Jak přistupovat k příslušenství

Příslušenství může učinit outfit mimořádným. Vezměte si malé černé šaty a přidejte špičatý náhrdelník a metalické podpatky a voilá - přejali jste svůj vzhled od nepopsatelného po ostrý městský šik. Vyměňte náhrdelník a podpatky za řetězec perel a pár vkusných bytů a jste připraveni na důležitý pracovní oběd. Naučit se základní pravidla pro doplňkové úpravy vám pomůže odhalit ty nejlepší vlastnosti vašeho šatníku.

Metoda 1 ze 3: Vědět, co dělat a nedělat

 1. Obrázek s názvem Accessorize Krok 1

  1 Noste několik dobře zvolených doplňků najednou. Spousta lidí dělá tu chybu, že hromadí veškeré příslušenství, které vlastní, najednou. Pokud jde o příslušenství, méně je obvykle více. Pokud nosíte šperky, hodinky, šálu, čepici a sluneční brýle, nikdo nevynikne a váš outfit bude nakonec vypadat přeplněný. Vyberte si pár doplňků, které zvýrazní váš outfit nebo zvýrazní funkci, kterou chcete hrát.
  • Nošení úplného šperku s náušnicemi, náhrdelníky, náramky a prsteny může ohromit váš vzhled. Zkuste místo obou použít buď náušnice, nebo náhrdelník a omezte počet prstenů, které nosíte najednou.
  • Pokud nosíte spoustu různých doplňků, ujistěte se, že nesoutěží o pozornost. Slaďte své kovy a barvy tak, aby vaše doplňky vypadaly, jako by byly vybrány záměrně. Můžete například nosit velké zlaté obruče, barevný teplý šátek a zlaté hodinky pro efektivnější vzhled.


 2. Obrázek s názvem Accessorize Krok 2

  2 Spojte odvážné doplňky s decentním oblečením. Neutrální oblečení lze zcela proměnit přidáním několika odvážných doplňků. Pokud má váš šatník mnoho neutrálních barev, jako je černá, bílá, béžová, olivová nebo námořnická, doplnění vám dává možnost hrát se zábavnými barvami a oživit vaše oblečení. Nejlepší věcí na neutrálních barvách je, že vypadají skvěle s většinou ostatních barev, takže se nemusíte příliš starat o to, aby vaše doplňky odpovídaly vašemu oblečení. Zde je několik způsobů, jak pomocí odvážných doplňků dodat svému neutrálnímu outfitu trochu života:
  • Tenký červený nebo horký růžový pásek spárujte s černými nebo námořnickými šaty.
  • Noste šustivý oranžový nebo žlutý šátek nebo boty s oblečením khaki nebo olivové barvy.
  • Osvěžte svou bílou halenku různobarevným náhrdelníkem nebo velkými náušnicemi.
 3. Obrázek s názvem Accessorize Krok 3

  3 Vyhněte se přílišnému souznění. Může být lákavé zahrát si modré puntíky ve svých šatech s odpovídajícími modrými náušnicemi, modrým náhrdelníkem a modrými botami. Shoda v tomto rozsahu však může někdy vypadat trochu staromódně nebo dětinsky. Vhození nečekaných, ale překvapivě dokonalých doplňků do mixu předvede vaši kreativitu a dodá outfitu na zajímavosti.
  • Použijte barevné kolo aby vám pomohly vymýšlet zajímavé barevné kombinace, které se navzájem krásně zdůrazňují. Pokud například máte na sobě purpurovou košili, zkuste místo honby za stejným odstínem fialové přidat do svého oblečení něco hořčičného nebo citronového odstínu. Vzhledem k tomu, že žlutá je na barevném kolečku opačná než fialová, bude váš outfit přitahovat oko.
  • Noste barvy s černou a bílou. Pokud máte na sobě černobílý květovaný top, můžete si nasadit elektricky modrý středně velký korálkový náhrdelník a roztomilé modré náušnice.
  • Přehánění přes palubu s párováním je obvykle neuvážené, ale může to být také velká zábava, když to děláte záměrně. Nosit červené kalhoty a top s červenými slunečními brýlemi a červeným šátkem by mohlo vypadat vintage a šik. Váš jednobarevný vzhled vám určitě udělá hlavu.
 4. Obrázek s názvem Accessorize Krok 4

