Vítěz grandslamu Flavia Pennetta čeká první dítě s manželem Fabiem Fogninim

Pennetta a Fognini, na obrázku s Pennettovou trofejí jednotlivců na US Open, budou poprvé rodičiMistryně USA Open Flavia Pennettaová oznámila, že čeká svého prvního potomka s manželem a tenisovým profesionálem Fabiem Fogninim. Dvojice se vzala v rodné Itálii v loňském roce poté, co byla ve vztahu dva roky, přičemž Pennetta odešla do důchodu po jejím vítězství na US Open nad krajankou a bývalou partnerkou ve čtyřhře Roberta Vinci.

V příspěvku na své stránce na Twitteru Pennetta uvedla v oznámení, že Baby Fognetta přichází, se srdečnou zprávou pro fanoušky v její rodné italštině.V našem životě bylo mnoho okamžiků, které nám přinesly štěstí, radost a vzrušení, a to jak na poli, tak v soukromém životě, řekla, ale okamžik, kdy jsme se dozvěděli, že se staneme rodiči, to byl jedinečný.

Se srdcem plným radosti oznamujeme s Fabiem tuto krásnou novinku, která korunuje naši lásku.

V roce 2009 se Pennetta stala vůbec první italskou hráčkou, která dosáhla na 10 nejlepších WTA ve dvouhře; Mimořádně zdatná hráčka ve čtyřhře se také stala vůbec první Italkou, která se stala světovou jedničkou ve čtyřhře - muži nebo ženy.

Italské eso oznámilo svůj odchod do důchodu bezprostředně po svém vítězství na US Open a fanouškům řeklo, že bude hrát zbytek sezóny 2015, ale bude to její poslední. Její výkon na US Open dal Pennettě, co by byla její první - a poslední - kvalifikace finále WTA, kde na začátku porazila obhájkyni titulu Agnieszku Radwanskou a ukončila svou kariéru jako světová osmička.

Pennetta a Fognini spolu začali randit v roce 2014, přičemž Fognini se neustále účastnila dvouhry žen na WTA; navrhl v roce 2015, přičemž pár se oženil v roce 2016.34letá žena byla dříve v dlouhodobém vztahu s bývalým světovým hráčem číslo 1 Carlosem Moyou, o jehož nevěře napsala ve svých pamětech Přímo do srdce (Přímo do srdce) let poté, co se ti dva rozešli.

Moya je ve vztahu se španělskou herečkou Carolinou Cerezeulou, která je údajně třetí stranou incidentu, který urychlil rozpad páru. Cerezuela a Moya mají nyní tři děti.

Fognini, aktuálně zařazený na 49thv žebříčku ATP ve dvouhře získala čtyřhru na Australian Open v roce 2015 ve spolupráci se Simone Bolelli.

Populární Problémy

Rafael Nadal prozradil, jak požádal strýce Toniho, aby nespal poté, co ztratil mečboly. Nadal také v chatu s ESPN Argentina řekl, že se během finále necítil nervózní.

Jak nasadit alžbětinský obojek na kočku. Alžbětinské obojky, také známé jako e-obojky, jsou důležité pro zdraví a pohodu zraněných koček. Zabraňují vaší kočce olizovat a kousat zranění, případně odstranit stehy a ...

Jak cestovat mezi všemi domácími terminály na mezinárodním letišti Chicago O'Hare (ORD). Mezinárodní letiště O'Hare v Chicagu (přesněji řečeno jen „O'Hare“) bývá poměrně velké - slouží mnoha lidem každý den. Nicméně,...

Nedávná historie naznačuje, že udělat si známku jako teenager se v tenise stává stále obtížnějším úkolem.

Středové rozdělení je jedním z nejpůsobivějších způsobů, jak předvést svou flexibilitu. Zahrnuje prodloužení nohou v opačných směrech, dokud nevytvářejí úhel 180 stupňů, což je užitečné v řadě fyzických aktivit, včetně gymnastiky, ...

Chipmunkové jsou malí hlodavci, kteří jsou příbuzní veverkám. Mohou to být roztomilá malá zvířata na vašem dvorku, a protože obvykle nezpůsobují velké škody, možná budete chtít podniknout kroky k přilákání do této oblasti. Zkuste vybrat ...