Živý stream Edgar vs Zombie: Jak se dívat na UFC Busan onlineGetty

Chan Sung Jung, alias Korejská zombie, bude bojovat s Frankiem Edgarem v muší váze a bude titulovat UFC Fight Night 165 v Sajik Arena v Sajiku v Jižní Koreji.

V USA bude příprava (sobota 2:00 ET/pátek 23:00 PT) na ESPN, zatímco Edgar vs The Korean Zombie a hlavní karta (sobota 5:00 ET/2:00 PT) bude výhradně na ESPN+ . Zde je přehled toho, jak sledovat živý přenos všech bojů online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat hlavní kartu UFC Busan online

Hlavní karta nebude v televizi v USA, ale můžete sledovat Edgar vs The Korean Zombie a všechny hlavní boje o karty na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí UFC a dalších živých sportovních akcí, plus rozsáhlou knihovnu UFC na vyžádání, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud také plánujete objednat UFC 246: McGregor vs Cowboy 18. ledna, můžeš koupit jeden rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 246 (hodnota 64,99 $) za speciální cenu balíčku 84,98 $:

Získejte ESPN+ a UFC 246

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete Edgar vs The Korean Zombie a všechny souboje sledovat živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Jak se dívat na UFC Fight Night Busan Prelims online

Předběžná karta bude vysílána na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN a ESPN2. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do služby AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos přípravných zápasů na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Souboje můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN a ESPN2. První měsíc stojí 25 $ (poté 35 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

cvičení pro úlevu od bolesti tenisového lokte

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete předběžné zápasy sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou ESPN a ESPN2 Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Se živou televizí, můžete sledovat živý přenos přípravných bojů na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Souboje můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

UFC Fight Night Busan 2019 Náhled

Jung zaznamenal výkon nočního bonusu, který naposledy vyřadil, vyřadil Renato Moicana údery do hlavy 58 sekund do jejich červnového zápasu UFC Fight Night 154.

podávejte tipy na tenis

Byl to Jungův první boj od listopadu 2018, kdy podlehl lokti Yaira Rodrígueze a druhý zbýval ve šrotu UFC Fight Night 139.

Poslední bitva v loňském roce s Yairem byla velmi emocionální, řekl 32letý Korejec MMA Boj prostřednictvím překladače poté, co porazil Moicana. Po té ztrátě už je to dlouho, co jsem byl zpět v osmiúhelníku. Protože jsem dokázal vykročit s výhrou, bylo to velmi emocionální.

Jung - podle UFC uchazeč o muší váhy č. 6 - se měl v sobotu původně setkat s Brianem Ortegou, uchazečem o divizi č. 2. Ortega se vytáhla začátkem tohoto měsíce s odvoláním na zranění kolena.

Edgar, uchazeč o divizi č. 4, který se připravoval na svůj debut v bantamové váze proti Cory Sandhagenovi v lednu, rychle postoupil. Osmatřicetiletý Američan v červenci ztrácí titul Max Holloway.

Jung a Edgar se měli původně sejít na UFC Fight Night 139, než ten utrpěl zranění bicepsu, které ho vyřadilo z akce a otevřelo dveře slavnému knockoutu Rodrígueze.

Byl jsem opravdu blízko k boji s ním, řekl Edgar MMA feťák . Věřím, že se mnou chtěl bojovat; Vím, že jsem s ním chtěl bojovat, a mít na záznamu takového muže, jako je Chan, je něco, co jsem chtěl - chtěl mít, a naštěstí tato příležitost přišla.

Dodal: Víte, myslím, že to, co je zajímavé, je boj proti „korejskému zombie“ tady v jeho domovské zemi, styl, který přináší, myslím, že mu z nějakého důvodu říkají „zombie“. Bije a bije - stále ho nemůžete dát pryč. Bojuje se spoustou srdce a já se považuji za chlapa, který také tak bojuje.

Hlavní karta, 5:00 ET na ESPN+

Frankie Edgar vs. Chan Sung Jung, muší váha

Volkan Oezdemir Aleksandar Rakic, lehká váha

Dooho Choi vs. Charles Jourdain, muší váha

Da Un Jung vs. Mike Rodriguez, lehká váha

Jun Yong Park vs. Marc-Andre Barriault, střední váha

Kyung Ho Kang vs. Liu Pingyuan, bantamová váha

Předběžná karta, 2:00 na ESPN

Ciryl Gane vs. Tanner Boser, těžká váha

Seungwoo Choi vs. Suman Mokhtarian, muší váha

Dong Hyun Ma vs. Omar Morales, lehký

Alexandre Pantoja vs. Matt Schnell, muší váha

Raoni Barcelos vs. Said Nurmagomedov, bantamová váha

Miranda Granger vs. Amanda Lemos, dámská slaměná váha

Alateng Brain vs. Ryan Benoit, bantamová váha


Populární Problémy

Hráči mimo top 5, kteří porazili hráče s nejlepšími žebříčky, aby vyhráli ve finále grandslamu.

Jak vyrobit zeleninovou pizzu. Zeleninové pizzy dělají lahodná a zdravá jídla. Existuje mnoho různých druhů vegetariánské pizzy a většina z nich je rychlá a relativně jednoduchá na přípravu. Jsou skvělým řešením večeře na rušném ...

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat americký amatérský golfový šampionát 2020 v televizi nebo v přímém přenosu, pokud nemáte kabel.

Premiéra 3. série „Siesta Key“ na MTV 7. ledna v 8/7c. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat show online zdarma.

Jak posílit trénink jako starší dospělý. Silová cvičení by měla být zahrnuta jako součást obecné kondiční rutiny kohokoli. S věkem se silový trénink stává ještě důležitějším, a to nejen pro vaši kondici, ale také pro ...

Memphis a Oregon se v úterý setkají v obrovské bitvě nejlepších 15 v Phil Knight Invitational. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.