Cincinnati 2021: Petra Kvitova vs Angelique Kerber náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Petra Kvitová je bývalá semifinalistka v Cincinnati.

Petra Kvitová je bývalá semifinalistka v Cincinnati.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (11) Petra Kvitová vs Angelique Kerber

vyléčení tenisového lokte doma

Datum: 20. srpna 2021

Turnaj : Western & Southern Open 2021

Kolo : Čtvrtfinále

Místo : Cincinnati, Spojené státy americké

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: Ne dříve než ve 13:00 místního času, 17:00 GMT, 22:30 IST

smradlavé tenisky

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Petra Kvitová vs. Angelique Kerberová

Petra Kvitová a Angelique Kerberová ve čtvrtek prošly kontrastními vítězstvími, aby si rezervovaly místo ve čtvrtfinále Western & Southern Open 2021.

Kvitova byla ze dvou účinkujících ve třetím kole působivější. Češka podala skvělý výkon, aby za necelou hodinu vyhodila ons Jabeur 6-1, 6-2 ve formě.

Síla nabitá hra Kvitovy střílela na všechny válce a nyní bude chtít přenášet dynamiku hlouběji do turnaje.

Angelique Kerberová prošla maratónským vítězstvím ve třetím kole.

Angelique Kerberová prošla maratónským vítězstvím ve třetím kole.

Kerberová byla naopak ve třetím kole proti Jeleně Ostapenkové nejlepší. Němec se bránil ztrátě úvodního setu a rozhodl se rozebrat, aby po hodině a 56 minutách zvítězil 4-6, 6-2, 7-5.

Byl to druhý Kerberův druhý zápas v řadě. Třiatřicetiletý hráč už zneklidnil tím, že ve druhém kole vzal 4. nasazenou Elinu Svitolinu.

tenisové míčky v sušičce s péřovou bundou

Petra Kvitová vs. Angelique Kerberová proti sobě

Petra Kvitova a Angelique Kerber se setkaly při 15 předchozích příležitostech, přičemž Kvitova držela mírný náskok 8-7 v head-to-head. Obě ženy letos rozdělily svá dvě setkání, přičemž Kvitova zvítězila v Madridu a Kerber stáhla jedno zpět v Bad Homburgu.

Predikce Petra Kvitova vs Angelique Kerber

Petra Kvitová se bude snažit diktovat hru od základní čáry.

Petra Kvitová se bude snažit diktovat hru od základní čáry.

Hra Petry Kvitové se tento týden dobře spojila. Zdá se, že Češka našla rozsah na svých pozemních úderech, ale bude si muset dávat pozor na své protipólové schopnosti.

Běh Angelique Kerberové k titulu v Bad Homburgu - kde porazila i Kvitovou - ji revitalizoval. Němka vyhrála 13 z posledních 14 zápasů a v pátek by mohla Kvitově způsobit pár problémů.

Kerberova mistrovská přesměrování byla plně k vidění v jejím zápase s Ostapenkovou, když dokázala odrazit příval silných úderů, které na ni přicházely z celé sítě. Do čtvrtfinále půjde s tím, že udělá téměř totéž.

jak hrát tenisová pravidla

Kvitová má svůj spravedlivý podíl na problémech proti vyrovnané hře Kerberové, ale jedenáctá nasazená jednotka tento týden míče opravdu dobře. Její údery se dosud ukázaly jako příliš horké na to, aby je zvládly všechny její soupeřky, a několikrát využila svého podání, aby se vyhrabala z problémů.

Pokud si 31letá žena dokáže udržet úroveň, kterou předvedla ve svých posledních zápasech, mohla by nakonec mít pro Kerberovou příliš velkou palebnou sílu.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak bezpečně chodit po skleněné střeše. Chůze po skleněné střeše může být zapotřebí z důvodu práce, opravy domu nebo dokonce záchranných důvodů. Typy skleněných střech mohou zahrnovat střechu ve skleníku, designovou střechu na bytě nebo domě, speciální ...

Může se to zdát jednoduché, ale jsou to delikátní nástroje a snadno se zmýlíte! Malé chyby mohou způsobit obrovské problémy a jejich oprava může být nákladná, proto je nejlepší se jim v první řadě vyvarovat. Najděte si dostatečně velkou koupel ...

Druhá událost mistrovství světa ATP v claycourt Masters 1000 začíná 2. května v Madridu.

Stefanos Tsitsipas usiluje o to, aby se jeho nejlepší kolo ve třetím kole na US Open 2021 zlepšilo, ale v prvním kole ho čeká těžká zkouška v podobě bývalého šampiona Andyho Murraye.

Rafael Nadal nedávno hovořil o svém pozoruhodném finále na Italian Open 2005, což byl jeho první titul v Římě. Španěl zvítězil nad argentinským Guillermem Coriou v 5 vyčerpávajících setech a rozhodujícím setbreaku setů.

Střecha z mědi je výrazným designovým prohlášením každého domu. Nejen, že dodávají každému dílu architektury pocit třídy, ale jsou také trvanlivé a odolné proti korozi. Měděné střechy se bohužel mohou časem zašpinit a ...