Frances Tiafoe postoupila do prvního semifinále ATP Masters 1000 v Indian Wells

Vzduchotěsná obrana, nápaditý útok a vyrovnanost drátu na drát byly klíčem k Tiafoeovu vítězství.

BOD ZÁPADU: Tiafoe porazil Norrieho a dostal se do semifinále Indian Wells

INDIAN WELLS, Kalifornie – Krátce před 13:00, během poslední změny dnešního čtvrtfinálového zápasu BNP Paribas Open mezi Frances Tiafoe a Cameron Norrie, zazněla z reproduktorů stadionu 1 dlouhodobá píseň Rolling Stones „Get Off Of My Cloud .“ Byla to vhodná melodie pro den, který začal ranní bouřkou a zápas, který dva body po začátku zdržel o 20 minut mrholení.Tiafoe v této pozdní fázi zápasu také toužil dostat Norrieho z jeho mraku. Dva zápasy předtím podával Tiafoe za stavu 6-4, 5-2, jen aby byl zlomen. Teď to bylo 5-4, zrádný čas pro téměř každého hráče bez podání na světla. Přestože teplota byla příjemných 69 stupňů, po celý zápas sem vnášel lehce vířící vánek. Norrie z toho byl více frustrovaný, protože vítr bránil přesnosti jeho plochých jízd.Nic v tomto bodě nemohlo Tiafoea vykolejit... Po dvou pevných bodech základní čáry o 30 mil, pak vystřelil 139 m./h. eso po T. Při prvním mečbolu Tiafoea letěl Norrie forhend dlouho. Tiafoe je nyní poprvé v semifinále turnaje Masters 1000.

'Jsem z dneška tak šťastný,' řekl Tiafoe po svém vítězství 6-4, 6-4 soudnímu tazateli Andrew Krasnymu. 'Hrál jsem na základní čáře.' . . Na tomto kurtu docela foukalo. Fungovalo to v můj prospěch.' GettyImages-1473770296

GettyImages-1473770296Vzduchotěsná obrana, nápaditý útok a vyrovnanost drátu na drát byly klíčem k Tiafoeovu vítězství. Tiafoe si dobře uvědomoval, jak agresivní a vynalézavý může být Norrie, a proto se opakovaně snažil vyvíjet tlak, od chytrého umístění kurtu a rychlých pohybů na základní čáře až po časté treky vpřed. Bod zlomu přišel v prvním setu. Když Norrie servíroval za stavu 3-3, 15-30, Tiafoe roztrhl bekhendový return křížem krážem, zaútočil do sítě a uzavřel výměnu. Ačkoli Norrie vyhrál bod 15-40 ostrým širokým esem, Tiafoe za stavu 30-40 zasáhl nedotknutelný forhendový vítěz naruby.Tiafoe podával v setu za stavu 5-4, šel vpřed 40-15 a zasyčel pevným bekhendovým salvem po lajně – nakloňte klobouk směrem k Stefan Edberg – to vytáhlo Norrieho bekhend do sítě.Jak zápas pokračoval, bylo jasné, že zatímco oba hráči jsou kreativní, Tiafoe dnes měl pozoruhodnou výhodu v pohybovém oddělení. To mu dalo šanci jak udržet rally naživu, a jak se příležitost vynořila, převzít nad nimi kontrolu různými způsoby. Schopnost Tiafoe využívat úhly, střely a salvy se v posledním roce výrazně zlepšila. Hlavním důvodem je jeho zlepšená kondice, fyzická výdrž, která se promítá do duševní síly. To je ještě patrnější ze základní čáry. Tiafoe projevuje mnohem více trpělivosti v rally, než se zaměří na svou uměleckou stránku.

Předchozí dva zápasy Norrie proti Andrey Rublevovi a Taro Danielovi byly docela náročné. Dnes se však Norrie zdál být pomalejší než obvykle, možná výsledek předchozího úsilí, ale také díky Tiafoeovým opakovaným úspěchům při určování tempa tolika shromáždění.

Další na řadě je Tiafoe: vítěz dnešního odpoledního čtvrtfinále mezi Daniilem Medveděvem a Alejandrem Davidovičem Fokinou.

Populární Problémy

Jak ošetřovat psa prostřednictvím Parvo. Parvovirus má dvě formy: střevní verzi a verzi, která ovlivňuje srdce vašeho psa. Jedná se o virovou infekci, a proto není snadno léčitelná; ve skutečnosti můžete léčit pouze příznaky, ...

Pokud si myslíte, že jste narcis nebo vám byla diagnostikována narcistická porucha osobnosti (NPD), můžete se potýkat se sebeúctou, zneužíváním návykových látek nebo mít problémy s vytvářením a udržováním zdravých vztahů. Řízení může být náročné ...

Jak namalovat koupelnu. Pokud vaše koupelna čeká na proměnu, vdechněte jí nový život s novým lakováním. Vzhledem k tomu, že barva do koupelny musí zvládnout spoustu vlhkosti, použijte trvanlivý výrobek odolný proti plísním. Než se pustíte do práce, položte ...

Jak léčit podvrtnutí během první pomoci. Vyvrtnutí zahrnuje natržení vláken ve vazech, které drží kosti vašich kloubů na svém místě. Http://www.mayoclinic.org/first-aid/first-aid-sprain/basics/art-20056622 Vyvrtnutí může způsobit silnou bolest. ..

Nebraska zahájila v sobotu fotbalovou sezónu 2019 proti South Alabamě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.