Bývalá Indie číslo 1 Yuki Bhambri podstoupila lékařský zákrok na poraněném koleni

Yuki Bhambri během svého zápasu proti Gaelu Monfilsovi na Citi Open 2017 ve Washingtonu, DC

Yuki Bhambri během svého zápasu proti Gaelu Monfilsovi na Citi Open 2017 ve Washingtonu, DCIndický tenista Yuki Bhambri absolvoval lékařský zákrok na koleni, který ho na nějakou dobu odstaví na vedlejší kolej. Bývalý světový hráč číslo 1 zveřejnil aktualizaci na sociálních médiích, kde je viděn stát s pomocí berlí.Bhambriho kariéru vykolejila zranění a od konce sezony 2018 odehrál pouze dvě akce.'Rozhodl jsem se dostat berle k mým letošním narozeninám,' napsal Bhambri na sociální média. 'Protože jsem stále bojoval s bolestí v koleni, rozhodl jsem se pro lékařský zákrok, který by mě měl snad brzy dostat zpět na kurt bez bolesti.' Děkujeme za vaši podporu a zprávy. Vždy oceňuji. '
3 $ 3 $ 3 $

Poté, co v dubnu 2018 vyšplhal na žebříčku číslo 83 v kariéře, vynechal Bhambri kvůli zranění kolena celou sezónu 2019 a 2020. Letos se vrátil do akce a na turnajích ATP Tour v Singapuru a Dubaji (včetně kvalifikace) postupoval 2: 2. Výsledkem je, že jeho žebříček jednotlivců klesl na číslo 1025.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Yuki Bhambri (@yukibhambri)Yuki Bhambri má v minulosti problémy se zraněním

Yuki Bhambri během svého zápasu v prvním kole proti Tomáši Berdychovi na Australian Open 2016 v Melbourne Parku

Yuki Bhambri během svého zápasu v prvním kole proti Tomáši Berdychovi na Australian Open 2016 v Melbourne ParkuYuki Bhambri je bývalý juniorský svět č. 1. V roce 2009 vytvořil historii tím, že se stal prvním Indem, který vyhrál juniorský titul Australian Open. Toto vítězství z něj také učinilo teprve čtvrtého hráče ze své země, který zvedl juniorskou grandslamovou trofej (ostatní jsou Ramanathan Krishnan, Ramesh Krishnan a Leander Paes).

Jeho postup na profesionálním okruhu však zastavila série zranění. Poté, co se v roce 2015 poprvé dostal do první stovky, byl Bhambri nucen sedět na vedlejší kolej po velkou část sezóny 2016 kvůli zranění lokte, kvůli kterému vypadl z první pětistovky.Bhambri pracoval s doktorem Angelem Ruizem-Cotorrem ve Španělsku ve snaze vyřešit problémy s kolenem. Ruiz-Cotorro je v tenisových kruzích dobře známý tím, že v minulosti léčil 20násobného grandslamového vítěze Rafaela Nadala kvůli problémům s kolenem.Populární Problémy

Státní soupeři Nebraska a Creighton se v pátek večer setkají ve velkém zúčtování. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Borat 2, jinak známý jako 'Borat Subsequent Moviefilm' je nyní venku. Zde je kde a jak to sledovat.

Rozpis remízy žen na Australian Open 2016, kde Serena Williamsová začíná jako favorit na šance.

Bulls and Hawks se ve středu večer setkají v otvíráku sezóny NBA 20-21. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Váš průvodce sledováním The Proud Family online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.