Jak sledovat silvestrovskou show NBC online v letech 2019–2020GettyPokud se chcete dívat na oslavy Silvestra na NBC online, existují možnosti, i když nemáte kabel. Akce 2019–2020 slibuje noc plnou hvězd, o kterou nechcete přijít.Představení začíná ve 22 hodin. ET/PT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:bellator 222 jak se dívat
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (živé na většině trhů). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Ohio State vs Rutgers live stream zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Novoroční náhled NBCNBC.com

Tato hvězdná událost je něco, co byste si neměli nechat ujít. Carson Daly bude opět pořádat živou akci z Times Square, která začíná ve 22 hodin. Východní/21:00 Centrálně na Silvestra. Událost se bude vysílat hodinu, pak si udělejte krátkou přestávku na místní programování. Poté se vrátí v 23:30. Eastern (10:30 pm Central) pro konečné odpočítávání, které trvá do 12:30 Eastern (23:30 Central).

průvodce výběrem tenisové rakety

Před akcí pořádá NBC Přípitek do roku 2019 od 20 hodin do 10 hodin Východní. Tato událost zahrnuje vystoupení Martin Short, Maya Rudolph, Kristen Bell a Tony Hale. Tuto událost pořádají Hoda Kotb a Jenna Bush Hager.

Speciální představení během silvestrovského večera zahrají X Ambassadors, Brett Eldredge, NE-YO, Leslie Odom Jr., Blake Shelton, The Struts, Gwen Stefani a další.

Julianne Hough a Stephen tWitch Boss pomohou Dalymu uspořádat akci naživo.

Doug Vaughan, výkonný viceprezident pro speciální programy NBC Entertainment, ve svém prohlášení uvedl: Není nic jiného, ​​než strávit noc s přáteli a rodinou a užít si skvělou hudbu, kterou můžete přivést do nového roku. A bezpochyby máme neuvěřitelnou sestavu světových hudebníků, kteří zajistí pořádný večírek.

Keith Urban se také připojí k živému televiznímu vysílání ze své akce v Nashvillu, Jack Daniel’s Music City Midnight: Silvestr. Tato oslava se nachází poblíž státního kapitolu v Tennessee, ve státním parku Bicentennial Capitol Mall.


Populární Problémy

French Open říká „Ne!“ k Sereninmu černému obleku.

Serena Williams hovořila s Natalie Portman o nepřiměřeném přidělování výstavních kurtů ženám v tenise. Serena prozradila, že často požaduje, aby ředitelé turnajů nechali na výstavních kurtech zaujmout místo jiné ženy.

Zde je návod, jak sledovat Saints vs Cowboys online bez kabelu

Scénické dívky jsou úžasné svým pestrobarevným oblečením, chladnými vlasy a dokonalým vkusem hudby. Přirozeně chcete být jedním! Nejdůležitější součástí toho, jak se stát dívkou na scéně, je přibití oblečení, vlasů a líčení. Zaměřte se na světlé, ...

Mladé zbraně Ugo Humbert a Lloyd Harris zamykají v pátek ve čtvrtfinále Antverp. Oba hráči se na turnaji dosud nepotkali, takže jejich vzájemný zápas je nerozhodný 0: 0.