Alabama vs Ohio State Live Stream: Jak se dívat online zdarma

Heisman Trophy ceremoniální hodinky

Getty QB Mac Jones a DeVonta Smith z Alabama Crimson Tide

Alabama hledá svůj třetí titul v šesti sezónách, když se v pondělí večer střetne s narůstajícím týmem státu Ohio v národním šampionátu play -off College Football Playoff 2021 na Hard Rock Stadium.

Tato hra (začátek 20:00 ET) bude vysílána na ESPN (pravidelné vysílání), ESPN2 (CFP Live, představovat Lauru Rutledge, Marcus Spears, Dan Orlovsky a Mina Kimes), ESPNU (Skycast) a ESPNEWS (Filmová místnost).

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos všech různých přenosů Alabama vs Ohio State online:

teď hrajte tenis
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPNEWS a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Alabama vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým prostorem DVR.

nejlepší tenisky k džínám

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange plus Sports Extra můžete sledovat živý přenos ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPNEWS a 40 dalších televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s kanály ESPN, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Alabama vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živé přenosy ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPNEWS a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

jak sloužit v tenise pro začátečníky

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Alabama vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPNEWS a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Alabama vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled státu Alabama vs Ohio

Alabama a Ohio State byly základem College Football Playoff tak dlouho, jak to existovalo a před tím. Powerhouse programy byly zapojeny do 10 z posledních 14 národních titulních her, přičemž Alabama naposledy vyhrála v roce 2017 a Ohio State v roce 2014.

ne u wii tenis

Pro hlavního trenéra Alabamy Nicka Sabana by byl titul jeho šestým v Crimson Tide.

Každý tým je jiný. Každý tým má svou vlastní osobnost, řekl v neděli Saban. Ale je těžké srovnávat týmy.

Alabama srazila č. 4 Notre Dame 31-14 celkem pohodlným způsobem v semifinále, 31-14. Všechny tři hvězdy Alabamy si přišly hrát. Mac Jones prošel na čtyři přistání, běží zpět Najee Harris nasbíral 125 yardů a široký přijímač Hesiman Devonta Smith zaznamenal tři přistání a 130 yardů.

Vím, že to byla těžká sezóna pro fanoušky, hráče, trenéry, kteří řídí svůj tým, řekl Saban. Ale myslím si, že je to dobré pro všechny, když máme tyto hry, lidé mají něco, co je zajímá, a hráči mají možnost soutěžit.

jak se zlepšit v tenise

Na rozdíl od většiny týmů v celé zemi nebyla Alabama pandemií COVID-19 zasažena, protože pouze jedna hra byla odložena. A Saban měl dvakrát pozitivní test.

Náš tým prokázal po celou sezónu hodně zralosti a vytrvalosti, řekl Saban. Našim hráčům jsme v zásadě řekli, že tým, který prokáže vyspělost, aby dokázal zvládat narušení, bude mít na konci nejlepší šanci uspět, a konzistentnost ve výkonu je vždy klíčem k úspěchu a že vytrvalost se projevila jsme byli schopni hrát s důsledností.

Ohio State odstartoval rozrušení Clemsona v jejich semifinálové hře, když překonal Tigers 49-28 a během zkrácené sezóny se posunul na 7-0.

Velkou otázkou pro Buckeyes je zdraví rozehrávače Justina Fieldse, který narazil proti Clemsonovi, ale zůstal ve hře a odešel na šest přistání. O jeho stavu ani zranění nedošlo.

Justin má za sebou dobrý týden tréninku, řekl Day. Přípravu odvedl opravdu dobře a myslím, že právě kvůli tomu měl pocit, že do posledního zápasu odvedl dobrou práci, připravoval se jen na vysoké úrovni a pokračuje v tom i tento týden.

Alabama je 9bodovým favoritem hry o titul. Celkový součet je stanoven na vysokých 74,5 bodu.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotní hry Heat vs Nuggets online, pokud nemáte kabel.

Hlavní losování BNP Paribas Masters v Indian Wells, CA, začíná 9. března 2017.

Hledáte VŠECHNY Hvězdné války na Disney Plus? Připravili jsme pro vás náš konečný seznam obsahující vše, co můžete HNED TEĎ sledovat.

Stanford a Oregon zahájili úvodní víkend fotbalu Pac-12 velkým zápasem v Eugene. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.

Pokud máte obavy, jak zapnout svoji přítelkyni, nebo hledáte nové nápady, existuje spousta věcí, které můžete vyzkoušet! I když vás předehra znervózňuje - nebojte se! Dokud máte základnu vzájemné přitažlivosti, vše, co potřebujete ...