Daniil Medveděv nechce být po vřelém přijetí ve Wimbledonu „sobecké dítě“.

„Byl jsem tím skutečně, říkejme tomu, dojat. Budu si to pamatovat jako pro příště,“ řekl po své přímé výhře nad Arthurem Fery Wednesday.Před zápasem prvního kola ve Wimbledonu si Daniil Medveděv nebyl jistý, jak ho přijali rok poté, co mu nebylo dovoleno hrát kvůli jeho ruské národnosti. Na své tiskové konferenci před turnajem mluvil nasazený hráč číslo 3 o tom, že při soutěžích zůstane věrný sám sobě, protože fanoušci mohou vidět podvod.

tenisová výsledková tabule

„Čím více hraji tenis, tím víc mám pocit, že když se pokusíte něco předstírat, abyste si získali fanoušky, zaprvé, oni to pravděpodobně pocítí, možná ne hned, ale dříve nebo později,“ řekl. . 'Budeš se v těchto lžích utápět, protože si nebudeš pamatovat, kde jsi lhal naposledy.' Když řeknete pravdu, je to jednodušší.Při svém posledním vystoupení v roce 2021 postoupil Medveděv do osmifinále (l. na Hurkacz).

Ve středu vstoupil Medveděv na kurt č. 1. Přišel jásot, i když bývalá světová jednička si nebyla jistá, kolik z nich poháněla skutečnost, že vstoupil po boku britské divoké karty Arthura Feryho. Jakmile se Medveděv dostal k síti, aby zahájil postup, měl odpověď.tiebreaky v tenise

„Myslím, že když jsme šli k rozhodčímu nebo tak něco, byl jsem tak nějak první, nebo jsem byl druhý, kdo přišel, a oni mi svým způsobem fandili. Říkal jsem si: ‚Dobře, to je překvapivé‘,“ vzpomínal.

„Během zápasu jsem měl pocit, že je to normální, opravdu se snažili Arthurovi pomoci, napumpovat ho a tak. Byla tam nula, řekněme negativní energie, kterou jsem cítil. Nikdy jsem neměl ve Wimbledonu tak dobré přijetí. Je to mnohem lepší, než jsem měl předtím. Tak to je skvělé. Pokusím se je vrátit, mohu-li to takto říct. Snad to zvládnu.'

Nikdy jsem neměl ve Wimbledonu tak dobré přijetí. — Daniel MedveděvCo to přesně obnáší? Dobrá etiketa, natáčení pro vrcholné kotouče, baví se tam venku? Možná je to kombinace všech těchto složek.

Medveděv vysvětlil: „Nezbláznit se a řekněme – jak to mám vysvětlit – nebýt pravděpodobně sobecké dítě na kurtu. Někdy můžu být. Pokusím se vrátit lidem tady ve Wimbledonu a pokusím se předvést dobrý tenis.'

jak funguje tiebreak v tenise

Šampion US Open z roku 2021 vymanévroval Feryho rozhodnutí neustále naléhat na problém tím, že se prosadil a uzavřel vítězství 7-5, 6-4, 6-3 se 45 vítězi. Energie, kterou cítil z davu, udělala své a Medveděv na ten zážitek hned tak nezapomene.

'Dnešní příjem, to, co jsem cítil, necítím tak často,' řekl. „Byl jsem tím skutečně, říkejme tomu, dojat. Budu si to pamatovat jako pro příště.'

Populární Problémy

Jelikož olympijské hry v Riu 2016 končí, podíváme se na legendární olympioniky, kteří se nezúčastní olympijských her 2020 v Tokiu.

Rafael Nadal nedávno vysvětlil, proč hraje tenis a fotbal levou stranou, ale golf a basketbal pravou. Nadal také hovořil o svém založení a o tom, proč si myslí, že je důležité vrátit se společnosti.

23násobná grandslamová šampionka Serena Williamsová nedávno zasáhla cvičné kurty v Adelaide a v závěsu je její tříletá dcera Olympia.

Organizátoři boxu jsou zodpovědní za organizaci a marketing boxerského zápasu. Stát se propagátorem boxu je komplikovaná a často nákladná cesta, která zahrnuje dodržování přísných státních zákonů. Pořadatelé jsou zodpovědní za každý ...