Jak aplikovat bronzující krém

Naučit se nanášet opalovací krém vytváří atraktivní alternativu k opalování na slunci nebo na soláriu. Při správné aplikaci můžete dosáhnout zdravě vypadající zlaté záře bez škodlivých paprsků, které by potenciálně mohly způsobit předčasné vrásky a rakovinu kůže. Abyste při používání opalovacího mléka vypadali co nejlépe, musíte si vybrat produkt, který vám nejlépe vyhovuje, a připravit pokožku na aplikaci. Existuje mnoho kroků, které můžete provést, abyste zajistili své výsledky a dlouhověkost opálení.

Část 1 ze 3: Příprava na aplikaci

 1. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 1

  1 Vyberte si opalovací krém. Na výběr je mnoho různých bronzujících pleťových vod. Výběr opalovacího mléka na základě typu pokožky, barvy a požadovaného opálení vám pomůže dosáhnout požadovaných výsledků. Některá opalovací mléka vám umožní získat okamžité výsledky, zatímco jiným to může trvat až týden. