Jak zabezpečit dveře proti vloupání

Vloupání je pro majitele domů vždy starostí. Ale jaký je nejlepší způsob, jak udržet váš dům v bezpečí? Nepochybně jste již nainstalovali poplašný systém (pokud ne, udělejte to hned) a možná máte hlídacího psa, který hlídá i váš majetek. Statistiky dokazují, že většina zlodějů vstupuje do domu předními nebo zadními dveřmi. Nechte tedy ty dveře zamčené a zajištěné. Zde je několik návrhů.

kompresní ortéza pro tendonitidu lokte

Metoda 1 ze 4: Máte správné dveře?

 1. Obrázek s názvem Vaše dveře odolné proti vloupání Krok 1

  1 Získejte správné dveře. Pokud jsou vaše přední a zadní dveře duté, musíte je okamžitě vyměnit. Jak poznáte, že jsou vaše dveře duté? Jednoduše na něj zaklepejte. Duté dveře jsou pouze listy dýhy přes lepenkové jádro. Všechny venkovní dveře by měly být pevné a vyrobeny z následujících materiálů:
  • Laminát
  • Masivní dřevo
  • Jádro z masivního dřeva (vrstva dýhy přes masivní dřevo)
  • Kovové (Poznámka: ujistěte se, že kovové dveře jsou uvnitř vyztužené a mají takzvaný blok zámku. V opačném případě je lze ohnout z rámu pomocí zvedáku do auta)


 2. Obrázek s názvem 22248 2

  2 Při instalaci/výměně nových dveří a zárubní zvažte dveře ze sklolaminátu, které se sklápějí spíše ven než dovnitř (a nezapomeňte použít bezpečnostní závěsy). Otevření dveří tímto způsobem pomáhá absorbovat jakýkoli typ nuceného vstupu.
 3. Obrázek s názvem 22248 3

  3 Vyměňte všechny okenní vnější dveře za dveře bez oken. Pro maximální bezpečnost by všechny dveře měly být bez oken a vy byste neměli mít okna dostatečně blízko dveří, aby zloděj mohl rozbít okno a odemknout dveře zevnitř. Z tohoto důvodu závora na žádné takové dveře moc nepomůže. Velký pes je jedinou možnou překážkou u těchto dveří, ale pouze se svolením pronajímatele.
  • Pokud však máte posuvná skleněná dvířka, skleněné výplně dveří nebo nedaleká okna, zakryjte sklo zvenčí bezpečnostním roštem nebo mřížkou nebo čirým, nerozbitným polykarbonátovým panelem zajištěným za sklem zevnitř.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Zamkněte dveře

U značného procenta vloupání zločinec vstupuje do domu oběti odemčenými dveřmi. I ten nejsilnější zámky na světě jsou k ničemu, pokud je nepoužíváte. Kdykoli vyjdete ven, zamkněte všechny vnější dveře - i když budete jen na pár minut pryč.

 1. Obrázek s názvem Vaše dveře odolné proti vloupání Krok 4

  1 Nainstalujte závorové zámky. S výjimkou posuvných dveří by všechny vnější dveře měly mít kromě zámku zabudovaného do kliky také zámek se závorou. Závora by měla být vysoce kvalitní (stupeň 1 nebo 2, pevný kov bez odkrytých šroubů na vnější straně), s vrhacím šroubem (šroub vycházející ze dveří) alespoň 1 palec (2,5 cm) dlouhý. Zámek by měl být správně nainstalován. Mnoho domů má závrtné šrouby nižší kvality nebo vrhací šrouby menší než 2,5 cm. Tyto musí být vyměněny.
 2. Obrázek s názvem Vaše dveře odolné proti vloupání Krok 5

  2 Nainstalujte mrtvý zámek. Přidání dalšího zámku zajistí dodatečné zabezpečení, když jste doma. Blokovací zámek (někdy nazývaný „pouze závora pouze pro výstup“) je závora, která nemá externí klíč. Může být na dveřích z venku jasně viditelný, ale nelze jej vloupat bez zničení dveří, rámu nebo samotného zámku. I když toto zabezpečení nepomůže přímo, když nejste doma, jeho viditelnost může vetřelce odradit od zkoušení dveří.
 3. Obrázek s názvem 22248 6

