Dominic Thiem je hráčem roku 2020, říká bývalý německý profesionál Patrik Kuhnen

Dominic Thiem s trofejí US Open 2020

Bývalý německý tenista Patrik Kuhnen si vybral za hráče roku 2020 Rakušana Dominica Thiema.

jak správně nosit ortézu na tenisový loket

Dominic Thiem ukončil sezónu jako světová trojka, když vyhrál svůj první grandslam na US Open v New Yorku. Dostal se také do finále Australian Open, čtvrtfinále French Open a vrcholového střetu finálového finále Nitto ATP, které končí.

Mnozí považují světovou jedničku Novaka Djokoviče za předskokana titulu Hráč roku. Srb vyhrál Australian Open a dosáhl finále French Open, semifinále finále ATP a čtvrtého kola US Open.

jak hrát raketbal ve čtyřhře

Světová dvojka Rafael Nadal mezitím získal v Paříži rekordní 13. titul na French Open. Dostal se také do čtvrtfinále Australian Open, kde prohrál s Thiemem, a do semifinále finále ATP. Španěl se ale kvůli obavám o zdraví a bezpečnost rozhodl vynechat US Open v New Yorku.

Jen jsem si myslel, že jeho letošní vítězství na US Open bylo pro něj vynikající, milník v jeho kariéře. To pro mě bylo zásadní, ' Řekl Kuhnen .

Kuhnen zmínil, že to pro něj bylo těžké rozhodnutí, protože „je to velmi těsné“, ale dodal, že šel s Rakušanem kvůli „způsobu, jakým hraje (Dominic Thiem) a jak vypadá“.

Dominic Thiem, Rafael Nadal a Novak Djokovic ve hře o čest mistra světa ITF

Novak Djokovič přijímá muže

Novak Djokovic převzal během večeře mistrů světa ITF v červnu 2012 ocenění Mistr světa jednotlivců ve dvouhře

Nejlepší 3 muži v žebříčku - Novak Djokovič, Rafael Nadal a Dominic Thiem - budou bojovat o čest mistra světa Mezinárodní tenisové federace.

ITF uděluje titul mistra světa hráči, který podle názoru představenstva předvedl během roku nejvýraznější výkony. ITF jmenuje panel bývalých špičkových hráčů na začátku sezóny, který na konci sezóny hlasuje pro vítěze. Cena je obvykle vyhlašována každoročně kolem poloviny prosince.

Plátěné tenisky keds

Novak Djokovic získal ocenění šestkrát, zatímco Rafael Nadal je čtyřnásobným vítězem ceny. Roger Federer, který letos odehrál pouze jednu akci, získal ocenění pětkrát, zatímco Dominic Thiem bude doufat, že cenu získá poprvé v kariéře.

Populární Problémy

Jak sejmout jedovatý břečťan nebo jedový dub z oblečení. Urushiol, látka, která způsobuje reakce na jedovatý břečťan a jedovatý dub, může zůstat aktivní na kontaminovaném oděvu roky. Můžete jej však snadno odstranit z téměř jakéhokoli ...

Partneři čtyřhry Misaki Doi a Nao Hibino se setkají ve finále dvouhry Japan Women Open.

Váš průvodce streamováním „The Parent Trap“ z roku 1998. Právě film Disney pomohl nastartovat kariéru Lindsay Lohan.

Jak uspořádat skvělou párty. Večírek je skvělý způsob, jak strávit čas s přáteli a oslavit zvláštní příležitosti. Pokud chcete pro sebe a své hosty ten nejlepší čas, naplánování večírku předem a zajištění nezbytných věcí zajistí ...