Frane Kojic vtipkuje, že se kvalifikoval na olympijské hry, jen aby se vyfotil s Novakem Djokovicem, říká, že Srb pózoval pro „5 000 fotografií“

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Světová jednička Novak Djokovič si podle všeho užívá každou vteřinu svého pobytu na tokijské olympiádě. Srb, který se uchází o zisk své první zlaté medaile na čtyřleté akci, byl centrem přitažlivosti v olympijské vesnici, kde se postavila celá řada sportovců, aby se s ním vyfotili.Djokovič vytvořil historii, když před měsícem vyhrál Roland Garros a stal se prvním hráčem v otevřené éře, který dvakrát zvedl každého majora. Srb na to navázal tím, že si ve Wimbledonu zajistil 20. grandslamový titul, čímž vyrovnal historický součet Rogera Federera a Rafaela Nadala.Vzhledem k postavení Djokoviče jako globální ikony není překvapením, že sportovce na olympijských hrách děsí Srb. Jedním z hráčů, kteří měli to štěstí, že se vyfotili s Djokovičem, je Frane Kojic, který na hrách reprezentuje Chorvatsko ve stolním tenise.

V rozhovoru Sporstke Novosti , Kojic prozradil, jak narazil na Djokoviče v olympijské vesnici. Chorvat prozradil, jak ze žertu Srbovi řekl, že jediným důvodem, proč se kvalifikoval na hry, bylo pořídit si s ním selfie.loketní pás proti bolesti

Podle Kojiče Djokovič na olympiádě pravděpodobně pořídil kolem 5 000 snímků s různými poeple.'Podařilo se mi vyfotit s Novakem.' Kolem něj je neviditelné množství lidí, udělal asi 5 000 fotografií, “řekl Kojic. 'Přistoupil jsem k němu a řekl:' Novaku, můžu se s tebou vyfotit, to je jediný důvod, proč jsem se kvalifikoval na olympiádu. '
“Zasmál se a řekl:„ Samozřejmě! “Dodal Kojic.

Kromě Kojiče jsou to Venezuela Antonio Diaz (Karate), Belgičanka Nina Derwael (Gymnastika), Turecko Victoria Gunes (Plavání), Indie Sai Praneeth a Chiraf Shetty (Badminton), Srbka Tijana Bogdanovic (Taekwondo) a Indie Ankita Raina (Tenis) ostatních sportovců, kteří se dokázali vyfotit s Djokovičem.Derwael nedávno na Instagramu sdílela fotografii, na které se dělí s Djokovičem.'Když @djokernole požádá o obrázek, nemůžete odmítnout,' žertem popisovala příspěvek.
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ninou Derwael (@ninaderwael)

tenisová raketa koupit online
Ankita Raina (L) pózuje s Novakem Djokovičem

Ankita Raina (L) pózuje s Novakem Djokovičem

Mezitím íránský basketbalista Amir Arsalan prozradil, že zmeškal skvělou příležitost udělat si selfie s Djokovičem.

„Nemůžu uvěřit, že mi včera v noci chyběl @DjokerNole, který se dnes večer schovával v jejich komplexu (vzdáleném necelých 10 metrů)? Potřebuji tu fotku, prosím, “napsal na Twitter.

Novak Djokovič zahájí tokijskou kampaň proti bolivijskému Hugu Dellienovi

Olympiáda - náhledy - den -1

Olympiáda - náhledy - den -1

Novak Djokovic zahájí v sobotu kampaň na olympijských hrách v Tokiu proti bolivijskému Hugu Dellienovi. Srb, který na hrách 2008 získal bronzovou medaili, je drtivým favoritem, který si domů odváží zlato v Tokiu.

Pokud se mu podaří zlato vyhrát, zbývá mu do dokončení Golden Slam Calendar pouze titul na US Open.

stolní tenis čtyřhra

Populární Problémy

Často se jim říká „plážové svaly“, protože v tílku nebo plavkách vypadají skvěle, jsou vaše paže nezbytnou součástí každého kulturistického režimu. Při budování paží existují tři hlavní svalové skupiny: bicepsy, ...

Kanadská hvězda Felix Auger-Aliassime nastoupí ve středu ve svém úvodním zápase v Sofii proti italskému Salvatorovi Carusovi. Auger-Aliassime má za sebou slušný rok zdůrazněný 3 finále ATP, ale svůj první titul ve dvouhře zatím nezískal.

Fairleigh Dickinson přebírá Prairie View A&M o místo proti Gonzaga v kole 64. Zde je návod, jak sledovat hru First Four online.