French Open 2019: Kei Nishikori vs. Jo-Wilfried Tsonga, 64. kolo, náhled a předpověď

Kei Nishikori a Jo-Wilfried TsongaPo impozantním úvodním startu s jejich vítězstvími nad Peterem Gojowczykem a Quentinem Halysem jsou Francouz Jo-Wilfried Tsonga a Japonec Kei Nishikori připraveni zaútočit proti sobě v zápase 2. kola na French Open.

V tom, co slibuje fascinující soutěž mezi dvěma dlouhými časomíry, má Japonec č. 1 rozhodně náskok před svým francouzským soupeřem. Tsonga však jako domácí naděje nepochybně získá drtivou podporu svého domácího davu.Nadcházející střet na pařížské antuce by byl jen jejich druhým zápasem proti sobě na antuce, kdy Tsonga stáhl senzační vítězství nad svým japonským soupeřem ve čtvrtfinále v pěti vyčerpávajících setech, kdy se tito dva střetli naposledy na Roland Garros , už v roce 2015.

je hulu na apple tv

Nishikori vede Tsonga s náskokem 5-3, pokud jde o jejich vzájemný rekord. Při obou příležitostech, kdy Nishikori a Tsonga stáli na obou stranách sítě při grandslamových akcích, bylo o výsledku soutěže rozhodnuto v pěti setech.

Zatímco finalista Australian Open 2008 Tsonga byl po celou dobu své kariéry lhostejný ke své formě, Nishikori od svého posledního setkání na Roland Garros v roce 2015 skutečně ušel dlouhou cestu.velikost dámské tenisové rakety

Když zamíříme na French Open, ani Nishikori ani Tsonga zatím nezažili skvělou sezónu na antuce a oba se budou zoufale snažit vytvořit dojem na probíhající antukovou sezónu.

Na třech posledních grandslamech Nishikori prokázal trochu shody se svým dvojčatovým čtvrtfinále a jedním semifinálovým vystoupením. Ale na nadcházejícím French Open od něj Japonci rozhodně budou očekávat více. Sedmý tým nikdy neprošel čtvrtfinálovou fází na Roland Garros a teprve se uvidí, jak si povede na letošním Grand Slamu na antuce. V podobě Tsonga však na Nishikori čeká zajímavá, záludná a stejně nebezpečná výzva.

2019 French Open - Tsonga v akci během zápasu 1. kolaTsonga po celou dobu své kariéry žil s přívlastkem, že je zabijákem obrů. Nikdy však neprokázal konzistenci, která je nezbytná pro úspěch na nejvyšší úrovni.

Nicméně Tsonga je dobrým hráčem na antuce a ve 34 letech nemá co ztratit, což činí Francouze ještě nebezpečnějším a Kei Nishikori by si na svého nevyzpytatelného soupeře dával pozor.

Živý přenos hry havranů zdarma

Na French Open proti Tsonga začíná Kei Nishikori, podceňovaný talent této generace, jako favorit na postup do třetího kola navzdory ošemetné výzvě, kterou jeho francouzský soupeř staví do popředí.

Jedna věc je jistá, střet dvou kvalitních hráčů, jako jsou Nishikori a Tsonga, již ve druhém kole, nám slibuje pobavit fascinujícím a dechberoucím tenisem.

Předpověď: Kei Nishikori vyhraje ve 4 setech.

Populární Problémy

Atlanta a Minnesota se v úterý večer setkají ve finále US Open Cup 2019. Zde je možné sledovat zápas.

Tento wikiHow vás naučí, jak v Ubuntu začít používat jiné rozložení klávesnice. Přidání nového rozvržení umístí praktickou rozbalovací nabídku v pravém horním rohu plochy, která vám umožní přepínat rozvržení během práce. Otevřete svůj Ubuntu ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Warriors vs Clippers Game 2 online bez kabelu.

Jakých pořadů a filmů se Hulu tento měsíc zbavuje? Naštěstí Hulu necykluje filmy tak často, jako vydává novou sestavu. Podívejte se na seznam zde.