Halle 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů | Noventi Otevřeno

Roger Federer je pátým semenem v Halle

Roger Federer je pátým semenem v Halle

Roland Garros se v neděli chýlí ke konci a mnoho špičkových hvězd se tento týden vydá do Halle na Noventi Open. Německá událost má začít 14. června a představí se na ní řada zvučných jmen včetně Rogera Federera - kteří budou hrát na trávě poprvé po dvou letech .

Federer je v Halle desetinásobným šampionem a je také obhájcem titulu od roku 2019, kdy se tato událost naposledy konala. Tentokrát devětatřicetiletý hráč vstupuje do boje jako pátý tým za Daniilem Medveděvem, Stefanosem Tsitsipasem, Alexandrem Zverevem a Andrey Rublevem.

Tsitsipas, který má v neděli hrát finále Roland Garros, vzal do Halle pozdní zástupný znak. Ale to se teprve uvidí, jestli Řek zůstane této akci oddaný i poté, co pravděpodobně bude finále energetického vyčerpání proti Novakovi Djokovičovi .

Noventi Open je akce ATP 500 s finanční odměnou 1 318 605 EUR. Roger Federer je jediným mužem v oboru, který v minulosti získal titul, zatímco Alexander Zverev a David Goffin jsou bývalými vicemistry.

Na tuto poznámku se podívejme na to, jak se očekává losování:

levné tenisové sukně

Horní polovina: Roger Federer s Daniilem Medveděvem, Alexandrem Zverevem a několika dalšími velkými servery

Může Roger Federer získat v Halle 11. titul?

Může Roger Federer získat v Halle 11. titul?

Nejlepší hráči: [1] Daniil Medvedev, [3] Alexander Zverev, [5] Roger Federer a [6] Roberto Bautista Agut

Očekávané semifinále : Daniil Medvedev vs Alexander Zverev

Tmavý kůň: Felix Auger-Aliassime

Analýza: Všechny oči budou upřeny na Rogera Federera, který se poprvé od své finálové porážky ve Wimbledonu 2019 s Novakem Djokovičem vrací k akci na trávníku. Švýcarská legenda byla v prvním kole vylosována, aby čelila kvalifikaci, ale ve druhém kole by to mohlo být těžké s Felixem Augerem-Aliassimem nebo Hubertem Hurkaczem.

V době psaní článku Auger-Aliassime postoupil do finále MercedesCup ve Stuttgartu, kde se utká s Marinem Cilicem. Kanaďan měl v sezóně antuky špatný běh, ale na trávě, což je povrch, který vyhovuje jeho stylu hry, zdánlivě vše otočil.

Daniil Medvedev, špičkový tým, má ošemetné úvodní kolo s Janem-Lennardem Struffem. Struff, požehnaný silnou hrou postavenou na velkém podání, měl dobrou formu na Roland Garros - kde dosáhl čtvrtého kola.

Němec by mohl být hrstka pro Medveděva, který, stejně jako Federer a mnoho dalších, naposledy hrál na trávě ve Wimbledonu v roce 2019. Medveděv má oproti Struffovi náskok v kariéře 3: 0, ale může chvíli trvat, než se přizpůsobí povrch, na kterém není příliš pohodlný.

Pokud by Rus našel cestu kolem Struffa, uzamkne rohy s Vaškem Pospisilem nebo kvalifikací ve druhém kole. A nasazený hráč přitahovaný tváří v tvář Medveděvovi není nikdo jiný než Roger Federer.

Zatímco Švýcaři porazili Medveděva ve všech svých třech předchozích setkáních, na trávě se teprve střetnou.

Třetí nasazený Alexander Zverev otevírá svou kampaň proti krajanovi Dominiku Koepferovi v prvním kole. Zverev v Acapulcu na začátku tohoto roku čelil Koepferovi a porazil ho ve dvou setech.

Alexander Zverev tentokrát mohl jet celou cestu

Alexander Zverev tentokrát mohl jet celou cestu

Zverev, vicemistr Halle v letech 2016 a 2017, by mohl ve druhém kole narazit na skvěle sloužícího Sama Querreyho nebo francouzského Uga Humberta. Humbert nedávno postoupil do čtvrtfinále ve Stuttgartu, zatímco Querrey skončil jako semifinalista.

