Přímý přenos Arkansas vs Mississippi State: Jak sledovat online zdarmaGetty K.J. Costello of Mississippi State Bulldogs reaguje po vyhození přistání.

Stát Mississippi hledá velký přírůstek k masivnímu vítězství z 1. týdne proti obhájci titulu LSU, když v sobotu hostí Arkansas.

Utkání začíná v 19:30. ET a budou vysílány na alternativní síti SEC. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte (liší se od běžné sítě SEC), můžete zdarma sledovat živý přenos z Arkansas vs Mississippi State online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci FuboTV, ale můžete ji sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí přihlašovacích údajů FuboTV

Můžete sledovat živý přenos SEC Network, SEC Network Alternate a Více než 130 dalších televizních kanálů přes FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Přímý přenos 49ers vs Panthers

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Arkansas vs Mississippi State prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.


Vidgo

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci Vidgo, ale můžete ji sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí pověření Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítí SEC Network, SEC Network Alternate a 65+ dalších televizních kanálů přes Vidgo , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Arkansas vs Mississippi State prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci Hulu, ale můžete sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí přihlašovacích údajů Hulu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos SEC Network, SEC Network Alternate a 65+ dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Arkansas vs Mississippi State prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.


Sling TV

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci Sling TV, ale můžete ji sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí pověření Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange plus Sports Extra můžete sledovat živé přenosy SEC Network, SEC Network Alternate a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Arkansas vs Mississippi State prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Arkansas vs Mississippi State Preview

Éra Mike Leach začala ranou ve státě Mississippi, kde Bulldog porazil LSU-obhájce národních šampionů-44-34 za masivním ofenzivním výkonem quarterbacka K.J. Costello.

přerušit tenis

Costello ve výhře dosáhl rekordu SEC 625 yardů a pěti přistání, přičemž hodil míč 60krát. Costello přestoupil do státu Mississippi po třech sezónách ve Stanfordu poté, co Leacha najali Bulldogs, částečně proto, že jeho útok na nálet je atraktivní pro quarterbacky, kteří chtějí postavit velká čísla.

Jen jsem trochu hledal jinou příležitost, abych byl upřímný, řekl Costello. Je zajímavé, jak se to stalo. Přemýšlel jsem o tom, že půjdu na draft, ale to se nepodařilo včas. Leach si tu práci vzal. Byla to taková dokonalá bouře.

Bulldogs po vítězství vystřelili na 16. místo a získají snadnější výzvu proti týmu Arkansasu, který měl v poslední době omezený úspěch v SEC. Razorbacks v první polovině svého otvíráku dobře bojovali proti Gruzii, ale nakonec padli 37-10, jakmile Bulldogs dosáhli svého kroku.

Přenos Flordia Feleipe Franks dokončil 19 z 36 na 200 yardů, ale také hodil dva výběry, což dalo Gruzii impuls.

S fotbalem musí být vědomější, řekl hlavní trenér Arkansasu Sam Pittman. Musí se starat o fotbal. Byli jsme ve hře správně a on hodil pick-6. Součástí toho byly přijímače, které do sebe narazily. Myslel jsem, že jsme byli velmi nedbalí s formacemi, zarovnání v útoku.

Pittman přišel s Costellem ohromen, ale věří, že útok zpět Kylin Hill - který může ublížit běžícím týmům a chytání míče - je tím, co přestupek cvaká.

Costello bylo neuvěřitelné. Dokázal hodit každý hod a byl velmi připravený. Trenér Leach a ti kluci odvedli skvělou práci při přípravě tohoto fotbalového týmu. Kylin Hill je ten chlápek, kolem kterého se pohrává. Je to opravdu, opravdu výjimečný fotbalista. Používají ho trochu jinak, neřídí ho tolik jako loni. Předpokládám, že ho v sobotu rozběhnou, ale on chytá míč ze zadního pole a dělá skvělou práci.

Mississippi State je 17bodovým favoritem zápasu. Součet je stanoven na 68,5 bodu.


Populární Problémy

Jak hrát konkurenční ping pong. Většina lidí si myslí, že Forest Gump je konečný mistr ping pongu. Pravdou ale je, že hrát závodní ping pong vyžaduje víc než jen odpálení míče. Tento článek vám pomůže zvládnout ...

Podle posledních zpráv se 2021 Noventi Open v Halle bude konat bez fanoušků.

Rafael Nadal zahájí svou přípravu na rekordní 21. grandslamový turnaj na příštím měsíci Citi Open ve Washingtonu.

Dvacetinásobný vítěz Major Roger Federer uskuteční svůj očekávaný návrat na katarském ExxonMobil Open v Dauhá, který se bude hrát od 8. do 13. března.

Federer vítězí ve finále Švýcarska ve Hopmanově poháru.

Světová jednička 22 promluvila se Sportskeeda o největších momentech jeho dosavadní kariéry, novém formátu Davis Cupu, zraněních a spoustě dalších.