Garbine Muguruza: Future WTA No. 1

Muguruza Wimbledon, běžec nahoru

Muguruzaová se letos dostala do finále Wimbledonu a propadla se světové jedničce Sereně WilliamsovéGarbine Muguruza vzala tenisový svět útokem. Je osmou nejvyhledávanější hráčkou na webu WTA, ale co je důležitější, je budoucností ženského tenisu.Říká se, že je veselý a jemný mimo hřiště, má 22letý agresivní způsob myšlení na hřišti a útočí od začátku.Španělka narozená ve Venezuele zaznamenala nejlepší výkony své kariéry v této sezóně, což ji v koncoročním žebříčku vyneslo až na 3. místo.

Jedná se o monumentální vzestup v žebříčku pro mladou senzaci, která v roce 2014 skončila na 21. místě. Ve čtyřhře se držela na 16thmísto po zisku několika titulů ve čtyřhře v této sezóně.Wimbledon 2015: Vzestup Muguruzy

Vrcholem však bylo její záslužné vystoupení na posvátném území Wimbledonu. Její slibný výkon si získal srdce milionů dívek a tenisových nadšenců po celém světě. Odvážná a soustředěná Muguruzaová vybrala čtyři nejlepší 15 soupeřů zarezervujte si její místo ve finále nejprestižnějšího turnaje světového tenisu.Muguruza si přivlastnila světové číslo 10 Angelique Kerberová, světové číslo 5 Caroline Wozniacki, číslo 15 Timea Bacsinzky a světové číslo 13 Agnieszka Radwanska na cestě do svého prvního grandslamového finále.

Hrála jedny z nejútočivějších tenisů na turnaji, poté postoupila dominanci světové jedničce a 21krát ve finále grandslamové šampionce dvouhry Sereně Williamsové. Může to být jen náznak toho, co přijde, když se ženský tenis přepne z jedné generace hráček na druhou.Poté, co ve finále triumfovala nad Muguruzou, světovou jedničkou a pravděpodobně i KOZOU, měla Williamsová o svém mladším španělském rivalovi co říci:Ani jsem nevěděl, že je konec! Věřte, že tuto trofej velmi brzy udrží.

Muguruza vykázala působivé výkony i v dalších slamech. Srovnala své nejlepší výkony na French Open a Australian Open, v těchto turnajích dosáhla čtvrtfinále a 4. kola.

Na Australian Open Muguruza v závěrečném setu sbalila všechny své soupeře z prvních tří kol, čímž předvedla svou dominanci a mentální výhodu nad ostatními hráči na turné. Na French Open porazila Němku Kerberovou v 32. kole poté, co se vrátila ze setu.

Pro Muguruzuovou, která na asijském okruhu hrála svůj nejlepší tenis, to byl určitě zlomový rok.

sady v tenise

V Tokiu dosáhla ve dvouhře na čtvrtfinále, když ve čtyřhře získala titulní partnerskou krajanku Carlu Suarez Navarro. Její skvělá forma pokračovala, když dosáhla finále Wuhanu ve dvouhře a čtvrtfinále ve čtyřhře, bohužel nucena v obou zápasech odejít do důchodu.

V Pekingu se to ale všechno sešlo mladému Španělovi, který získal titul a vyšplhal se na žebříček číslo 4.

Trvale dobré výkony Muguruza jí získaly místo ve finále WTA ve dvouhře i čtyřhře, což je samo o sobě pozoruhodný úspěch.

Když ve čtyřhře dosáhla finále, nezklamala, ale musela se vzdát mocnému páru Martiny Hingisové a Sanii Mirza.

Ve dvouhře, ona vyhrála všechny její kolo 1 zápasů přičemž Kvitova, Kerber a Safarova v vzájemných zápasech. Nicméně, tváří v tvář Radwanské v semifinále, zkušenější Radwanská zvítězila ze setu a vyhrála 6: 7, 6: 3, 7: 5.

Všechna tato představení odhalují přetékání talentu v této mladé a ambiciózní tenistce. Její slova odrážejí její respekt k tenisovým legendám, které ji předběhly.

Muguruza je budoucí a současná tenisová hvězda a rozhodně hodná uchazečka o světovou jedničku, jakmile Serena skončí se svou dominancí. Shrnuty jsou tyto statistiky, které ukazují neuvěřitelný rekord Muguruzy proti 10 nejlepším hráčům světa.

Proti (pořadí v závorkách)

Vzájemně v roce 2015

Vzájemně v kariéře

Serena Williamsová (1)

0-2

1-3

Simona Halep (2)

1-1

2-1

Má Marie Šarapovová (4)

0-0

0-3

kolik bodů vyhrát tenis

Agnieszka Radwanska (5)

4-1

4-3

Petra Kvitová (6)

1-0

1-0

Venus Williamsová (7)

0-1 (vpravo)

0-3

Flavia Pennetta (8)

1-0

3-0

Lucie Šafářová (9)

1-1

obchod hbo sledovat online

1-1

Angelique Kerber (10)

4-1

4-3

Rok 2016 bude důležitým rokem v Muguruzaově kariéře. Má dobrý útočný styl hry a pozitivní myšlení. Věří, že dokáže porazit ty nejlepší a být nejlepší. Když hrála proti svému idolu Sereně Williamsové, nevykazovala žádné známky nervů, což je v tak mladém věku působivé. Muguruza je slibný talent a důsledný umělec. Nemám pochybnosti, že její výkony na grandslamových a mistrovských akcích v roce 2016 se budou i nadále zlepšovat a ona se musí snažit o umístění světové dvojky v sezóně končící pro rok 2016.

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat nové epizody filmu The Real Housewives of Orange County online.

VCU se v neděli utká s Georgem Masonem v zápase A-10. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Jak nosit cigaretové kalhoty. Cigaretové kalhoty jsou úzké, rovné kalhoty, které v 50. a 60. letech proslavily celebrity jako Audrey Hepburn a Marilyn Monroe. Díky jedinečnému střihu a délce cigaretových kalhot ...

Jak natahovat automatické hodinky. Automatické mechanické hodinky nebo ty, které při provozu spoléhají na převody a mechaniku, zaznamenaly v posledních letech po rozmachu křemenných hodinek opět oblibu. Https://www.squireswatches.com/Questio ...

Novak Djokovic se po dvouměsíční přestávce vrací tento týden do akce na Masters Monte Carlo.

V nedávném rozhovoru prezident rumunské tenisové federace Ion Tiriac hovořil o celosvětové popularitě Rafaela Nadala. Tiriac tvrdil, že nové peníze a televizní práva mají schopnost udělat z tenisty globální superhvězdy.