Querey by byl nepatrným favoritem v jeho zápase proti Francouzi, vzhledem k tomu, že tento týden působivě sloužil na trávě.

Roberto Bautista Agut mezitím začíná svou kampaň Halle zápasem v prvním kole proti Sebastian Korda. Když debutoval v hlavní remíze ATP na trávě v Halle, Kordovo velké podání a silné údery mohly pro Bautistu Aguta znamenat potíže.

Vítěz tohoto zápasu čelí Kei Nishikori ve druhém kole. Japonec z jeho strany hraje kvalifikaci ve svém prvním kole.

Dolní polovina: Stefanos Tsitsipas a Andrey Rublev na kolizním kurzu v Halle

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Nejlepší hráči: [2] Stefanos Tsitsipas, [4] Andrey Rublev, [7] David Goffin a [8] Gael Monfils

Očekávané semifinále : Andrey Rublev vs Stefanos Tsitsipas

Tmavý kůň: Lloyd Harris

Analýza: Druhý v roce 2019 David Goffin otevírá svou kampaň Halle proti Corentinu Moutetovi. Belgičan si ve vzájemném souboji užívá výhodu 2: 0 nad Moutetem a mělo by se od něj očekávat, že se z Francouze dostane lépe.

Vítěz tohoto zápasu se vedle sebe postaví vítězi bitvy mezi Jurijem Rodionovem a Philippem Kohlschreiberem. Rodionov nedávno odešel do důchodu v polovině svého semifinálového zápasu proti Marinu Cilicovi ve Stuttgartu a teprve se uvidí, zda se do Halle včas vzpamatuje.

Jordan Thompson mezitím otevírá svůj účet proti německému Danielu Altmaierovi. Ten, kdo vyhraje tento zápas, se ve druhém kole utká s Andrey Rublevem nebo Karen Khachanov.

Andrey Rublev

Andrey Rublev

rychlá oprava tenisového lokte

Rublev a Khachavov, kteří pocházejí z Ruska a jsou také dobrými přáteli, byli přitahováni tváří v tvář tomu, co je zdaleka nejzajímavějším zápasem prvního kola. Khachanov nikdy neprohrál s Rublevem a ve skutečnosti ho dokonce porazil na Halle 2017 v napínavé soutěži na tři sady.

Mezitím si Stefanos Tsitsipas a Gilles Simon otevřeli své účty proti kvalifikaci a ve druhém kole se střetli proti sobě. A nasazeným hráčem přitahovaným ve čtvrtfinále proti Tsitsipasovi je Gael Monfils.

Monfils z jeho strany čelí v prvním kole Lloydovi Harrisovi. Pokud Francouz vyvázne bez úhony, ve druhém se utká s Guidem Pellou nebo kvalifikací.

Semifinální předpovědi

Horní polovina: Roger Federer vs Alexander Zverev

Dolní polovina: Andrey Rublev vs Stefanos Tsitsipas

Konečná předpověď

Alexander Zverev vs Andrey Rublev

Předpokládaný šampion

Alexandr Zverev

Populární Problémy

Konečně je čas sundat tréninková kola a jet! Ať už jste dítě, které se snaží naučit jezdit na kole, nebo rodič, který pracuje s vaším dítětem, proces ztráty koleček může být rychlý, snadný a vzrušující ....

Seznam 4 hráčů do 23 let, kteří by mohli v roce 2019 vyhrát Grand Slam.

Jak rychleji uzdravit kosti po operaci. Chcete -li urychlit proces hojení kostí, můžete provést několik kroků. Například můžete urychlit proces hojení tím, že odpočinete poraněnou část těla a vezmete minerály a vitamíny ...

Pohled na plánovaná semena pro US Open, které začíná v pondělí. Novak Djokovic vede v losování mužů, zatímco Ashleigh Bartyová je projektovanou jedničkou na straně žen.

Jak dát dohromady rám postele. Rámy postelí se dodávají v tisících různých stylů, což vám umožňuje vybrat si design, který nejlépe odpovídá vaší ložnici. Ačkoli každý rám postele bude mít mírně odlišné montážní pokyny, můžete většinu ...

Světová jednička Novak Djokovič v neděli ve finále Roland Garros překonal Stefanose Tsitsipase a stal se prvním mužem otevřené éry, který absolvoval dvojitý kariérní grandslam.