French Open 2018: Tsurenko odchází do důchodu a dává lístek Muguruzaové do čtvrtfinále

Roland Garros 2018 - 7. den

Roland Garros 2018Garbine Muguruzaová dostala v pondělí večer na French Open povolení, které nečekala. Mistryně z roku 2016 byla připravena nastoupit proti Lesii Tsurenkové, ale Ukrajinka měla špatný úder a utrpěla napětí v levé horní noze, které zastavilo zápas po vedení 2: 0 v úvodní sadě. S bolestí příliš velkou pro Tsurenko hrát, byla nucena odstoupit z akce ve čtvrtém kole na Court One v Roland Garros.Prodám levné tenisové rakety

Tito dva hráči byli jeden s druhým před rozdělením série od roku 2017, kdy Španěl vzal Ukrajinu v minulé sezóně ve Wuhanu. Byl to jejich první zápas na antuce, který přinesl zajímavé výsledky.Španělka v sobotu dala maximum, aby pokračovala v hledání dalšího titulu na Roland Garros. Její silná výhra nad Samanthou Stosurovou dala jasně najevo záměry světové trojky udržet všechny aspekty její hry v kondici, aby mohla vypadat čtvrtfinále. Tsurenko hrála ve svém druhém kole 16 major a chtěla by přidat do svého seznamu kariérních úspěchů čtvrtfinále.

Muguruzaová zahájila přestávku zahájením zápasu, ale jak začala v druhé, Tsurenko projevila obrovské bolesti v horní části nohy, která přestala hrát ve 30. – 15. Vzala si neobvyklý lékařský oddech a na čas odešla od soudu.Vrátila se k akci a nutila dvojku, ale nedokázala zajistit brejk, který dal Muguruza vedení 2: 0. Tsurenko přitlačila na levé stehno, které bylo ve třetím pevně podlepené a než bylo možné rozhodnout o prvním bodě, po 20 minutách to ukončila.Neočekávaná výhra Muguruzy vyžaduje, abyste měli veškerou možnou energii na to, abyste se mohli vydat do nadcházejících kol grandslamu. Do cesty se jí vrací šampionka French Open Maria Sharapova, která také obdržela přihrávku ze svého šestnáctého zápasu proti Sereně Williamsové. Nebylo pochyb, že obě superhvězdy tohoto sportu ve středu daly dohromady vzrušující zápas.
Kdo podle vás vyhraje zápas mezi Muguruzou a Šarapovovou? Dejte nám vědět v níže uvedených komentářích!Populární Problémy

Zde je přehled o tom, jak sledovat Masters online. Možnosti zahrnují sledování na vašem počítači, telefonu, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení.

Weintraub rozčiluje Becka, Sela přežívá v Taškentu

Porazila Radwanskou ve dvou setech-6: 0, 6: 4, aby si zajistila své sedmé místo ve finále na Australian Open.

Barcelona se v neděli utká s Granadou v zápase La Ligy. Zde je návod, jak sledovat přímý přenos zápasu, pokud jste v USA.

Úřadující šampion US Open Dominic Thiem získal kýžený titul rakouského sportovce roku 2020. Thiem porazil hvězdného fotbalistu Davida Alabu o 736 bodů, aby získal ocenění poprvé v kariéře.

Jak připravit hlívu ústřičnou. Divoké nebo pěstované hlívy ústřičné jsou skvělým doplňkem k jídlu, pokud je uvaříte způsobem, který zvýrazní jejich jemnou chuť. Hlívu dobře omyjte a odstřihněte tvrdou středovou stopku ....