Přímý přenos Falcons vs Packers: Jak se dívat online bez kabelu

Mike McCarthy

Getty Mike McCarthy byl v neděli vyhozen po ohromující prohře 20: 17 s Arizona Cardinals.Éra Mikea McCarthyho nyní pro Green Bay Packers (4-7-1) skončila. Aaron Rodgers a společnost se připravují na premiéru poprvé za více než deset let, když budou hostit Matta Ryana a Atlanta Falcons (4-8) v Lambeau Field, protože akce 14. týdne pokračuje v neděli odpoledne.Začátek hry je naplánován na 13:00. ET a bude vysílán na Foxu ve vybraných oblastech ( mapa pokrytí zde ). Pokud je hra na vašem trhu a nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete i nadále sledovat živý přenos ze hry (nebo DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení po registraci pro jednu z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje celkem 85 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete živý přenos hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na tabletu či streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.raketbalový bekhend

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

Fox ( žije na 17 trzích NFL ) je součástí balíčku Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete živý přenos hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na tabletu či streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Fox Sports Go

Kromě toho můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím Web Fox Sports Go nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports Go. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách Fox.

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze sledovat na telefonech prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

Pokud je hra mimo váš trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba je k dispozici pro lidi, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako pro obyvatele San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Většina vysokoškoláků se navíc může dívat na hry, které nejsou dostupné na trhu prostřednictvím SundayTicket U .

jak hrát tenis

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .

Sledujte On-Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat po skončení her pro daný den.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

délka tenisové rakety

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled

Bývalý hlavní trenér Miami Dolphins Joe Philbin byl okamžitě jmenován prozatímním hlavním trenérem po McCarthyho střelbě minulý týden po neuspokojivé domácí prohře 20: 17 s Arizona Cardinals. Philbin se podívá udržujte loď v klidu jak Green Bay končí sezónu.

Moc jsem nespal. Vrátíte se sem a chcete být součástí řešení. Chcete pomoci člověku, který byl skvělým mužem, byl skvělým trenérem, byl přítelem a máte pocit, že jste ho zklamali. Bylo tedy zaneprázdněno, a já jsem týmu řekl, že to, co zde udělal, mluví samo za sebe. Víte, já vím, jak se cítí (když ho vyhodí). Prošel jsem si tím. Není to legrace.

Green Bay bude mít v sestavě Jimmyho Grahama (koleno, palec) a Randall Cobb (hamstring); Cobb byl opožděně odstraněn ze zprávy o zranění týmu.

Atlanta bude mít tento týden Julia Jonese. Poté, co během týdne chyběl trénink se zraněním nohy, Juliov status v pátek vylepšil hlavní trenér Dan Quinn.

Každý tým se bude snažit zpomalit aktuální výkyvy, na kterých je. Falcons prohráli čtyři po sobě jdoucí zápasy, z toho tři minimálně o 10 bodů. Packers prohráli pět ze šesti her, z nichž čtyři přišly na silnici. Prohra z minulého týdne s Cardinals byla první domácí prohrou týmu v této sezóně.


Populární Problémy

Čištění bot z hadí kůže není tak snadné jako sundání tenisek. Při dlouhodobém používání nebo dokonce po drsném výletu se boty zašpiní. Pokud je o vaše ceněné boty z hadí kůže správně postaráno, jsou velmi trvanlivé a ve skutečnosti mohou vydržet ...

Zde je návod, jak sledovat Seahawks vs Panthers online bez kabelu

Andreas Seppi věří, že Roger Federer má tento sport tak rád, že by klidně mohl hrát i na padesát, pokud mu tělo vydrží. Švýcarská legenda je po zbytek operace venku kvůli pár operacím kolena, ale doufá, že se vrátí příští rok.

Kimura armbar je jednou z nejzákladnějších technik jiu-jitsu a také jednou z nejobávanějších. Vzhledem k tomu, že jej lze aplikovat z tolika různých pozic, je velmi obtížné se proti němu bránit, což z něj činí skvělý způsob, jak zachytit ...

Jak otestovat čas svého stálého zůstatku. Rovnováha je důležitou součástí udržování zdravého životního stylu. Časem a s traumatem nebo určitým zdravotním stavem můžete ztratit schopnost zůstat vyrovnaný ve stoje nebo při chůzi. Pro...