  4 Noste věci, které ve vašem oblečení hrají barvu. Pokud máte na sobě vícebarevné oblečení, doplňky mohou zvýšit zájem tím, že vám umožní zvýraznit jednu z decentních barev. Pokud jsou vaše šaty například černé s malým květinovým vzorem, můžete nosit keramické náramky, které ladí se zelenými listy květu. Přehráváním jedné barvy vypadá outfit stažený a elegantní.
  • Příslušenství můžete také použít ke spojení dvou zdánlivě neodpovídajících položek oblečení. Vyberte si příslušenství, které sdílí barvy s oběma oděvy, jako je šátek, který zachytí růžovou barvu v blůze a béžovou barvu v kalhotách. Nyní vypadá váš outfit tak, že každý kousek byl vybrán s úmyslem, nikoli jen házen dohromady.
 5. Obrázek s názvem Accessorize Krok 5

  5 Vyvažte velikost svých figurek. Pokud máte na sobě velké visící náušnice, nespárujte je s nadměrným příslušenstvím. Váš vzhled bude vyváženější, pokud budete mít menší náhrdelník (nebo žádný), aby vaše tvář nebyla zahlcena příliš velkými šperky. Při rozhodování o tom, co budete nosit společně, mějte na paměti velikost různých doplňků.
  • Příslušenství lze také použít k vyvážení detailů na vašem oblečení. Pokud nosíte u límce halenku se zajímavou výšivkou, nechtěli byste mít na zakrytí velkou šálu. Místo toho zvolte tenký řetízek, který bude zdůrazňovat, ale neskrývá detaily, kterými se chcete pochlubit.
  • Nechte jednu položku být hvězdou vašeho vzhledu. Pokud jste nadšení, že nosíte rozkošný nový klobouk, který jste si právě koupili, nenoste současně svůj odvážný nový pásek.
 6. Obrázek s názvem Accessorize Krok 6

  6 Vyberte položky, které vylepšují vaše funkce. Příslušenství vám dává příležitost ukázat to nejlepší z vašeho obličeje a těla. Dobře zvolené příslušenství může způsobit, že vaše oči vypadají větší, váš krk vypadá štíhlý nebo vaše lýtka vypadají výrazněji. Například,
  • Noste velké kruhové náušnice, které zvýrazní šikmé lícní kosti.
  • Noste boty s trochou výšky, abyste prodloužili nohy.
  • Noste šátek, který odpovídá vašim očím, aby vypadaly jasněji.
  • Noste štíhlý řetízkový náhrdelník, který upoutá pozornost na klíční kosti.
 7. Obrázek s názvem Accessorize Krok 7

  7 Jako doplněk použijte odvážný make -up. Pokud máte na sobě odstín vyražené červené rtěnky nebo jste si podtrhli oči, aby vypadal jako vintage kočičí oko, pravděpodobně k dokončení svého vzhledu nepotřebujete příliš mnoho doplňků. Nechte svůj make -up jako příslušenství. Jen se ujistěte, že barvy, které si vyberete, doplňují barvy ve vašem oblečení a pomohou spojit váš vzhled. Zde je několik dalších neočekávaných položek, které lze považovat za příslušenství:
  • Lak na nehty a nail art
  • Umělé řasy
  • Tetování
  • Brýle a barevné kontakty
  • Prodlužování nebo tkaní vlasů
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vybírání příslušenství

 1. Obrázek s názvem Accessorize Krok 8

  1 Přizpůsobte si příslušenství svému podpisovému stylu. Volbám příslušenství není konec a zúžit možnosti může být obtížné. Pokud právě začínáte svou sbírku doplňků, začněte výběrem několika kousků, které odpovídají vašemu aktuálnímu stylu. Jakmile si zvyknete na doplňkové úpravy, můžete se začít rozvětvovat a experimentovat s odvážnějšími kousky, které byste normálně nemohli považovat za „vy“. Zde je několik základních věcí, které byste mohli chtít přidat do nákupního seznamu:
  • Náušnice: stříbrné nebo zlaté obruče, cvočky s drahokamy a pár párů zábavných houpavých čísel.
  • Náhrdelníky: vkusný stříbrný nebo zlatý řetízek, šňůra perel a odvážný náhrdelník.
  • Šátky: neutrální šátek, který se hodí ke všemu, a několik odvážných šátků, které ukážou vaši osobnost.
  • Pásy: klasický kožený opasek, široký pásek a elegantní úzký pásek.
  • Doplňky do vlasů: řada barret, čelenka nebo dvě, a pokud klobouky jsou vaše věc, sluneční clona a baret.
 2. Obrázek s názvem Accessorize Krok 9

