Davis Cup 2017: Indie se doma utká s Novým Zélandem v remíze Asie-Oceánie

Indický tenis

Anand Amritraj doufá, že zranění Yuki Bhambri a Somdev Devvarman budou příští rok zpět

Losování Davisova poháru 2017 proběhlo ve čtvrtek v Londýně a Indie se nyní postaví proti Novému Zélandu v prvním kole soutěže skupiny I Asie/Oceánie. Remíza je na programu 3.-5. února 2017. Pokud postoupí, postaví se vítězi střetu prvního kola mezi Korejskou republikou a Uzbekistánem.

lepidlo na tenisky

O místě a povrchu se teprve rozhodne. Podle PTI má Pune velkou šanci hostit tuto remízu, protože Maharashtra State Lawn Tennis Association o ni projevila velký zájem.

Kiwi jsou pro Indii známými protivníky, během této soutěže s nimi hráli osmkrát. Z nich Indie vyhrála posledních pětkrát, přičemž poslední byl loni, což dalo Indii šanci hrát play-off Světové skupiny. Ale nyní, když se 0: 5 omráčilo z rukou Španělska vedeného Rafaelem Nadalem, je Indie opět zpět v zóně skupiny Asie a Oceánie.

Čtěte také: Indie nasadila druhé místo pro Davis Cup 2017 v asijsko-oceánské skupině 1

Mezitím indický kapitán Anand Amritraj doufá, že příští rok budou v čele týmu zraněni Yuki Bhambri a Somdev Devvarman.

jak si vybrat velikost gripu tenis

Je pro nás dobré, že hrajeme doma. Doufejme, že se Yuki Bhambri a Somdev Devvarman vrátí ke hře z boku. Je to ještě pár měsíců pryč. Brzy budu diskutovat s AITA o povrchu a místě konání, řekl Amritraj.

at & t sledovat televizi na roku

Střety prvního kola Světové skupiny

V prvním kole Světové skupiny 2017 vylosovalo Chorvatsko, které dosáhlo letošního finále, pětinásobné mistrovství Španělska. Druhý letošní finalista - Argentina - bude hostit Itálii vítězů z roku 1976. Zatímco Chorvatsko získalo svůj jediný titul v roce 2005, Argentina stále hledá svou první korunu poté, co předtím dosáhla finále čtyřikrát.

V ostatních zápasech prvního kola cestují vítězové 2014 ze Švýcarska do USA, zatímco Austrálie bude hostit Českou republiku. Velká Británie, která letos prohrála s Argentinou v semifinále, odstartuje proti Kanadě nerozhodně.

Rusko podnikne cestu do Srbska, zatímco Francie pojede vstříc Japonsku. Německo, jehož poslední triumf přišel v roce 1993, bude doma křížit meče s Belgií.

Populární Problémy

Kampaň Novaka Djokoviče na olympijské hry 2021 skončila minulý týden nečekaně brzy.

Aktualizace stavu Rafa Nadala na Facebooku po Rio Open.

Zánět nohou, jako plantární fasciitida, může způsobit, že bude vaše noční rutina nesnesitelná a může ztěžovat usínání. Bolest je...

Jak snížit únavu pro snazší cvičení. Získat dostatek energie a motivace cvičit může být obtížné. Dlouhé pracovní plány, dlouhé dojíždění a rušný život to nijak neulehčují. Náš zaneprázdněný a stresující životní styl může navíc ...

Jak získat flexibilnější záda. Flexibilita zad je důležitá pro mnoho sportů, včetně gymnastiky, krasobruslení a tance. Zvýšení vaší flexibility lze dosáhnout pouze časem a může to být náročný úkol, ...

Zde je návod, jak sledovat nový vánoční film s Lea Michele, Same Time Next Christmas, online.