Hamilton inspirovaný ripasem Nasteny od Sereny Williamsové

Serena WilliamsováLewis Hamilton říká, že se inspiroval „rozenou vůdkyní“ Serenou Williamsovou poté, co světová jednička prohlásila údajné rasistické komentáře Ilie Nastaseové.

Rumunský kapitán Fed Cupu Nastase byl minulý týden obviněn ze spekulací nad barvou Williamsova nenarozeného dítěte, což přimělo Mezinárodní tenisovou federaci (ITF) zahájit vyšetřování.Rekordní Američanka Williamsová reagovala příspěvkem na Instagramu zaměřeným na Nastase, který obsahoval část básně od spisovatelky Mayy Angelou.

Williams napsal: „Rozčiluje tě moje drzost? Proč tě sužuje šero? Můžeš mě zastřelit svými slovy ... můžeš se mě pokusit zabít svou nenávistí, ale stále jako vzduch stoupám. '

?triky s tenisovým míčkem

Populární Problémy

Profilujeme 8 nadcházejících zápasů a předpovídáme, kdo pravděpodobně vyhraje tyto souboje. Zde profilováme zápasy žen ve Wimbledonu.

Astros a Twins se setkají v kole AL Wild Card. Zde je návod, jak sledovat sérii tří her online bez kabelu.Pokud čtete tento článek, můžete mít pocit, že vám něco chybí, že nemáte něco, co máte rádi a o co byste ve svém životě chtěli usilovat. Pravděpodobně vám bylo řečeno, abyste „následovali svou vášeň“, ale to může být rozhodně ošidné, pokud ...