  2 Najděte inspiraci v časopisech a blozích. Když se rozhodujete, jaké příslušenství koupit, podívejte se na módní časopisy a blogy, kde najdete skvělé nápady. Hledejte inspiraci u lidí, kteří mají podobný vkus jako vy, nebo u oblečení, které nemá daleko do vašeho šatníku.
  • Věnujte pozornost tomu, jak jsou doplňky stylizovány. Jaké barvy a textury jsou spárovány dohromady?
  • Většina časopisů a blogů poskytuje informace o tom, odkud položky pocházejí, takže si je můžete koupit sami.
 3. Obrázek s názvem Accessorize Krok 10

  3 Podívejte se na obchody se spořitelnou a odkládací koše na trendy doplňky. Příslušenství je tak zábavné, protože vám dává příležitost nosit všechny nejnovější trendy, aniž byste museli prolomit banku. Pokud uvidíte příslušenství, které se vám líbí, je pravděpodobné, že se ve vašem cenovém rozpětí objeví knockoff. Místo toho, abyste ušetřili peníze za položku, která v příští sezóně pravděpodobně nevyjde z módy, poohlédněte se po levnějších verzích požadovaného příslušenství.
 4. Obrázek s názvem Accessorize Krok 11

  4 Velkou útratu za klasické položky. Existuje několik klasických doplňků, za jejichž nákup se vyplatí utratit více peněz. Pokud jste si naprosto jisti, že budete hodně nosit příslušenství, koupě něčeho kvalitnějšího by mohla být dobrá investice. Například dvojice diamantových čepů bude pravděpodobně hodně využívána a možná by stálo za to, mít skutečnou věc. Když se rozhodujete, zda se vám některá položka vyplatí vytáhnout, položte si tyto otázky:
  • Zůstane navždy ve velkém stylu, nebo se chystá být módou poslední sezóny?
  • Shoduje se s většinou mého šatníku, nebo se budu snažit najít oblečení, se kterým bych ho nosil?
  • Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů (jako je mincovní stříbro nebo 14karátové zlato), nebo má vysokou cenu jednoduše proto, že se jedná o značkovou značku?
 5. Obrázek s názvem Accessorize Krok 12

  5 Vyberte si doplňky, které ladí s vaší pletí. Vaše doplňky budou vypadat nejlépe, pokud zvýrazní vaše přirozené zbarvení, ať už máte teplou nebo chladnou pleť, vlasy a oči. Pokud máte teplou pleť, budou nejlépe vypadat zemité barvy a zlaté tóny. Pro chladnější pleť jděte na tóny šperků a rozhodněte se pro stříbro nad zlato.
  • Chcete-li zjistit, zda máte teplou nebo chladnou pleť, položte si na jedno zápěstí stříbrný náramek a na druhé zlatý náramek nebo si držte stříbrné a zlaté šperky na očích. Který kov vypadá proti vaší pokožce lichotivěji a vaše oči vypadají jiskřivě? Pokud jste v teple, bude to zlato. Pokud jste v pohodě, bude to stříbro.
  • Bez ohledu na to, jaký máte odstín pleti, může být příslušenství zábavným způsobem, jak si pohrát s barvami, které byste normálně nenosili. Pokud nikdy nenosíte broskev v blízkosti obličeje, protože díky ní vypadáte vybledle, zkuste si obléci byt broskvové barvy nebo broskvový opasek. Tímto způsobem si můžete vychutnat barvu, i když neodpovídá vašemu tónu.
 6. Obrázek s názvem Accessorize Krok 13

  6 Zvažte příslušenství mimo zjevné. Cokoli, co nosíte na těle, lze použít jako příslušenství. K doplnění oblečení lze použít deštník nebo slunečník. Stejně tak tetovací rukáv, péřový boa, špendlíky, závoje, klíčenky visící ze smyček na opasku a náhrdelníky ze sladkostí. Být kreativní! reklama

