Hamburg Open 2020: Kevin Anderson vs Tommy Paul, náhled, souboj a předpověď

Kevin Anderson na Western & Southern Open 2020

Kevin Anderson na Western & Southern Open 2020

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Kevin Anderson vs Tommy Paul

Datum: 21. září 2020

Turnaj: European Open 2020 v Hamburku

Kolo: První kolo (kolo 32)

Místo: Hamburk, Německo

strečové tenisky

Kategorie: ATP 500

Povrch: červený jíl

Odměna: 1 062 520 EUR

Načasování zápasu: 13.30 SELČ, 17:00 IST

Živé televizní vysílání: USA - ESPN / tenisový kanál | Indie - Sony Six

Náhled Kevin Anderson vs Tommy Paul

Jihoafrický Kevin Anderson se snaží dostat svou sezónu 2020 zpět na trať, když v pondělí nastoupí s Tommy Paulem v prvním kole Hamburg Open.

Anderson byl vyloučen z druhé poloviny roku 2019 poté, co utrpěl zranění ve Wimbledonu. Poté se letos na Australian Open vrátil poněkud neobvyklým způsobem, když ve druhém kole prohrál s Taylorem Fritzem.

Od uzamčení byl Anderson svými výkony také trochu zdrcený. Od slibné výhry proti Kyle Edmundovi na Western & Southern Open nedokázal Jihoafričan vyhrát ani jeden zápas na turné; do hlavního losování Hamburg Open vstoupil na základě svého chráněného žebříčku.

Prvním Andersonovým soupeřem je mladý a talentovaný Tommy Paul, který i přes skvělou kariéru na juniorském okruhu se mezi seniory ještě prosadil.

Tommy Paul na All-American Team Cupu DraftKings

Tommy Paul na All-American Team Cupu DraftKings

Paul měl slibný start do roku 2020, dosáhl třetího kola Australian Open, semifinále v Adelaide a čtvrtfinále v Acapulcu. Jelikož se však tenis v důsledku pandemie COVID-19 vrátil, Američan ještě nevyhraje hlavní remízu, přestože za poslední dva měsíce vstoupil na řadu akcí.

To znamená, že Paul do tohoto zápasu vstupuje s jistotou, když relativně pohodlně porazil Joao Sousa a Alexandra Bublika v kvalifikaci v Hamburku.

Kevin Anderson vs Tommy Paul proti sobě

Setkání v Hamburku je první mezi Kevinem Andersonem a Tommy Paulem, a proto je jejich vzájemný zápas v současné době 0: 0. Paul je na 59. místě na světě - téměř nejlepší v kariéře - zatímco kvůli problémům se zraněním v loňském roce je Anderson na 119. místě - jeho nejhorší za mnoho let.

Predikce Kevin Anderson vs Tommy Paul

Kevin Andrerson na Mutua Madrid Open 2018

Kevin Andrerson na Mutua Madrid Open 2018

Přestože Kevin Anderson od restartu vyhrál právě zápas, lze argumentovat tím, že během svého běhu čelil kvalitnímu odporu - včetně Stefanose Tsitsipase a Alexandra Zvereva.

Tommy Paul na druhé straně ukázal, že může porazit jakéhokoli hráče na jakémkoli povrchu ve své době, přičemž se může pochlubit vítězstvím kariéry proti Grigorovi Dimitrovovi. A díky své působivé rychlosti forhendu a nohy je Američan na antuce obzvláště nebezpečný hráč.

Anderson má velkou hru, která je do značné míry založena na jeho podání, a nikdy si neužil nejlepších výsledků na červené špíně. Přístup jedním úderem, který často používá k tomu, aby se dostal z problémů, není na antuce příliš účinný, ačkoli jeho forhend má schopnost postavit jakéhokoli hráče na zadní nohu.

Nakonec se zápas může scvrknout na Andersonovu fyzickou kondici a jeho soulad s jeho podáním. Paul bude mít chuť na své šance na tomto povrchu, kde v kvalifikaci zatím vypadal dobře.

Předpověď : Tommy Paul vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak zabalit zápěstí. Vaše zápěstí je citlivé na podmínky, které způsobují bolest. Bolest zápěstí může pocházet ze zranění, jako je náhlá námaha nebo vyvrtnutí, ze zdravotního stavu, jako je artritida nebo syndrom karpálního tunelu, nebo z ...

Cristian Garin se ve druhém kole 2020 Open Open utká s domácím oblíbeným Yannickem Hanfmannem. Oba hráči se na ATP turné teprve postaví proti sobě.

Novak Djokovic slíbil svou podporu All In One Challenge, úsilí o digitální fundraising vytvořené Michaelem Rubinem. Snaha Srbů poskytnout pomoc hladovým je obzvláště vítaná v této době krize.

Jak hodnotit badminton. Pokud jste zmatení tím, jak dát badminton, nemusíte se bát! Nezapomeňte, že pokaždé, když vyhrajete rally, získáte bod a k vítězství potřebujete získat 21 bodů. Kromě toho vyměňte servisní kurty pokaždé ...

Plynová lana v Bruguera jako trenér