Vznik Danielle Collins

Vstupte

Danielle Collins uprostřed švihu během turnaje v Newport Beach

Ženy v tenise získávají titul veteránů, když jim je 27. Jakkoli bláznivě to zní, je to realita. Danielle Collinsová absolvovala University of Virginia ve věku 22 let. Nyní je jí 24 let, získala 2 dvouhry z mistrovství republiky NCAA a právě se dostala do semifinále Miami Open. Její výkon na Miami Open zažehla kariéra nejlepší 16. závod v Indian Wells těsně před Miami. Lidé se možná ptají, kde se vzal tento úspěch; odpověď je vysokoškolský tenis.

Pět hlavních účinků vysokoškolského tenisu na Danielle:

• Vysokoškolský tenis funguje v prostředí, kde studenti během zápasů buší do hrnců a křičí. Hlučné prostředí pomáhá všemu, co se stane na profesionálním tenisovém zápase před větším davem, vypadat jako nic. To je zásadní pro každého hráče, který postupuje na další úroveň. Pokud to hráč dokáže vyjmout z rovnice, bude úspěšný ještě rychleji. Někteří hráči mohou také využít prostředí, ve kterém hrají, ke zlepšení nálady. Jako tenista musíte ovládat, co můžete. Danielle dokazuje, že pokud budete ovládat vše, co můžete, přijdou dobré věci.

• Zkušenosti nelze podceňovat a v tomto případě ano. Danielle vyhrála 2 národní mistrovství NCAA, a to je naprosto směšné. Tisíce divizí první tenistky pracují na tom, aby vyhrály jedno z těchto mistrovství, ale ona vyhrála dvě. Tato zkušenost jí ukazuje, že je vítězkou, a nakonec přešla na profesionální úroveň. Čím více zkušeností na vysoké úrovni, tím lépe, protože pro hráče je to stále těžší.

• Vždy je životně důležité získat vysokoškolské vzdělání pro případ, že by tenis nefungoval, a přesně to Danielle udělala. Chce si vzít LSAT a po tenisu se věnovat právu. Většina sportovců obecně nemá žádný záložní plán, skoro jako by jim bylo souzeno hrát profesionální sporty. Pokud je záložní plán možný, měli byste toho využít. To dělají i mnozí tenisté. Například John Isner se ujistil, že dokončí studia v Gruzii, než přešel na profesionální okruh.

tenisové chrániče loktů

• Týmová práce a způsob, jakým je každý ze spoluhráčů nucen se spojovat, vytváří nové vztahy. To Danielle pomáhá, protože v dobách potíží může přemýšlet o tom, proč vůbec hrála tenis. Mnoho hráčů využívá zábavný aspekt ve svůj prospěch. Nick Kyrgios je dokonalým příkladem mužského hráče, který využívá zábavný prvek tenisu k podpoře své vášně pro hru.

'• Soutěž ve vysokoškolském tenise ukázala Danielle, jak těžké to bude při přechodu na profesionální úroveň. Díky této zkušenosti ve vysoce konkurenčním poli ví, jak hrát proti přátelům, soupeřům a rodině. Na konkurenční úrovni se mnoho hráčů přiblíží v šatně. Některým hráčům by to mohlo připadat divné hrát proti svým přátelům, ale Danielle to dělala pořád na vysoké škole. Na mistrovství NCAA musela hrát toho, kdo byl postaven před ni. Mohl to být její bratranec z jiné vysoké školy nebo blízký přítel, se kterým cvičila.

Populární Problémy

Pořadí hry pro každý den na Dubai Duty Free Tennis Championships.

Staří rivalové Syracuse a Georgetown se setkají v sobotu ve Washingtonu, DC. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Jak se sbalit na El Camino De Santiago. Pouť do Santiaga může být velmi smysluplným zážitkem. Váš výlet se však může rychle změnit v katastrofu, pokud se pořádně nepobalíte. Na cestě budete několik týdnů, takže pokud ...

Zde je návod, jak sledovat film Helter Skelter, nový dokumentární seriál Charlese Mansona, online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Epix.

Jak osedlat koně. Správné osedlání koně je pro bezpečnou jízdu zásadní, ale zpočátku může být zdrcující a matoucí. I když je vždy nejlepší mít zkušeného jezdce, který vám pomůže zvládnout prvních několikrát, můžete se naučit ...

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat sobotní fotbalový zápas Cornell vs Georgetown.