné s třeskem poté, co za sebou dostala strasti ze zranění. Švýcarka naštvala světovou jedničku Naomi Osaka a olympijskou vítězku Belindu Bencic na cestě do posledních čtyř v Cincinnati a přijede do Clevelandu se spoustou hybnosti za sebou.

kde mohu sledovat moanu?

Pokud bude Teichmann pokračovat ve hře ve stejném duchu, představovala by si své šance porazit Kontaveit a postoupit do semifinále.

Jil Teichmann opět dělá velký hluk

Jil Teichmann opět dělá velký hluk

Druhá čtvrtina v této sekci má schované lidi jako Konta, Sorribes Tormo a Liudmila Samsonova.

Kontaova kondice zůstává důvodem k obavám. Dala průchod Coco Gauffové v 16. kole v Montrealu kvůli zranění levého kolena a následně ztratila otvírák na Karolinu Muchovou v Cincinnati.

Britská jednička čelí Martině Trevisanové v otvíráku Clevelandu, po kterém se mohla ocitnout proti berlínské šampionce Liudmile Samsonové. Pokud se Kontě podaří odolat velkým podáním a útokům na Samsonovu, čeká ji setkání s čtvrtfinalistou Montrealu Sorribesem Tormo.

Semifinální predikce: Sara Sorribes Tormo def. Jil Teichmann

Předpověď na finále

Daria Kasatkina porazila Sara Sorribes Tormo

Populární Problémy

Všichni jsme to zažili v jednom bodě - obávané chvění fotoaparátu. Když ten skvělý záběr, který jste pořídili, byl zničen malým otřesem a místo ostré fotky jste dostali rozmazaný obraz. Ačkoli je to opravdu nepříjemné, existuje spousta řešení! ...

Mnoho vnitřních kamen na dřevo je vyrobeno zcela ze silné litiny. Přestože tento materiál účinně zadržuje oheň a poskytuje teplo v interiéru, bude také nutné čas od času jej vyčistit. Popel se hromadí uvnitř ...

Fanoušek minulý týden vsadil na výhru New England Patriots na Superbowlu a zeptal se Genie na rande, jestli ano.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Oklahoma vs Kansas State.

„Brockmire“ je zpět pro 3. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, i když nemáte kabel ani IFC.

Pokud váš vánoční seznam začíná být hrstka, je na čase zvážit výrobu vlastních dárků. Zde je několik snadno vyrobitelných řemesel, které dělají nádherné domácí vánoční dárky. Vytvořte si přizpůsobený deník. Je snadné změnit ...