French Open 2018: Tsurenko odchází do důchodu a dává lístek Muguruzaové do čtvrtfinále

Roland Garros 2018 - 7. den

Roland Garros 2018

Garbine Muguruzaová dostala v pondělí večer na French Open povolení, které nečekala. Mistryně z roku 2016 byla připravena nastoupit proti Lesii Tsurenkové, ale Ukrajinka měla špatný úder a utrpěla napětí v levé horní noze, které zastavilo zápas po vedení 2: 0 v úvodní sadě. S bolestí příliš velkou pro Tsurenko hrát, byla nucena odstoupit z akce ve čtvrtém kole na Court One v Roland Garros.

z čeho je tenisová raketa vyrobena

Tito dva hráči byli jeden s druhým před rozdělením série od roku 2017, kdy Španěl vzal Ukrajinu v minulé sezóně ve Wuhanu. Byl to jejich první zápas na antuce, který přinesl zajímavé výsledky.

Španělka v sobotu dala maximum, aby pokračovala v hledání dalšího titulu na Roland Garros. Její silná výhra nad Samanthou Stosurovou dala jasně najevo záměry světové trojky udržet všechny aspekty její hry v kondici, aby mohla vypadat čtvrtfinále. Tsurenko hrála ve svém druhém kole 16 major a chtěla by přidat do svého seznamu kariérních úspěchů čtvrtfinále.

Muguruzaová zahájila přestávku zahájením zápasu, ale jak začala v druhé, Tsurenko projevila obrovské bolesti v horní části nohy, která přestala hrát ve 30. – 15. Vzala si neobvyklý lékařský oddech a na čas odešla od soudu.

Vrátila se k akci a nutila dvojku, ale nedokázala zajistit brejk, který dal Muguruza vedení 2: 0. Tsurenko přitlačila na levé stehno, které bylo ve třetím pevně podlepené a než bylo možné rozhodnout o prvním bodě, po 20 minutách to ukončila.

Neočekávaná výhra Muguruzy vyžaduje, abyste měli veškerou možnou energii na to, abyste se mohli vydat do nadcházejících kol grandslamu. Do cesty se jí vrací šampionka French Open Maria Sharapova, která také obdržela přihrávku ze svého šestnáctého zápasu proti Sereně Williamsové. Nebylo pochyb, že obě superhvězdy tohoto sportu ve středu daly dohromady vzrušující zápas.


Kdo podle vás vyhraje zápas mezi Muguruzou a Šarapovovou? Dejte nám vědět v níže uvedených komentářích!

Populární Problémy

Philadelphia Eagles vytáhli z triku další trikovou hru, sedm měsíců po „Philly Special“.

Atletika a paprsky se ve středu setkají ve hře AL Wild Card. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelového přihlášení.

Robustní a silné podání je jednou z nejlepších zbraní v hráčském arzenálu a získání dobrého prvního podání pomůže hráči se od něj odhlásit.

Fotografie oblečení Rogera Federera pro nadcházející Katar ExxonMobil Open v Dauhá zveřejnil jeho sponzor oblečení Uniqlo.

Jak se dostat do formy pro volejbal. Než si vezmete míč nebo vyrazíte na hřiště, je důležité podřídit tělo fyzickým nárokům na volejbal. Mít silné jádro, ruce a nohy jsou klíčem k tomu, být úspěšným hráčem ....