Jak sledovat Patriots vs Redskins online bez kabeluGetty Julian Edelman a Tom Brady.

co je to raketbal?

Po těžkém zápase minulý týden cestují New England Patriots (4-0), aby se v neděli postavili na FedExField na vítězné Washington Redskins (0-4).

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Patriots vs Redskins na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Chcete-li sledovat hry CBS s prodejem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos Patriots vs Redskins přes webové stránky Amazonu, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL mimo tuto hru, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Bostonu a Washingtonu, DC) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Patriots vs Redskins na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Bostonu a Washingtonu, DC) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Patriots vs Redskins na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

zlepšit tenisové podání

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS na trhu. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Patriots vs Redskins na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Patriots vs Redskins a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Patriots vs Redskins

Po určité nejistotě Redskins oznámili, že quarterback Colt McCoy bude tento týden startovat na quarterbacku proti Patriots po návratu ze zranění.

Jeho úkolem je prohrát. To je jisté, řekl trenér Redskins Jay Gruden. Viděli jste, že ve výcvikovém táboře není úplně zdravý, a proto jsme ho posadili, aby se uzdravil, získal zpět tu sílu a sebevědomí.

Case Keenum dříve držel počáteční roli, ale byl stažen minulý týden proti Giants poté, co zvládl pouhých 37 yardů na 6 z 11 přihrávek s odposlechem.

Redskins vložili nováčka Dwayna Haskinsa, který podle většiny účtů na hru NFL ještě nebyl připraven. Ukázalo se to, když hodil tři zachycení proti Giants a sledoval, jak kolega nováček Daniel Jones odjíždí se svým druhým vítězstvím v tolika rozbězích.

Redskins chápou úkol, který na sebe berou, ale nemohou se příliš soustředit na auru, kterou Patrioti a Tom Brady poskytují.

natahovat tenisky

Mohli bychom tu sedět a vyprávět o Patriotech a byli bychom tu celý den: Super Bowls; nejlepší quarterback všech dob; jeden z největších trenérů všech dob. Opravdu mě nic z toho nezajímá, řekl washingtonský obranný lajk Jonathan Allen. Soustředím se na to, co musí Redskins udělat. Protože pokud neuděláme to, co musíme, nezáleží na tom, co dělají, protože nevyhrajeme.

Patriots měli během prvních tří zápasů sezony průměr jen o něco více než 35 bodů, ale minulý týden museli porazit 16-10 vítězství nad týmem Josha Allena bez Buffala. Vzhledem k tomu, že Washington se vzdává druhého nejvíce bodů v lize s 29,5 na zápas, dalo by se očekávat, že Brady and Co. znovu rozsvítí skóre boxu.

A nejde jen o přestupek. Obrana Nové Anglie umožňuje pouhých 6,8 bodu na zápas - špičky v lize. Washington se vzdává druhého, 29,5.

Všechno, co dělají, je jiné než kterýkoli jiný tým v lize. Mohou házet se sedmi DB na jednu hru a pak budou mít venku pět linebackerů. Prostě nikdy nevíš, Washington běží zpět Chris Thompson řekl. S nimi to nikdy není situační. Nikdy to není takové: „Ach, je třetí a pátý, hodlají tam dát všechny své DB.“ Mohli by to udělat i ve druhém, jen tak, sakra. A všechno, co dělají, jsou zdravé a ukázněné. Je to určitě velká výzva. A faktem je, že náš útok nebyl nejlepší, zvláště poslední dva týdny.

Patriots jsou 15bodovými silničními favority této hry s celkovým počtem 42.Populární Problémy

Jak hrát Tetherball. Tetherball je hra, kde dva soupeřící hráči udeří míč připevněný k lanu na tyči ve snaze provinout lano celou kolem tyče. Tato hra byla populární ve filmu Napoleon Dynamite, ale ...

ID Channel vysílá nový dokument s názvem „Kdo zabil sestry Lyonové?“ v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

Běh ve špatných botách může být receptem na katastrofu, zvláště pokud plánujete běžeckou vzdálenost nebo nerovný terén. Špatný výběr obuvi může způsobit bolest nohou, zad, achilovku, koleno běžce a další ...

Colts dnes bojují s bojujícími tryskami v akci NFL 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.