Přímý přenos Clippers vs Lakers Preseason: Jak sledovat online zdarmaGetty Images Anthony Davis a LeBron James z Los Angeles Lakers.

Lakers uvidí Clippers podruhé během zkrácené předsezony NBA, když se sejdou v neděli ve Staples Center.

Hra začíná ve 20:30. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Clippers vs Lakers online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Clippers vs Lakers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Clippers vs Lakers můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Clippers vs Lakers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Clippers vs Lakers můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Clippers vs Lakers

Lakers neměli v pátek většinu svých velkých zbraní pro svůj první preseasonový zápas proti Clippers, ale přesto dokázali v obranném boji odejít s 87-81. Čtyři Lakers byli ve dvouciferných číslech, v čele s 19 body Talena Hortona-Tuckera.

Podle jeho hlavního trenéra je to pro 20letého Hortona-Tuckera znamení věcí, které mají přijít.

nepromokavá tenisová obuv

Řekl bych, že nepřestává působit, řekl Vogel. Mladý muž má skvělý přístup, skvělý duch, každý den přichází do práce s pokorou. Prostě tam jde a docela otevřeně kopne lidem do zadku. Je to talent heckuva.

Měl tady skvělé dva dny, trénuji ho tvrději než mnoho veteránů, protože si myslím, že má šanci být pro nás okamžitě opravdu dobrý. Nemohl jsem být šťastnější ze začátku, na který se chystá.

LeBron James i Anthony Davis vyjádřili opatrnost, pokud jde o jejich předsezónní pracovní vytížení. Jejich stavy na neděli jsou stále nerozhodné.

Jen se chci ujistit, že je dobré jít, řekl Davis novinářům. Nechci do ničeho spěchat. Bohužel jsme viděli, jak fotbal probíhal bez předsezónní přípravy, kratší sezóny a mnoha zranění. To stejné nechceš. Buduji tedy správnou cestu. Trenér odvedl skvělou práci s naším týmem a vybudoval správnou cestu.

Clippers nepřinesli svým hvězdám velkou zátěž, ale rádi by viděli lepší výsledek v jejich první akci od bubliny, zvláště ofenzivně. Nicméně, 19 různých hráčů obdrželo minuty, takže Clippers se soustředí na to, aby jejich rotace byla v pořádku, než začne základní sezóna 22. prosince - hádejte s kým - Los Angeles Lakers.

Paul George vedl v Clippers s 10 body v jejich preseason debutu. Kawhi Leonard

Letos je to zjevně hodně jiné, řekla hvězda Clippers Kawhi Leonard. V loňském roce jsme si vybudovali kontinuitu, procházíme sezónou a procházíme vzestupy i pády. Letos hrajeme první preseason hru. Loni jsme nehráli v první preseasonové hře, ani jeden z nás. Necvičili jsme první trénink.

Jednou ze změn, o které se snaží hlavní trenér prvního ročníku Tyronn Lue, je přesun veterána Serge Ibaky do základní sestavy ve středu Ivice Zubcy.

Mám pocit, že startérem by mohl být [Serge Ibaka], řekla Lue novinářům. [Ivica Zubac] odstartoval posledních pár let a odvedl skvělou práci ... Právě teď, dnes v noci, jsme šli se Sergeem a budeme dál sledovat, jak to půjde.


Populární Problémy

Fotbal SMU zahájil v sobotu 2: 0 a hostil Stephena F. Austina. Takto můžete hru sledovat.

Dlaha poskytuje dočasnou imobilizaci, která pomáhá snížit ztrátu krve, bolest nebo nepohodlí při poranění šlach nebo kloubů, vyvrtnutí a zlomenině kostí. Dlahování zranění může také pomoci zabránit dalšímu poškození oblasti, dokud nebude trvalejší ...

Australský hráč v důchodu Sam Groth zabil Novaka Djokoviče za ohrožení zdraví a životů lidí. Groth také řekl, že světová jednička 1 již není vhodná k tomu, aby zastávala funkci prezidenta Rady hráčů.

Mistrovství Ameriky východ připadá na UMBC a Vermont. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Jak natáhnout natažený lýtkový sval. Vaše lýtko se může „zatáhnout“ (nebo napnout), když jsou svaly v zadní části bérce přetíženy fyzickou aktivitou. Pokud si všimnete příznaků, jako je bolest nebo abnormální ...

Zde je návod, jak můžete online sledovat návrat seriálu The Good Doctor 3. série.