Metoda 3 ze 3: Zkoušení různých vzhledů

 1. Obrázek s názvem Accessorize Krok 14

  1 Pomocí příslušenství vytvořte zábavný, ale do práce příjemný outfit. Pokud pracujete v kanceláři, možná hledáte způsob, jak ukázat trochu osobnosti a přitom vypadat profesionálně. Doplňkové úpravy jsou dokonalým způsobem, jak předvést svůj styl způsobem, který je vkusný a vhodný do kanceláře. Doplňte všechny základní kancelářské neutrály následujícím způsobem:
  • Náušnice. Pokud visí příliš nízko, většina náušnic je vhodná do kanceláře. Pokud máte velkou schůzku, možná budete chtít jít s klasickými stříbrnými, zlatými nebo diamantovými cvočky, ale pro každodenní nošení smíchejte věci s trochou barev.
  • Elegantní brýle. Díky černým nebo želvovinovým brýlím ve stylu pocestných budete v kanceláři vypadat chytře a stylově.
  • Barevné byty nebo kotníčkové podpatky.
 2. Obrázek s názvem Accessorize Krok 15

  2 Dopřejte svému normálnímu oblečení extra výhodu. Se správným příslušenstvím můžete ze standardní sady svetrů a soupravy kalhot udělat něco, co má rockstar edge. Ve skutečnosti je vzájemné srovnání těchto dvou vzhledů o to zajímavější a zábavnější. Chcete -li zesílit své základní svetry, halenky nebo halenky, oblékněte si tyto:
  • Kombinované kovové šperky. Vyzkoušejte hromadu zlatých a stříbrných náramků.
  • Šperky s hroty. Nošení šperků s tlustými kovovými cvočky nebo malými hroty ukazuje světu, že máte na mysli podnikání.
  • Odvážné líčení očí. Vylomte černé oční linky a vytvořte kouřové oko, které bude ladit s vašimi gotickými šperky.
  • Motocyklové boty. Vypadají dobře v kombinaci s šaty nebo džíny.
 3. Obrázek s názvem Accessorize Krok 16

  3 Vytvořte bohémský vzhled pláže. Místo, kde žijete, může být zcela uzavřené, ale to neznamená, že nemůžete vypadat, jako byste právě strávili odpoledne na pláži. Vyzkoušejte toto příslušenství a vytvořte si vzhled, který je zdarma a svěží:
  • Barevné korálkové náhrdelníky nebo náušnice.
  • Čistý, světlý šátek, který můžete použít k blokování slunce nebo větru.
  • Perfektní sluneční brýle.
  • Prsteny vyrobené z přírodních kamenů.
 4. Obrázek s názvem Accessorize Krok 17