  3 Zajistěte posuvné dveře. Nejlepší způsob, jak zajistit posuvné dveře, je nainstalovat klíčové zámky nahoře a dole. Můžete také vyrobit nebo zakoupit lištu, která se sklopí dolů z rámu dveří do středu dveří, aby se zabránilo posunutí dveří. Přinejmenším umístěte tyč (například silnou dřevěnou hmoždinku) do spodní dráhy dveří, aby se neotevřely. Bez ohledu na metodu, kterou používáte, je dobré vyztužit sklo polykarbonátovými panely, jak bylo doporučeno v předchozím kroku. reklama

Metoda 3 ze 4: Zpevněte svůj vchod

 1. Obrázek s názvem Vaše dveře odolné proti vloupání Krok 7

  1 Nainstalujte chrániče válců kolem cylindrů zámku (část, kam vložíte klíč). Zloději mohou někdy odstranit nebo poškodit cylindrické vložky zámků kladivem, utahováním nebo páčením. Chraňte je kovovými ochrannými deskami nebo ochrannými kroužky na obou stranách dveří. Nainstalujte ochranné plechy pomocí šroubů s kulatou hlavou, abyste zabránili jejich vyšroubování. Volně se otáčející kroužky kolem válců zabrání použití trubkového klíče k vykroucení válce. Mnoho zámků je již vybaveno, ale pokud vaše ne, můžete si je koupit.
 2. Obrázek s názvem Vaše dveře odolné proti vloupání Krok 8

  2 Vyměňte křehké úderové desky. Úderová deska je kovová deska, která obklopuje sadu zámků (otvor v rámu dveří, do kterého vstupuje závorový šroub). Všechny venkovní dveře by měly mít vysoce odolné kovové bezpečnostní nárazové desky zajištěné čtyřmi 3palcovými šrouby. Mnoho staví se domy s úderovými plechy nižší kvality nebo mají úderové plechy, které jsou zajištěny krátkými šrouby, které se připevňují pouze k zárubni dveří, nikoli k podpůrnému čepu.
 3. Obrázek s názvem Vaše dveře odolné proti vloupání Krok 9

  3 Zajistěte odkryté závěsy. Panty by měly být na vnitřní straně dveří. Pokud vaše nejsou, převěste dveře nebo zajistěte odkryté závěsy neodnímatelnými čepy. Můžete to udělat tak, že odstraníte alespoň dva středové šrouby závěsu (na každé straně) a nahradíte je neodstranitelnými čepy závěsu (seženete je v železářství) nebo dvouhlavými hřebíky do zdiva. I závěsy, které nejsou odkryté, by měly být k rámu připevněny 3palcovými šrouby.
 4. Obrázek s názvem Vaše dveře odolné proti vloupání Krok 10

  4 Zpevněte svůj rám. I když jsou vaše dveře silné a mají vysoce kvalitní, správně nainstalované zámky, zloděj může získat přístup vloupáním nebo vylomením zárubně. Většina lišt dveřních zárubní je jednoduše přichycena ke zdi, takže páčidlo nebo pevný kop může snadno oddělit rám od zdi. Zajistěte zárubně ke stěnám instalací několika 3palcových šroubů podél rámu a zarážky dveří. Šrouby by měly dosáhnout nástěnného čepu. reklama

Metoda 4 ze 4: Kukátka

 1. Obrázek s názvem Vaše dveře odolné proti vloupání Krok 11

  1 Nainstalujte si diváky. Diváci (nazývaní také kukátka ) vám umožní vidět, kdo je na druhé straně dveří. Na všechny vnější dveře nainstalujte širokoúhlé pozorovače v úrovni očí. Pokud budete muset otevřít dveře, abyste viděli, vaše zámky vám moc neprospějí. Pokuste se najít kukátka s kryty, aby se lidé nemohli dívat zpět pomocí speciálních nástrojů, jako je prohlížeč zpětného kukátka. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pronajímám si a můj pronajímatel nezajistí moje dveře. Panty jsou na vnější straně a rámeček je kecy. Existuje nějaký jiný způsob, než zajistit závoru mými dveřmi? Byl jsem více než jednou vykraden. Glenn Letteer Instalace bezpečnostního čepu na „závěsovou hranu“ vašich dveří zabrání vyjmutí dveří, pokud by někdo odstranil čepy v závěsech. Jakmile to bude hotové, nainstalujte závoru. Pokud to váš majitel neudělá, můžete to udělat sami.
 • Otázka V našem sousedství lidé kradou věci z otevřených garáží. Co mám dělat? MP8 Pro začátek se ujistěte, že je vaše garáž vždy zavřená, pokud nevytahujete nebo nevytahujete.
 • Otázka Moje dveře mají závěsy, které nepřicházejí na žádnou stranu. Dveře visí na zdi. Jak si mohu být jistý, že jsou dveře bezpečné? Byl jsem šestkrát vykraden a jednou zastřelen. Jak mohu nechat dveře zavřené? Investujte do lepších dveří s více zámky a případně domácím zabezpečovacím systémem. Když se to všechno stane, znamená to, že jste snadným cílem.
 • Otázka Dvakrát, když měl v mém bytě nainstalovanou kabelovou televizi, musel instalační technik položit docela velký kabel přes posuvné skleněné dveře. Přestože se dveře zavřou, nezamknou se. Co lze udělat? Do zdi můžete vyvrtat malý otvor, kterým projde kabel. Mnoho kabelových společností má zásady týkající se toho, kde mohou a nemohou provozovat kabel. Možná by stálo za to zeptat se společnosti, jestli souhlasí s protažením kabelu posuvnými skleněnými dveřmi. Pokud ne, měli by se o to přijít postarat. Mnohokrát si můžete najmout instalatéra kabelů, aby se postaral o takové věci na boku, na vašem desetníku. Někteří z nich dokonce připojí zdarma kabel za správnou cenu!
 • Otázka Bydlím v městském domě a mám poplašný systém, ale věřím, že do mého domu vstupuje někdo, kdo pracuje v údržbě. Nasadil jsem nové zámky, ale stále si myslím, že vstupují zezadu. Savannah Bowen Pokud vložíte nové zámky, je nepravděpodobné, že by do vašeho domu vstoupil někdo kromě údržby. Pokud se nic nebere, zkuste problém ignorovat, pokud neexistují konkrétní důkazy, které ukazují, že se někdo vloupal do vašeho domu. Pokud problém přetrvává, nahlaste, že se někdo vloupal do vašeho domu.
 • Otázka Je visací zámek bezpečný při ochraně proti vloupání do mých dveří? Pravděpodobně ne, slabou stránkou bude západka, kterou přidáte ke dveřím, bude stejně slabá, ne -li slabší než rám a závory. Pokud je visací zámek nainstalován na vnější straně dveří a závěs není nainstalován správně, mohou závěs jednoduše vyjmout pomocí šroubováku, nebo pokud je visací zámek slabý, mohou jej proříznout řezači šroubů.
 • Otázka Co když moje dveře nelze vyměnit? Promluvte si se svým pronajímatelem, může existovat způsob, jak to posílit. Pokud ne, proveďte mimořádná opatření a použijte zámek pro vysokou zátěž.
 • Otázka Jak zajistíte dveře, které se otevírají místo dovnitř? Přidejte kryt nebo těžké čepy, které nelze odstranit, a zpevněte vnitřní závěsy.
 • Otázka Co když bydlím v bytovém domě a nemám povoleno měnit nebo viditelně upravovat své dveře? Jsoncollins Ke zpevnění vchodových dveří můžete použít přenosnou zátaras nebo bezpečnostní tyč.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Dveře a jejich kování vyžadují čas od času údržbu a špatně udržované dveře usnadní zlodějovi vstup do vašeho domu. Zejména zkontrolujte, zda jsou kolejnice pro posuvné dveře v dobrém stavu a zda dveře zůstávají v kolejnici.
 • Přidejte bezpečnostní kameru. I 1 nebo 2 ekonomické kamery mohou odradit případné zloděje. Můžete je nastavit tak, aby nahrávaly do vašeho počítače nebo telefonu. Uniden dělá dobré systémy, které nezlomí banku.
 • Při umístění tyče za posuvné dveře použijte PVC, dřevo nebo hliník. Vyhněte se oceli, protože ji lze zvedat silnými magnety. PVC, dřevo nebo hliník poskytnou vloupání dostatečnou odolnost proti otevření dveří. Jakmile mají pocit, že je to příliš těžké, přesunou se ke snadnějšímu cíli.
 • Do garážových vrat se notoricky snadno vstupuje, takže na vrata mezi vaší garáží a domem použijte stejná opatření jako na venkovní dveře. Také zamkněte auto, když je ve vaší garáži, a nenechávejte klíče od domu v autě ani jinde v garáži.
 • Můžete si koupit buď dvouválcové nebo jednoválcové zámky. Dvouválcový zámek vyžaduje k otevření klíč z obou stran, zatímco jednoválcový zámek vyžaduje pouze klíč na jedné straně. Dvouválcové zámky tak poskytují větší ochranu vašeho domova, zvláště pokud máte poblíž okna, přes která by se zločinec mohl dostat, aby odemkl dveře zevnitř. Před instalací dvojitých cylindrických zámků zkontrolujte svůj požární kód, protože to může být porušení.
 • Při zajišťování úderových desek mírně zašroubujte šrouby, aby zachytily rám.
 • Můžete si koupit strouhané kovové bezpečnostní dveře, které jdou mimo vaše dveře, pro další vrstvu ochrany.
 • Prozkoumejte své okolí a mějte na paměti, že profesionální zloději si nejprve vyberou nejjednodušší cíle. Snažte se, aby vaše nemovitost byla pro zloděje vždy o něco méně atraktivní než sousední nemovitosti.
 • Nedělejte ze svého domova pevnost. Hasiči používají manuální nástroje k získání vstupu pro volání EMS a/nebo nouzové situace. I když jsou dobří v tom, co dělají, občas museli najít okamžitou alternativu, jako je přední okno.
 • Nenechávejte klíče „schované“ pod rohožkami, v rostlinách nebo na podobných místech. Bez ohledu na to, jak dobře ukrytý, je velká šance, že zloděj najde váš klíč. Mějte klíče u sebe. Pokud musíte klíč nechat venku, vložte jej do kvalitního uzamykatelného boxu, který je řádně nainstalován a mimo dohled.
 • Většina „jednoduchých“ vloupání, tzv. Break-grab-go, je hlášena jako zločin za denního světla. Pro večerní a noční ochranu jsou výše uvedená vedení dveří skvělá. Důrazně se doporučuje venkovní osvětlení, například světlo na verandě.
 • Jednoduchým dodatečným bezpečnostním opatřením, které lze použít, když jste doma, je položit na kliku prázdnou skleněnou láhev nebo ji naplnit do poloviny změnou. Pokud někdo otočí klikou, spadne (a vydá hlasitý zvuk, kromě koberce). (Pozor-láhev se může rozbít a zanechat kolem dveří úlomky skla).
 • Když přidáte bouřkové dveře, které se zamknou, bude pro zloděje těžší kopnout do dveří, protože musí vykopnout dvoje dveře. Bouřkové dveře se také dostanou do cesty tomu nejlepšímu, kdo na dveře kopne. Existují také dveře, které vypadají jako brány a které se nazývají bezpečnostní dveře. Tyto dveře by také měly mít mrtvé šrouby. Mnoho lidí nemá rád vzhled těchto dveří. Vyrábějí také dveře z laminovaného skla, které mají tvrzené sklo jako přední sklo, což znamená, že pokud se rozbije, zůstane na svém místě.
 • Pokud vyměňujete dveře, zvažte pořízení dveří se západkou Bandit. Přidává velkou míru zabezpečení.
 • Kromě nebo místo úderné desky pro těžký provoz bude 4 'kus 3/4' pozinkované trubky zasazené do zárubně, do které se zasune mrtvý šroub, značně ztěžuje vrazení dveří dovnitř.
 • Zámky řetězu vždy kontrolujte zevnitř. Poslední věc, kterou chcete, je, aby zloději zatlačili zámek zpět. Ujistěte se, že máte řetězový zámek na pravé straně dveří, což může zloděje přimět k boji a také jim zabrat více času a úsilí na jejich otevření.
 • Ujistěte se, že úderová deska zámku kliky má na vnější straně kovový okraj, aby se zabránilo jejich usazování. Můžete také zakoupit speciální jimmy stráže.
 • Zámky, bez ohledu na to, jak jsou dobré, nestojí za nic, pokud nejsou zamčené. Mnoho lidí zapomíná (nebo je příliš líných) zamknout závoru při odchodu. Pokud jste to vy, zvažte instalaci „Turner lock“-to je zámek se závorou, který lze zvenčí zamknout bez klíče.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nenechte se posednout bezpečností. Přirozeně chcete přijmout veškerá rozumná opatření k ochraně sebe, své rodiny a svých věcí, ale nedělejte ze svého domu vězení. Bez ohledu na to, jaká opatření přijmete, můžete se v určitém okamžiku stát obětí zločinu a máte život, který musíte žít - nenechte strach, aby vám bránil užívat si života.
 • I ten nejpevnější systém zámku je bezcenný, pokud je rám kolem dveří slabý. Ujistěte se, že zárubeň je stejně pevná a bezpečná jako zámek.
 • Dvouválcové zámky, i když jsou bezpečnější, mohou představovat nebezpečí v případě požáru, protože je musíte najít a použít k jejich otevření, a to i zevnitř. V některých jurisdikcích stavební předpisy zakazují jejich použití v rezidencích. Před instalací těchto zámků zvažte riziko.
 • Pokud nejste zvyklí zamykat dveře a máte dveře, které můžete zamknout bez klíče, nezapomeňte si klíče pamatovat při každém odchodu z domu. Navzdory své nejlepší snaze se můžete jednou nebo dvakrát zamknout, ale brzy se dostanete do rutiny. Nechte kopii klíče u souseda nebo diskutujte o jeho skrytí někde na jeho pozemku, než abyste nechali evidentní zařízení s klíčem u dveří vedle dveří.
 • Vychystávání zámku je snadné, pokud víte, jak to udělat správně, dokonce i na mrtvém šroubu. Měli byste se také podívat na zámek odolný proti nárazům. Přestože jsou zámky Medeco drahé, poskytují nejlepší ochranu před trháním.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Dveře z masivního dřeva nebo kovu
 • 1 nebo 2 závorové zámky
 • Odolné úderové desky
 • Šrouby a přepravní šrouby
 • Vrtačka

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, můžete streamovat film Dance Moms: Abby's Virtual Dance Off online zdarma online.

Dominic Thiem bude údajně hrát USO i Generali Open v Kitzbuhelu, což bude nabitý program. Účast Rakušana na obou akcích by však mohla být fyzicky nemožná, pokud půjde hluboko do New Yorku.

„Mr Inbetween“ je zpět pro 2. sezónu. Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.

Jak získat Skinny Arms. Abyste získali štíhlejší paže, nemusíte dodržovat žádné výstřelkové diety ani bláznivé cvičební režimy. Ve skutečnosti jde jen o zdravou výživu a cvičení, která posilují svaly paží a spalují kalorie. Tento...

Pokud si poraníte kotník nebo koleno nebo zlomíte kost na noze, lékař vám pravděpodobně doporučí berle, které budete používat, dokud se nebudete vzpamatovávat. Berle jsou podpěry, které vám umožňují udržet váhu na zraněné noze, když stojíte a chodíte. Ony...