Přímý přenos Dancing With the Stars: Jak se dívat online zdarma

Živý stream Dancing With the Stars

ABC ABC 'Dancing With The Stars' představuje rapperku Nelly jako jednu ze soutěžících pro sezónu 29.

Objeví se nové tváře Tanec s hvězdami sezóna 29, v obou soutěžících a hostitelích/rozhodčích. Premiéru má v pondělí 14. září ve 20 hodin. ET/PT na ABC.

Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Tanec s hvězdami Řada 29 epizod online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte DWTS na FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Tanec s hvězdami živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

banditový golfový loketní popruh

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sledujte DWTS na Hulu

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 60 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Tanec s hvězdami žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Hulu.com .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která obsahuje téměř všechny pořady, včetně DWTS (k dispozici další den) a 50 hodin úložiště Cloud DVR.


Sledujte DWTS na Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 60 dalších televizních kanálů na Vidgu , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Tanec s hvězdami živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Vidgo.com .


Náhled DWTS 2020Hrát si

Odhalení Dancing with the Stars 2020 Podívejte se na hvězdy této sezóny na ABC's Dancing with the Stars! #DWTS 2020-09-02T12: 56: 21Z

Nová sezóna DWTS představuje Tyra Banks jako hostitel, Derek Hough připojující se k Brunu Tonioli a Carrie Ann Inaba u stolu rozhodčích a hvězdný seznam soutěžících. Celebrity tanečníci pro sezónu 29 jsou:

Monica Aldama : Monica Aldama, jedna z nejúspěšnějších atletických trenérek v zemi, se stala senzací přes noc poté, co si zahrála v hitové dokumentární sérii Netflix Jásot “, která zaznamenává její ohromné ​​vedení při budování jednoho z nejúspěšnějších programů roztleskávání v zemi od základů. Oslavována svou charakteristickou frází: Pokračujte, dokud to neuděláte správně, a pak pokračujte, dokud to nemůžete pochopit špatně, Aldama je největším zastáncem svých studentů a vždy je povzbuzuje, aby byli nejlepšími verzemi sebe sama. Na Navarro College působí 25 let a vedla roztleskávačku k vítězství 14 národních šampionátů a v roce 2019 byla uvedena do zahajovací třídy atletické síně slávy Navarro College.

Carole Baskinová : Baskin je zakladatelem a generálním ředitelem Big Cat Rescue, nejvlivnějšího akreditovaného záchranného zařízení na světě pro exotické kočky. Ona a její rodina jsou dobrovolníky neziskové organizace se sídlem v Tampě jako neplacení zaměstnanci a mají více než 100 dobrovolníků a tucet stážistů z celého světa. Úspěšně rehabilitoval a uvolnil řadu bobcatů a dalších původních zvířat od roku 1992, Baskin a organizace byli uvedeni na CNN, Animal Planet, Discovery, People Magazine, Dnešní show , Sports Illustrated, místní média a mnoho dalších národních a mezinárodních programů. Nedávno také získala pozornost veřejnosti v Tiger King: Murder, Mayhem a Madness „Dokumentární seriál společnosti Netflix o soukromém provozovateli zoo v Oklahomě Joe Exotic ve skutečném příběhu vraždy k pronájmu z podsvětí chovu velkých koček.

Kaitlyn Bristowe Kaitlyn Bristowe je kanadská dívka, která dělá vlny - od malého města Leduc v Albertě v Kanadě až po globální scénu. Bristowe, možná nejkontroverznější a nejoblíbenější Bachelorette, začala s velkými sny a baletními botami. Od konce své sezóny na hitové sérii ABC Bakalář Bristowe vzala svět sociálních médií útokem (s 1,8 miliony věrných sledujících na Instagramu) a nadále ukazuje svou osobnost a jedinečný pohled na KaitlynBristowe.com. Spustila Dew Edit, stylovou řadu vlasových doplňků; její vlastní řada vína, Spade & Sparrows; její vlastní digitální série; a country-popová píseň, která dosáhla č. 2 v amerických hitparádách během prvních 24 hodin od vydání.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Tanec je zpět ... a stejně tak i Derek !! 🎉 Nemůžeme se dočkat, až se připojí k #DWTS po celou sezónu!

Příspěvek sdílený uživatelem Tanec s hvězdami #DWTS (@dancingabc) 8. září 2020 v 5:35 PDT

Vernon Davis : Davis je bývalý těsný konec amerického fotbalu. Patnáctiletého veterána NFL vybral celkově šestý San Francisco 49ers v draftu NFL 2006 a odehrál s 49ers prvních 10 sezón. V roce 2016 se připojil k týmu svého rodného města Washington Redskins a strávil tam čtyři sezóny, než po sezóně 2019-2020 odešel do důchodu. Mimo hřiště je Davis začínajícím podnikatelem, oddaným filantropem a hercem. Kromě vlastnictví několika franšíz Jamba Juice v severní Kalifornii má také vlastní doplňkovou společnost Timeless; je spoluvlastníkem Q-Collar Innovations; a spolumajitel a marketingový poradce společnosti Pescavor Jerky.

Anne Heche : Heche je uznávaný herec oceněný cenou Emmy s rozsáhlou tvorbou. Aktuálně ji lze vidět v Zmizel , kde hraje s Thomasem Jane. Mezi další nedávné hrané filmy patří To nejlepší z nepřátel a Můj přítel Dahmer . Televizní seriály Heche zahrnují hlavní roli v Chicago P.D. jako Katherine Brennanová. Heche má tři nominace na Emmy a jednu výhru. Za výkon v roli Lily Garland v byla nominována na Tonyho za nejlepší výkon v hlavní roli Dvacáté století .

Skai Jackson : Ve věku 18 let byla Skai Jackson již jmenována do seznamu Top 30 Stars Under 18 List, The Hollywood Reporter, Variety’s Youth Impact Report, byla považována za jednu z nejvlivnějších teenagerek časopisu TIME a byla zařazena mezi vyznamenané EBONY Power 100. Jméno Jackson se stalo známým po její hlavní roli Zuri Rosse v seriálu Disney Channel Jessie stejně jako série spinoff BUNK’D . Její výkon vynesl Jacksonovi nominaci na cenu NAACP 2016 v kategorii Vynikající výkon mládeže. Je vášnivou obhájkyní boje proti šikaně a rychle se stává vzorem pro mladší generace pomocí svých velkých následovníků, aby se postavila šikanům na sociálních médiích.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

JEDEN 👏 TÝDEN 👏 do premiéry #DWTS 2020. Poznačte si do svých kalendářů 14. září 🗓 v 8 | 7c ⏰! ✨

Příspěvek sdílený uživatelem Tanec s hvězdami #DWTS (@dancingabc) 7. září 2020 v 6:00 PDT

90denní snoubenec online zdarma

Justina machado : Talentovaná a všestranná herečka Machado si i nadále získává publikum a získává ohlas u kritiků za svou práci na jevišti, v televizi a ve filmu. V současné době hraje v komedii Jeden den v čase jako Penelope, nově svobodná válečná veteránka vychovávající své dvě děti s pomocí své matky. V roce 2018 získala Machado svou první nominaci na Critics ’Choice Television Award za ztvárnění Penelope Alvarez. Byla také oceněna Cenou Imagen Foundation za nejlepší herečku a show získala za nejlepší komedii. V roce 2009 debutovala na Broadwayi v muzikálu oceněném cenou Tony Ve výšinách , kde hraje Lin-Manuel Miranda. V roce 2010 se Machado připojil k produkci oceněného režiséra George C. Wolfe’s Svobodný muž barvy .

Jeannie Mai : Hostitelka Mai oceněná cenou Emmy může být viděna každý všední den v celonárodně publikované talk show Skutečný a na hitové letní sérii ABC Holey Moley . Mai slouží jako vedlejší zpravodaj extrémní série minigolfových soutěží. V roce 2018 Mai a její kolega Skutečný spoluhostitelé obdrželi Cenu Daytime Emmy za vynikajícího hostitele talk show. Expertka na styl a producentka Mai nedávno spustila svou webovou sérii s názvem Hello Hunnay, která vezme fanoušky na cestu módou, fitness, financemi a vztahy; a také hostí podcast Listen Hunnay. Hluboce oddaná charitativním organizacím, které prosazují zájmy žen, Mai slouží jako členka představenstva různých organizací, včetně Dress for Success a Same Sky.

90denní snoubenec naopak plné epizody

AJ McLean : 27 let je McLean součástí Backstreet Boys, jedné z nejúspěšnějších skupin hudební historie. Může být legendou éry boybandů 90. let, ale McLean byl vždy kulturním předvojem. McLean, několikanásobně oceněný a nominovaný na cenu GRAMMY, neustále dodává tu nejlepší popovou hudbu, jakou může nabídnout-pečlivě vytvořené písně, rytmy třesoucí se na podlaze a nezaměnitelné harmonie-což z něj činí jednoho z nejvlivnějších interpretů popu. Spolu s ostatními členy získal McLean hvězdu na legendárním hollywoodském chodníku slávy, hrál za prezidenta USA a nezapomenutelně se objevil v hitovém filmu Setha Rogena. Tohle je konec , což jim vyneslo ocenění Nejlepší hudební moment na MTV Movie Awards.

Jesse Metcalfe : Jeden z nejrušnějších herců v Hollywoodu, Metcalfe jednoznačně patří mezi jeho nejžádanější hvězdy. V poslední době byl považován za hlavní roli v akčním thrilleru Hard Kill naproti Bruce Willisovi. V televizi je Metcalfe nadále uváděn (a přispívá originálními písněmi) jako bývalá country hvězda Trace Riley z oblíbeného rodinného dramatu Hallmark Chesapeake Shores . Metcalfe je dobře pamatován pro svou odpočinkovou roli zakázaného milence teenagerů Johna Rowlanda, po boku Evy Longoria v seriálu ABC oceněném Zlatým glóbem Zoufalé manželky . Získal cenu Teen Choice Award za Choice TV Breakout Performance-Male a sdílel Cenu SAG za nejlepší televizní komediální soubor. Je také aktivní v několika charitativních organizacích, včetně North Texas Food Bank, The Go Campaign, Weingart Foundation a UNICEF.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Představujeme vaše vysílání #DWTS 2020 🎉 Připojte se k nám LIVE v tanečním sále 14. září v 8 | 7c na ABC.

Příspěvek sdílený uživatelem Tanec s hvězdami #DWTS (@dancingabc) 2. září 2020 v 7:45 PDT

Nelly : Diamond-selling, multiplatinum, GRAMMY Oceněná rapová superstar, podnikatel, filantrop a herec Nelly neustále zvyšuje laťku zábavního průmyslu od vstupu na scénu v roce 2000 se svým výrazným vokálem a osobností větší než život. V současné době je Nelly opět na špici hitparád country hudby díky spolupráci s Kane Brownem, Cool Again a hitem číslo 1 s Good Times Roll s Jimmie Allen. Mezi jeho další hity patří Hot in Here; Dilema představující Kelly Rowland; Gramatika země; Ride Wit Me; Jenom sen; Plavba; Oprava vzorkování Marvin Gaye; a taneční hymna letní šestnáctky Milionář s Cash Cash a Digital Animal Farm. Získal tři ceny GRAMMY, vydal šest nejprodávanějších studiových alb a po boku Adama Sandlera a Chrisa Rocka ozdobil malé i velké obrazovky a také si zahrál v BET’s Skuteční manželé z Hollywoodu s Kevinem Hartem.

Charles Oakley : Oakley je basketbalová legenda a jeden z nejoblíbenějších hráčů Knicks všech dob. Devátý celkový výběr v prvním kole draftu NBA 1985, Oakley pokračoval hrát 19 let v NBA, z nichž 10 bylo s New York Knicks - a všech 10, z nichž Knicks postoupili do play -off. On byl jmenován do NBA All-Star Game a NBA All-Defensive prvního týmu v roce 1994, a také jmenován do NBA All-Rookie Team v roce 1986 a NBA All-Defensive druhého týmu v roce 1998. Jako power forward, on je považován za jednoho z nejlepších odskoků v NBA a byl známý svou tvrdou obranou, takže je často označován jako Enforcer. A co je nejdůležitější, byl milován svými spoluhráči a vždy respektován svými konkurenty. Oakley je nyní hráčem a trenérem týmu Killer 3 v basketbalové lize NBA Big3.

