Wimbledon 2021: Roberto Bautista Agut vs Denis Shapovalov náhled, souboj a předpověď

Denis Shapovalov

Denis Shapovalov

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (8) Roberto Bautista Agut vs (10) Denis Shapovalov

Datum: 5. července 2021

Turnaj : '%20%20rel =' noopener%20noreferrer '%3Ewimbledon%3C/a%3E'%20%20rel = 'noopener%20noreferrer'%3Ewimbledon%3C/a%3E '%20%20rel =' noopener%20noreferrer ' %3Ewimbledon%3C/a%3E '%20%20rel =' noopener%20noreferrer '%3Ewimbledon%3C/a%3E-2021-men-s-draw-analysis-preview-prediction' rel = 'noopener noreferrer'> Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

nejlepší tenisové rakety pro sílu

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Roberto Bautista Agut vs Denis Shapovalov náhled

Roberto Bautista Agut měl těžký začátek své kampaně ve Wimbledonu 2021, když v prvních dvou zápasech připustil tři sady.

Osmé nasazené se v prvním kole utkalo s Johnem Millmanem, kde na cestě k výhře 6-2, 3-6, 6-3, 7-6 (4) prohrál druhý set. Ve druhém kole pak měl ještě těžší bitvu proti Miomiru Kecmanovicovi; zápas šel na pět setů, protože Srb bojoval ze dvou setů dolů.

Bautista Agut však v rozhodování našel svůj nejlepší tenis a zastavil návrat Kecmanoviče, když vyhrál 6-3, 6-3, 6-7 (3), 3-6, 6-3.

Španěl se ve třetím kole konečně dostal do své rýhy, když ve dvou setech porazil Dominika Koepfera. Přestože Bautista Agut pětkrát v zápase prohrál podání, sám zlomil až osmkrát, aby nakonec vyhrál 7-5, 6-1, 7-6 (4).

33letý pouze semifinále na Grand Slam přišel ve Wimbledonu, když se hrálo naposledy v roce 2019. V podobný výsledek bude doufat i tentokrát.

Kanadský zázrak Denis Shapovalov zatím mezitím absolvoval smíšený turnaj. Jeho nejtěžší zkouška přišla na začátku jeho kampaně, kde bojoval s Philippem Kohlschreiberem v intenzivním pěti setterech, než vyhrál 6-4, 4-6, 6-3, 5-7, 6-4.

Shapovalov byl dobře odpočinutý před střetem třetího kola s Andy Murrayem, který ve druhém kole získal náskok. Dvaadvacetiletý kluk proti Murrayovi obrovsky pomohl, když vyhrál 6: 4, 6: 2, 6: 2.

Zvláště podání Shapovalova bylo ke konci zápasu brilantní; ve třetím setu získal 100% bodů za první podání.

Roberto Bautista Agut vs Denis Shapovalov hlava na hlavě

Roberto Bautista Agut a Denis Shapovalov se na turné předtím nepotkali. Jejich vzájemný souboj je tedy v současné době nerozhodný 0: 0.

badmintonové taktiky

Roberto Bautista Agut vs Denis Shapovalov předpověď

Roberto Bautista Agut a Denis Shapovalov se na turné předtím nepotkali

Roberto Bautista Agut a Denis Shapovalov se na turné předtím nepotkali

Přestože je Roberto Bautista Agut na žebříčku výše než Denis Shapovalov, bude to pravděpodobně pro Španělku těžký zápas. Zatímco Bautista Agut má solidní pohyb a spolehlivé údery země, dokáže bojovat proti velkým porcím jako Kanaďan.

Shapovalovova vzrušující a ofenzivní hra, která byla k vidění proti Murraymu, může vzít raketu z rukou Bautisty Aguta. Dvaadvacetiletý mladík už na turnaji plácnul 27 es, přestože nehrál druhé kolo.

Pravděpodobně se bude jednat o bitvu mezi obranou Bautisty Aguta a útokem Shapovalova. A na rychlém povrchu, jako je tráva, bude ta druhá pravděpodobně odměněna.

Předpověď: Denis Shapovalov k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Různé herci, hudebníci, komici a sportovci se mohou zúčastnit All-Star Celebrity Game 2019 NBA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online.

Zde je deset případů, kdy hráč vyhrál grandslamové finále, přestože v něm byl v rohlíku.

Zde je návod, jak sledovat hry Spurs online bez kabelu v letech 2019-20, včetně možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.

„Little People Big World“ je zpět na 20. sezónu, která začíná v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.

Rome Masters znamená návrat Rafaela Nadala, zatímco Novak Djokovic by chtěl své USO neštěstí zahodit. Jak Djokovic, tak Nadal obdrželi těžké remízy a finále mezi nimi se nezdá být zaručené.

Zde je návod, jak sledovat nedělní týden 10 Chiefs vs Titans online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.