Vítěz grandslamu Flavia Pennetta čeká první dítě s manželem Fabiem Fogninim

NEW YORK, NY - 13. ZÁŘÍ: Flavia Pennetta z Itálie, ženy z US Open 2015

Pennetta a Fognini, na obrázku s Pennettovou trofejí jednotlivců na US Open, budou poprvé rodiči

Mistryně USA Open Flavia Pennettaová oznámila, že čeká svého prvního potomka s manželem a tenisovým profesionálem Fabiem Fogninim. Dvojice se vzala v rodné Itálii v loňském roce poté, co byla ve vztahu dva roky, přičemž Pennetta odešla do důchodu po jejím vítězství na US Open nad krajankou a bývalou partnerkou ve čtyřhře Roberta Vinci.

V příspěvku na své stránce na Twitteru Pennetta uvedla v oznámení, že Baby Fognetta přichází, se srdečnou zprávou pro fanoušky v její rodné italštině.

V našem životě bylo mnoho okamžiků, které nám přinesly štěstí, radost a vzrušení, a to jak na poli, tak v soukromém životě, řekla, ale okamžik, kdy jsme se dozvěděli, že se staneme rodiči, to byl jedinečný.

Se srdcem plným radosti oznamujeme s Fabiem tuto krásnou novinku, která korunuje naši lásku.

V roce 2009 se Pennetta stala vůbec první italskou hráčkou, která dosáhla na 10 nejlepších WTA ve dvouhře; Mimořádně zdatná hráčka ve čtyřhře se také stala vůbec první Italkou, která se stala světovou jedničkou ve čtyřhře - muži nebo ženy.

Italské eso oznámilo svůj odchod do důchodu bezprostředně po svém vítězství na US Open a fanouškům řeklo, že bude hrát zbytek sezóny 2015, ale bude to její poslední. Její výkon na US Open dal Pennettě, co by byla její první - a poslední - kvalifikace finále WTA, kde na začátku porazila obhájkyni titulu Agnieszku Radwanskou a ukončila svou kariéru jako světová osmička.

Pennetta a Fognini spolu začali randit v roce 2014, přičemž Fognini se neustále účastnila dvouhry žen na WTA; navrhl v roce 2015, přičemž pár se oženil v roce 2016.

34letá žena byla dříve v dlouhodobém vztahu s bývalým světovým hráčem číslo 1 Carlosem Moyou, o jehož nevěře napsala ve svých pamětech Přímo do srdce (Přímo do srdce) let poté, co se ti dva rozešli.

Moya je ve vztahu se španělskou herečkou Carolinou Cerezeulou, která je údajně třetí stranou incidentu, který urychlil rozpad páru. Cerezuela a Moya mají nyní tři děti.

Fognini, aktuálně zařazený na 49thv žebříčku ATP ve dvouhře získala čtyřhru na Australian Open v roce 2015 ve spolupráci se Simone Bolelli.

Populární Problémy

Ať už jste na trhu nebo mimo trh, zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes sledovat živý přenos hry Eagles vs Falcons.

Jak léčit bolest Achilles. Achillova šlacha je dlouhá šlacha, která spojuje kosti paty se lýtkovými svaly. Je to pružná a do určité míry elastická tkáň a umožňuje vám natáhnout nohu, abyste mohli ukazovat prsty na nohou. Li...

Kompletní přehled všech vašich různých možností sledování dnešního přímého přenosu fotbalu Nebraska vs Fordham. Obsahuje několik bezplatných možností.

Roger Federer se po neuspokojivém roce 2013 vrací ke svému nejlepšímu tenisu.

Být dobře vypadající neznamená jen mít dobrý vzhled. Být přirozeně dobře vypadající dívkou může rozzářit vaši vnitřní krásu stejně jasně jako váš vnější dobrý vzhled. Jak se říká: „Krásná je stejně krásná jako“ a být normální ...

Jakmile si koupíte novou kriketovou pálku, pravděpodobně ji budete chtít začít okamžitě používat. Než však vyjdete ven a začnete bít do těchto šestek a čtyřek, musíte udělat pár kroků, jak zlepšit ...