Přímý přenos házené Německo vs Španělsko: Jak se dívat online

Němci ze Španělska

Getty Německo se v prvním kole olympijských her utká se Španělskem.

Německo a Španělsko se v sobotu 24. července střetnou v prvním kole skupinové fáze házené mužů na olympiádě na národním stadionu Yoyogi.

Ve Spojených státech se zápas (začátek: sobota v 15:15 ET) nebude vysílat živě, ale můžete sledovat Německo vs Španělsko- a každý další zápas mužských i ženských turnajů- živě nebo on-line poptávka přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, takže pokud nemáte kabelové nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé vysílání stream Německo vs Španělsko online:

začátek tenisové hry
Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat veškerý digitální obsah NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte každé Německo vs Španělsko naživo nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat zápasy tímto způsobem, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Sling TV

Veškerý digitální obsah NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat s předplatným balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování a první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte každé Německo vs Španělsko živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím předplatného kteréhokoli z nich můžete sledovat veškerý digitální obsah NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledujte Německo nebo Španělsko živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Veškerý digitální obsah NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat po přihlášení k odběru Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

jak hrajete tiebreaker v tenise?

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte každé Německo vs Španělsko živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled mužské házené mezi Německem a Španělskem

Obě země jsou členy skupiny A. Zatímco Německo získalo bronz v mužské házené na olympijských hrách 2016 v Riu, favoritem na vítězství je zde Španělsko.

Gonzalo de Perez Vargas, ostrý střelec Aleix Gomez Abello a kapitán Raul Entrerrios vedou talentovaný španělský tým připravený jít ve hrách co nejdále.

Naším prvním cílem je bojovat o medaile, ale je to dlouhá cesta a musíme začít dobře, Entrerrios, který oznámil svůj čekající odchod do důchodu po olympijských hrách, řekl týden předtím zápas. Pokusíme se v soutěži zajít co nejdále, přičemž vždy budeme mít jasno v tom, co nás sem přivedlo, a v obtížnosti, se kterou se budeme potýkat od prvního dne ... Toto je moje poslední soutěž profesionálního hráče a je to příležitost ukončit mé hraní dnů velmi zvláštním způsobem.

Norsko, Francie, Brazílie a Argentina tvoří vysoce konkurenční skupinu.

Zde je pohled na sestavy a soupisy pro obě země, které do zápasu míří:

Počáteční sestava Německa:

 • Johannes Bitter, GK, HSV Hamburg
 • Silvio Heinevetter, GK, MT Melsungen
 • Andreas Wolff, GK, Lomza Vive Kielce
 • Uwe Gensheimer, LW, Rhein-Neckar Löwen
 • Marcel Schiller, LW, Frisch Auf Göppingen
 • Tobias Reichmann, RW, MT Melsungen
 • Finn Lemke, LB, MT Melsungen
 • Julius Kühn, RB, MT Melsungen
 • Paul Drux, RB, Füchse Berlin
 • Juri Knorr, CB, Rhein-Neckar Löwen
 • Steffen Weinhold, RB, THW Kiel
 • Kai Häfner, RB, MT Melsungen
 • Johannes Golla, LP, SG Flensburg-Handewitt
 • Hendrik Pekeler, LP, THW Kiel
 • Jannik Kohlbacher, LP, Rhein-Neckar Löwen
 • Timo Kastening, RW / RB, MT Melsungen
 • Philipp Weber, LB/CB, SC Magdeburg


Zbývající hráči německého 28členného týmu jsou: Joel Birlehm (SC DHfK Leipzig), Fabian Böhm (TSV Hannover-Burgdorf), Rune Dahmke (THW Kiel), Sebastian Firnhaber (HC Erlangen), Patrick Groetzki (Rhein-Neckar Löwen) , Sebastian Heymann (Frisch Auf Göppingen), Till Klimpke (HSG Wetzlar), Marian Michalczik (Füchse Berlin), Jona Schoch (HBW Balingen-Weilstetten), David Schmidt (Bergischer HC), Lukas Stutzke (Bergischer HC).

Španělská základní sestava:

 • GK, Gonzalo Pérez de Vargas, Barça
 • RB, Eduardo Gurbindo, RK Vardar
 • RB, Jorge Maqueda, Telekom Veszprém
 • LW, Ángel Fernández, Łomża Vive Kielce
 • LW, Valero Rivera Folch, HBC Nantes
 • CB, Raúl Entrerríos, FC Barcelona
 • RB, Alex Dujshebaev, Łomża Vive Kielce
 • CB, Daniel Sarmiento, Saint-Raphaël
 • GK, Rodrigo Corrales, Telekom Veszprém
 • P, Julen Aguinagalde, CD Bidasoa
 • RW, Ferran Solé, Paris Saint-Germain
 • P, Adrià Figueras, HBC Nantes
 • LB, Viran Morros, Füchse Berlin
 • LB, Antonio García Robledo, BM Granollers
 • RW, Aleix Gómez, Barça
 • P, Gideon Guardiola, TBV Lemgo

Populární Problémy

Serena Williamsová není jen šampionkou na hřišti, ale i mimo něj!

Venus a Serena Williamsová uspořádaly další setkání, tentokrát v Lexingtonu, aby prodloužily 22 let trvající soupeření. Oba velikáni všech dob měli ve svých úvodních kolech kontrastní vítězství.

Státní soupeři Western Michigan a Eastern Michigan se setkají v sobotu v Kalamazoo. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.

Jak stylizovat leopardové boty. Boty s leopardím potiskem se rychle stávají nezbytností každého šatníku, a to z dobrého důvodu. Jsou trendy, elegantní, módní a krásné. Jsou také velmi univerzální a snadno se s nimi pracuje. V ...

Dnes večer jsou BET Awards 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat celou show online prostřednictvím živého přenosu.

Paul Annacone a Lindsay Davenport nedávno hovořili o šancích Rafaela Nadala na nadcházejícím Australian Open.