Přímý přenos Falcons vs Colts: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Atlanta WR Julio JonesIndianapolis Colts i Atlanta Falcons si v minulém týdnu připsali první vítězství v sezóně a nyní hledají druhé, když se v neděli střetnou na stadionu Lucas Oil.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Falcons vs Colts na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat CBS hry s nákupem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba.

at&t tv roku

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos Falcons vs Colts přes webové stránky Amazonu, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL, Hulu With Live TV přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Atlanty a Indianapolis) a ESPN.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Falcons vs Colts na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

at&t tv roku

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS s nákupem na trhu. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Falcons vs Colts na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

jordan tenisky na podpatku

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Falcons vs Colts a všechny ostatní hry NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Falcons vs Colts

Sokoli přežili díky svému prvnímu vítězství nad Eagles minulý týden díky pozdní hrdinství Julia Jonese a revitalizované obraně.

Jones popadl přihrávku na obrazovku a skartoval 54 yardů pro konečné vítězství, přičemž zbývaly jen necelé dvě minuty. Stal se vůdcem franšízy Falcons v přijímání yardů při přistání, když prošel Roddy White. Má 10 868 na 709 úlovcích, které přinesly 54 přistání.

jak hrát tenisovou čtyřhru

Mám to za sebou, řekl Jones novinářům o hře. Jako v hlavě si teď nemohu vzpomenout. To je staré Nemáme zpětná zrcátka. Vyrvali jsme je. Právě je na Coltech. To je naše myšlení, naše mentalita právě teď.

Jones očividně upoutal pozornost obrany Coltů, která si po prvním vítězství týmu minulý týden proti Tennessee získává pověst lakomé jednotky.

Jsou to velmi talentovaní a velmi chytří přijímači, řekl rohový obránce Colts Kenny Moore II. Každý ví, co Julio přináší ke stolu. Jen musíme být na místě.

Zatímco Jones byl na začátku roku horký, jeho QB Matt Ryan ne. Ryan hodil pět odposlechů, aby zahájil sezónu. Za celý loňský rok hodil pouhých sedm. Hlavní trenér Falcons Dan Quinn by nešel tak daleko, aby řekl, že má obavy z obratů.

Myslím, že je fér se znepokojovat ... (ale) neřekl bych znepokojený, řekl Quinn. Myslím, že je fér to vyložit a tady je důvod: dvě rozhodnutí dole v červené zóně jsou ta, hej, člověče, jako jak to napravíme tam, kde by to mohlo být vyhozeno. Nešlo o čtvrtý pokus jít dolů, takže ten kousek je tam, kde jsme. To, kde dáme (příjemci) ránu nebo míč s hrotem, to je jedna věc. Mít ty dva v červené zóně byly určitě dva, které by chtěl mít zpátky, a určitě to plánujeme napravit.

tenisový tetherball

Colti mohli být klidně 2: 0, ale v prodloužení odhodili otvírák na Chargers. Je to dobrý příběh pro tým vzhledem k překvapivému odchodu franšízového quarterbacka Andrewa Lucka do důchodu v offseason. To, co pomohlo Jacobymu Brissettovi během přechodu, je silná běhová hra.

Indy má druhý nejlépe se řítící útok v této sezóně, podpořený Marlonem Mackem, který letos zatím dosáhl 370 yardů. Vybralo si to daň na obraně.

Žádají další běhy, takže dostanou další, řekl Brissett.

Podle Odds Shark jsou Colts jednobodovým domácím favoritem této hry.Populární Problémy

Premiéra 9. série „Undercover Boss“ má premiéru ve středu 8. ledna. Zde jsou informace o tom, jak můžete novou sezónu sledovat online.

Jak cvičit Zen Tennis. Chtěli jste někdy porazit svého soupeře, ale bez ohledu na to, co děláte, stále ztrácíte body? A čím více se snažíte vyhrát, tím hůř jste na tom? Zen tenis je způsob, jak se s touto výzvou nadobro pohybovat ...

Jak najít letní tábory. Letní tábory nabízejí mnoho různých programů s různě dlouhými sezeními po celé léto, včetně nočních programů, denních programů, týdenních zasedání a zasedání, která trvají celé léto ....

Pohled na soupeře, s nimiž se Roger Federer může setkat, když začíná svůj návrat do hliněného hřiště v Madridu.

Monica Seles zcela změnila ženskou hru a nastavila svým budoucím šampionkám laťku vysoko.