Eugenie Bouchardová táhne USTA k soudu za skluz v šatně US OpenEugenie uklouzla a zranila se v šatně během US Open

Jak uvádí Associated Press Kanadská tenisová profesionálka Eugenie Bouchardová podala žalobu na Americkou tenisovou asociaci poté, co během US Open uklouzla a spadla do šatny.

Jednadvacetiletá bývalá wimbledonská finalistka tvrdila, že upadla kvůli „kluzké, cizí a nebezpečné látce“ na podlaze místnosti pro fyzioterapii v šatně žen. Při nehodě utrpěla zranění hlavy, v důsledku kterého musela odstoupit z grandslamového turnaje.

Bouchard tvrdí, že její zranění „byla způsobena výhradně z důvodu nedbalosti, nedbalosti, svévolného a úmyslného ignorování ze strany obžalovaného USTA“. Dále dodává, že USTA neudržela šatnu v dostatečně dobrých podmínkách pro sportovce. Obviňuje organizaci, že neopravila již poškozenou podlahu, což vedlo k jejímu pádu.

Když se tento incident stal, Kanaďan se již kvalifikoval do čtvrtého kola US Open. Spadla dozadu a dopadla na zátylek, což si vynutilo její stažení z US Open a z následných turnajů WTA v Tokiu a Wuhanu.

Problémy začaly, když byla Bouchard začátkem tohoto měsíce nucena odstoupit ze svého úvodního zápasu na China Open proti Andrei Petkovic. Byl to její první zápas od nehody na US Open.

'Myslel jsem si, že jsem fyzicky připraven, ale příznaky mého otřesu se bohužel vrátily,' uvedl Bouchard v prohlášení po stažení Číny. 'Doufám, že se brzy uzdravím a těším se na návrat příští rok.'

Poté, co Bouchard odešla ze zápasu, ji přišel zkontrolovat její soupeř Petkovic.

'Zeptal jsem se jí, co se stalo, a ona mi řekla, že se jí velmi točí hlava,' řekl Petkovic po zápase. “Pak jsem se zeptal, jestli je to stejné, jestli to byl ještě otřes mozku. Řekla, že se to obvykle vrátí, až bude fyzicky velmi aktivní. '

Pro kanadskou Bouchardovou to byl náročný rok po její odpočinkové sezóně v roce 2014, kdy se dostala do finále Wimbledonu a semifinále na Australian Open a French Open. Její rekord v roce 2015 je mezitím jen 12-17 a její pořadí kleslo z č. 5 na č. 38.

Mezitím, Řekl to mluvčí USTA Chris Widmaier organizace nekomentuje probíhající soudní spory.

Populární Problémy

Hostitelka Jade Catta-Peta poskytuje rekapitulaci týdne v popkultuře na The Soup.

Jak vyrobit bombu. Výroba bomby je zábavný a bezpečný experiment pro děti všech věkových kategorií. Sáček na bombu je v podstatě Ziploc nebo uzavíratelný sáček, do kterého přidáte teplou vodu, ocet a malé množství jedlé sody. Po přidání ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešního basketbalu Auburn vs Florida online bez kabelu.

Grigor Dimitrov přebírá Martona Fucsovicse na postup do třetího kola Cincinnati Masters 2020. Šampión Cincinnati z roku 2017 se s Fucsovicsem na turné nikdy předtím nesetkal, ale své šance proti Maďarům si představí.

Seahawks se snaží udržet krok na vrcholu závodu NFC Wild Card a v neděli hostit Bucs. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.