Jak sledovat finále olympijských her v plážovém volejbalu žen online

Ženy

Getty April Ross z týmu United States slaví s Alix Klineman poté, co porazila tým Švýcarska během ženského semifinále.

April Ross a Alix Klineman ze Spojených států nastoupí proti Taliqua Clancy a Mariafe Artacho del Solar z Austrálie v zápase o zlatou olympijskou medaili v plážovém volejbalu žen.

Ve Spojených státech bude zápas (začátek: čtvrtek v 10:30 ET/19:30 PT) vysílán živě na NBC. Můžete také sledovat živý přenos (nebo opakování) zápasu přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream ženského plážového volejbalu USA vs Austrálie online:

cvičit tenis sám
Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte plážový volejbal USA vs Austrálie živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Sling TV

Živý přenos NBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější dlouhodobá streamovací služba s těmito kanály a první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte plážový volejbal USA vs Austrálie živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kterékoli z nich můžete sledovat živý přenos NBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk. .

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledujte plážový volejbal USA vs Austrálie živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos NBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte plážový volejbal USA vs Austrálie živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled Spojené státy vs. Austrálie

Poté, co více než deset let dominuje legendární duo Misty May-Treanor a Kerri Walsh Jennings, má tento sport nyní novou americkou základnu na Hrách v Rossu, která v roce 2012 získala se svou bývalou partnerkou Jen Kessy stříbro a bronzovou medaili s Jenningsem na hrách 2016 v Riu. Nyní hledá zlato.

Budeme se připravovat tak tvrdě, jak můžeme, a zotavíme se tak tvrdě, jak jen budeme moci, Řekl Ross poté, co si s Klinemanem zajistily své místo ve hře o zlaté medaile, když šikovně porazily švýcarské Anouk Vergé-Dépré a Joanu Heidrich ve dvou setech, 21-12, 21-11. Klineman měl na vítězství devět sestřelů a čtyři bloky, zatímco Ross přidal 15 sestřelů a dvě esa.

Je to ten nejúžasnější pocit a snili jsme o tom, Řekl Klineman. Na tom jsme pracovali každý den. Ale to, že pro to pracujete a děláte vše, co můžete, neznamená, že se to stane. Takže skutečnost, že všechno zapadá na své místo, mi připadá tak kouzelné.

Postoupí proti tvrdému australskému duu v Artacho del Solar a Clancy, které hledají první zlato pro svou zemi v ženském plážovém volejbalu od doby, kdy to všechno v roce 2000 vyhrály Natalie Cook a Kerri Pottharst.

V semifinále sundali Tinu Graudinu a Anastasiju Kravcenokou z Lotyšska, když vyhráli těsný první set 23-21, než našli své rýhy a druhý set vyhráli s lehkostí 21-13.

Mariafe řekla, že jsme vždy věděli, že budeme v této pozici, a je pro nás úžasné vědět, že jsme dnes udělali další krok vpřed, řekl Clancy, přes The Guardian . Zůstali jsme opravdu trpěliví, protože tam byla trochu záplata, kde si myslím, že jsme nebyli přesně tam, kde jsme chtěli být. Ale zůstali jsme silní a po našem technickém timeoutu ve druhém setu jsme vyšli opravdu silní a ukázali jsme, že je to naše hra. Jsem na Mariafe a celý náš tým tak hrdý a teď máme jen jeden krok.

Pro Spojené státy to bude sedmá medailová příležitost v řadě, a oni se na tuto příležitost vrhnou a během celých olympijských her upustí jen jednu sadu. Lotyšské Tina Graudina a Anastasija Kravcenoka budou favority na zisk bronzu.


Populární Problémy

Semifinále mužů je naplánováno na 12. den US Open 2015, ve kterém jsou favority Federer a Djokovič. Zde je náš náhled.

USA a Francie se v pátek setkají ve čtvrtfinále mistrovství světa žen. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online zdarma.

Leicester City a Man City se v sobotu setkají v komunitním štítu FA 2021. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Sedmá nasazená Sloane Stephens se v otvíráku z Lexingtonu ujímá vycházející hvězdy Leylah Fernandez. Fernandez vede rekord v souboji dvojice s náskokem 1: 0.

Jak mít krásné psaní. Rukopis může v našem moderním světě vypadat jako starodávná památka; někteří dokonce tvrdí, že výuka kurzivního psaní ve školách je „zastaralá“ a „ztráta času“. http://www.makeuseof.com/tag/cursive-writing-obso ...

Steve a Amy jsou zpět, aby pomohli těm s problémy jiného světa. Zjistěte, jak sledovat sérii 12 The Dead Files online bez kabelu.