Garbine Muguruzaová se probojovala do svého prvního wimbledonského finále; poráží Agnieszku Radwanskou ve třech setechGarbine Muguruza si po čtvrtečním vítězství podává ruku s Agnieszkou RadwanskouŠpanělská Garbine Muguruzaová si zajistila místo ve svém rodném wimbledonském finále poté, co ve čtvrtek porazila v Centrálním dvoře v semifinále Agnieszku Radwanskou z Polska 6-2 3-6 6-3.V úvodní sadě Muguraza brzy zlomila polskou soupeřku a poté na to navázala a vedla 4-1. Přestože se dopustila vyššího počtu nevynucených chyb ve srovnání s Radwanskou, dokázala si tuto výhodu udržet a úvodní set zvládla 6: 2.Druhá sada sledovala podobný příběh, protože Muguruzaová i nadále udržovala tlak na svou polskou soupeřku tím, že se ujala vedení 3: 1. Ale Radwanská se do soutěže vrátila skvěle, když v následujících pěti zápasech vyhrála, aby druhou sadu zvládla 6: 3 a vrátila zápas za vyrovnaných podmínek.

Ve třetím a posledním setu Radwanska zlomila soupeřku v první hře před Muguruzaovou, nejprve vyhrála dvě hry a šla 2-1 nahoru a poté dále stavěla na tomto vedení, aby šla 3-2 nahoru.Španělka pak udělala první velký krok k dosažení svého prvního wimbledonského finále, když v šestém zápase rozbila Radwanskou, aby šla 4: 2 a v další hře vyhrála 5: 2. Přestože se Radwanska pokusila zápas natáhnout, Muguruza nakonec zapečetila set 6-3 a poprvé si rezervovala místo ve wimbledonském finále.Populární Problémy

Pokles „Bouchardianů“. Názor na to, jak může najít cestu zpět na vrchol.

Zatímco plánování svatby je vzrušující doba, může být také stresující mezi rozsáhlým plánováním a prováděním těch nejjemnějších detailů. Jedním z těchto detailů je výběr dokonalého účesu, přičemž aktualizace patří mezi nejoblíbenější ....Zde je návod, jak sledovat sobotní hru Jazz vs Thunder online, pokud nemáte kabel nebo nemáte ESPN.

Vzhledem k tomu, že Aliance amerického fotbalu má debutovat, zde je přehled toho, jak sledovat hry AAF 2019 online zdarma.

Zde je návod, jak můžete streamovat „25. výroční cenu kritiků“ online bez kabelu.