  4 Oblečte se na elegantní událost. Pokud se chystáte na slavnostní předávání cen, formální svatbu nebo jinou událost, na které chcete vypadat co nejlépe, mějte své doplňky elegantní a decentní. Toto příslušenství se dobře kombinuje s formálními šaty nebo koktejlovými šaty:
  • Řetězec perel, diamantů nebo jiných drahokamů.
  • Malé náušnice nebo cvočky, které ladí s vaším náhrdelníkem.
  • Tenký sladěný tenisový náramek nebo jednoduchý řetízek.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaké doplňky se hodí k šatům bez ramínek? Kalee Hewlett
  Image Consultant Kalee Hewlett je módní expertka a transformační koučka s více než 15 lety zkušeností. Její práce celebrity a osobního stylisty byla uvedena v mnoha stylových časopisech, jako jsou NOX, DT a The Verge. Byla jmenována vedoucí stylistkou první série TLC’s Ultimate Shopper a moderovala módní televizní seriál Design Genius-sezóna 2. Kalee Hewlett Image Consultant Expert Odpověď Mám rád opravdu dlouhý nebo opravdu krátký výstřih. Něco sladkého kolem výstřihu, které vyplní vaši hruď a upoutá pozornost lidí. Můžete dokonce vrstvit více náhrdelníků pro jedinečný, bohémský vzhled.
 • Otázka Jaký smysl má doplňování barevnými doplňky? Kalee Hewlett
  Image Consultant Kalee Hewlett je módní expertka a transformační koučka s více než 15 lety zkušeností. Její práce celebrity a osobního stylisty byla uvedena v mnoha stylových časopisech, jako jsou NOX, DT a The Verge. Byla jmenována vedoucí stylistkou první série TLC’s Ultimate Shopper a moderovala módní televizní seriál Design Genius-sezóna 2. Kalee Hewlett Image Consultant Expert Odpověď Pokud jde o doplňkové barvy, chcete, aby vše fungovalo společně a vše bylo možné kombinovat a kombinovat.
 • Otázka Jak mohu upravit vzhled tak, aby vypadal starší? Kalee Hewlett
  Image Consultant Kalee Hewlett je módní expertka a transformační koučka s více než 15 lety zkušeností. Její práce celebrity a osobního stylisty byla uvedena v mnoha stylových časopisech, jako jsou NOX, DT a The Verge. Byla jmenována vedoucí stylistkou první série TLC’s Ultimate Shopper a moderovala módní televizní seriál Design Genius-sezóna 2. Kalee Hewlett Image Expert Expert Odpověď Nechal bych to velmi jednoduché s vrstvenými náhrdelníky. Myslím, že můžete získat velmi chladný, ale decentní vzhled vrstvením jemných náhrdelníků a stříbra a kovy můžete míchat. Takže stříbro, zlato a růže spolu vypadají opravdu skvěle. Řekl bych, že skládání prstenů je opravdu skvělý způsob, jak si dát trochu výhodu. Jen se ujistěte, že je to jednoduché; nebuďte příliš velcí ani odvážní.
 • Otázka Jak zjistím svůj styl? Vyzkoušejte různé styly a trendy. Zjistěte, co si myslíte, že na vás vypadá nejlépe a v čem se budete cítit sebevědoměji.
 • Otázka Jak mohu doplnit červené šaty a červené boty? K výrazným červeným šatům se hodí decentní šperk - stříbrný nebo zlatý náhrdelník se vždy hodí k jiným sladěným doplňkům, jako jsou náramky nebo náušnice.
 • Otázka Jak sladím boty s oblečením? Měli byste accessorize podle tématu události. Pokud trefujete kyj, jděte na paty. Pokud se jedná o plážovou párty, rozhodněte se pro byty poseté kameny nebo v jasném odstínu. Nebo pokud máte na sobě květinové oblečení s růžovou barvou, použijte stejný růžový odstín na boty. Můžete také nosit klíny, protože jsou roztomilé a pohodlné zároveň.
 • Otázka Jaké barevné doplňky by fungovaly s tmavě modrým a dětským růžovým oblečením? Černobílé doplňky fungují téměř se všemi outfity, ale pokud chcete něco jasnějšího, můžete přemýšlet o vyzkoušení různých odstínů barev, které již máte.
 • Otázka Jak mohu přistupovat ke střední škole bez uniformy? Potřebujete trochu lesku, takže si vyberte stříbrný náramek, náhrdelník k tomu a roztomilé napichovací náušnice.
 • Otázka Jak mohu upravit uniformu, která je námořnická a khaki? Přes uniformu můžete nosit sako nebo si doplnit šperky, špendlíky a brože. Můžete si také hrát se svým účesem, abyste vynikli.
 • Otázka Jak mohu doplnit bílé džíny růžovým topem? Můžete přidat barevný šátek nebo náhrdelník, který spojuje obě barvy dohromady.

Populární Problémy

Eugenie Bouchard a Paula Badosa se v sobotu setkají v semifinále Istanbul Open. Badosa vede hlavou 1: 0 nad Bouchardem přicházejícím do zápasu.

Orli a Jaguáři se setkají ve čtvrtek večer na přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Jak zapnout vestavěný prohlížeč VPN pro Opera. Používání virtuální privátní sítě nebo VPN může pomoci chránit vaše návyky při procházení webu před zvědavými pohledy. Pokud používáte webový prohlížeč Opera, máte přístup k bezplatné VPN založené na prohlížeči ...

Lov

Pokud jste ještě nikdy nestříleli ze zbraně, není nutně špatný nápad vědět, jak to udělat správným způsobem. Zamířit pistoli je teoreticky poměrně snadné, ale než se správné míření stane druhým, bude pravděpodobně zapotřebí praxe a zkušeností ...

Jak hrát Djembe. Djembe je typ západoafrického bubnu, který má tvar poháru. Tradičně je vytesán z jednoho kusu dřeva s kůží nataženou přes vrchol. Djembe je obvykle 23-25 ​​vysoký, ale může být menší. Dítě...

Tenisový šampionát TEB BNP Paribas je jednou ze dvou akcí WTA, které se hrají tento týden, protože se antuka vrací do Evropy.