Živý stream Giants vs Cowboys: Jak se dívat bez kabelu

Sledujte Cowboys vs Giants online

Getty Cowboys se utkají s Giants v neděli 1. zápase NFC East.

Dva soupeři NFL East, kteří se zdánlivě vydávají opačnými směry, se chystají střetnout, aby zahájili sezónu, protože Dallas Cowboys hostí v neděli New York Giants na stadionu AT&T.Začátek hry je naplánován na 16:25 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Giants vs Cowboys na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně New Yorku a Dallasu) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Giants vs Cowboys na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizíHulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně New Yorku a Dallasu). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Giants a Cowboys.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Giants vs Cowboys na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván se 40 a více živými televizními kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích, včetně New Yorku a Dallasu). Pokud jde o další kanály NFL, v balíčku Sling Blue je zahrnuta pouze síť NFL, zatímco ESPN je v Sling Orange a CBS není k dispozici na Sling.

všechny červené tenisky

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Giants vs Cowboys na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Giants vs Cowboys a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Giants vs Cowboys

Cowboys mají návrhy na play -off, zatímco Giants se předpokládá, že budou blíže k výběru č. 1 než místo pro play -off.

Podle Odds Shark je celková výhra Dallasu stanovena na devět, zatímco Giants se pohybují na šesti. To je život na NFC East, kde jsou Cowboys i Eagles považováni za uchazeče o kotviště Super Bowl.

Přestože oba týmy mohou mít rekordně různá očekávání, standard je vysoký, pokud jde o pozici běhu zpět.

Hvězda Cowboys RB Ezekiel Elliott vynechal celý výcvikový tábor i přípravu na novou smlouvu, ale tento týden prodloužil rekord.

Elliottovo prodloužení je na šest let a nabízí 90 milionů dolarů v nových penězích, podle Iana Rapoporta ze sítě NFL . Dodal, že je zaručeno 50 milionů dolarů.

Smlouva je zasloužená. V loňském roce měl Elliott pracovní zátěž monster, přičemž 304 neslo - o 43 více než kterýkoli jiný hráč - se 77 úlovky a nasbíralo 2 001 yardů od rvačky. Vedl ligu ve spěchu ve dvou ze svých tří sezón, včetně loňského roku, kdy nasbíral 1 434 yardů.

Celkově, Elliott se řítí 4048 yardů a 28 přistání na zemi s 1199 yardy a šesti přistáními, které chytily míč ze zadního pole. Očekává se, že bude v plném proudu 11. týden.

Není to překvapení, řekl trenér Giatns Pat Shurmur. To jen přidává dalšího vynikajícího hráče k tomu, co je skutečně vynikajícím přestupkem. Mají vynikající ofenzivní linii, mají vynikajícího quarterbacka, mají opravdu vynikající přijímače a přidali Jasona Wittena zpět do mixu. Jak jsem o tom mluvil v pondělí, musíme tento útok ubránit a do mixu přidali dalšího vynikajícího hráče. Připravíme se hrát.

Na straně Giants přichází Saquon Barkley ze sezóny Rookie of the Year, kde spěchal na 1 307 yardů (pouze za Zekeem a 11 touchdowny na 261 neseních. Také nasbíral 91 passů na 721 yardů a čtyři touchdowny.

Po podpisu své smlouvy Elliott řekl: Věřím, že jsem nejlepší, což Barkleyho motivovalo.

Jsem rád, že to řekl, řekl Barkley. Věří, že je nejlepší, já věřím, že jsem nejlepší. Zeptáte se Todda Gurleyho, on uvěří, že je nejlepší. Tak by to mělo být.

Podle Odds Shark jsou Cowboys oblíbeným dotykem hry. Celková částka je stanovena na 45,5.Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Chicken Little online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak přesunout nábytek na koberec. Posuvný nábytek po koberci ve vás zanechá pocit únavy. I když vám mohou pomoci další lidé, je zkušenost časově náročná a stresující bez správných technik. Odpovědi na tento problém ...

Jak bezpečně sníst pepř Carolina Reaper. Carolina Reaper Pepper je nejšpičkovější pepř na světě s 1,5 milionem jednotek Scoville [https://en.wikipedia.org/wiki/Carolina_Reaper]. Kvůli tomuto notoricky známému rozlišení mnoho jednotlivců na ...

Třetí nasazený Stefanos Tsitsipas sestoupil v sobotu 6: 7 (2), 7: 6 (4) a 6: 4 proti Reilly Opelkovi v semifinále National Bank Open 2021.

French Open 2014: Ukázka semifinále dvouhry mužů.