Nev Schulman : Schulman je americký producent, fotograf a televizní moderátor. On je nejlépe známý pro dokumentární film z roku 2010 Sumec a navazující televizní seriál Sumec: televizní show , jehož je hostitelem a výkonným producentem na MTV. Kromě své působivé zábavní kariéry tráví Schulman čas podporou místních organizací a charitativních organizací v New Yorku a na celostátní úrovni. Sloužil na radě mládeže pro kanadskou organizaci Leave Out Violence a hostil každoroční Tanec proti rakovině. V roce 2014 vydal Schulman svou první knihu In Real Life: Love, Lies & Identity in the Digital Age, ve které uvádí osobní historii i postřehy shromážděné z jeho práce na Sumec .

Chrishell Stause : Stause pochází z Kentucky a v poslední době ho lze vidět hrát v hlavní roli Prodám západ slunce , originální docu-série pro Netflix. Realita na luxusním luxusním trhu, show následuje Stause, který se dostal do průmyslu. Kromě toho se stala známým jménem v denní komunitě. Hrála jako Jordan Ridgeway dál Dny našich životů , což jí letos vyneslo nominaci na Daytime Emmy Award za vynikající hostující herečku v dramatickém seriálu. Ve svém volném čase je Stause velmi aktivní ve své charitativní činnosti. Během svého mládí někdy zažila bezdomovectví a je vášnivá pro získávání peněz a dobrovolnictví v Upward Bound House.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Přineseš tu energii, Chrishell! #DWTS 2020 má premiéru TOTO PONDĚLÍ!

Příspěvek sdílený uživatelem Tanec s hvězdami #DWTS (@dancingabc) 9. září 2020 ve 14:00 PDT

Johnny Weir : Weir je jednou ze superstar krasobruslení a ikonou popkultury. Narodil se v Coatesville v Pensylvánii a je dvojnásobným americkým olympionikem, trojnásobným americkým národním šampionem v krasobruslení, světovým bronzovým medailistou z roku 2008, dvojnásobným bronzovým medailistou z Velké ceny a světovým šampionem v krasobruslení z roku 2001 a také vedoucím NBC. krasobruslařský komentátor, velvyslanec olympijských her a kulturní ikona. Weir je známý svým komentářem a provokativním stylem během zpravodajství NBC o Kentucky Derby, Super Bowl, National Dog Show a Beverly Hills Dog Show. Pokračuje ve své roli velvyslance Winter Village Skating pro Bryant Park v New Yorku, komentuje zpravodajství NBC o krasobruslařské sezóně 2019-2020 a oslňuje publikum bruslením na turné po celém světě.

Tanec s hvězdami Premiéra sezóny 29 je v pondělí 14. září ve 20 hodin. ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Andrey Rublev se v neděli v Petrohradě utká v zápase o titul s Bornou Coric. Ve třech předchozích setkáních proti Coricu Rublev neopustil ani set.

Jak hrát raketu. Racquetball může být skvělý způsob, jak cvičit při budování vztahů se svými přáteli nebo kolegy. Tento sport se učí poměrně snadno a dá se hrát s minimálním vybavením. Pokud se naučíte základní ...

Jak naučit dospělého jezdit na kole. Mnoho lidí si myslí, že pokud se v dětství nenaučili jezdit na kole, nikdy to neudělají. Naštěstí tomu tak není a naučit dospělého jezdit na kole nemusí být složité ani frustrující ...

Sandály jsou základem léta, ale mohou snadno vytvářet špínu, špínu, pot a pachy. Existuje několik věcí, které můžete použít k čištění sandálů, v závislosti na tom, z čeho jsou vyrobeny. Bez ohledu na to, jaký druh máte, mohou být snadno ...

Jak vyrobit sýrový sendvič. Sýr je základem sendviče, ale ne vždy chutná, když se používá samostatně. Budete potřebovat přinejmenším něco k navlhčení chleba, například máslo. Sýrové sendviče se dodávají ve všech typech, od ...

Se 100. titulem na řadě a pomstou v mysli nebude mít Federer nedostatek motivace vydat ze sebe maximum proti Tsitsipasovi.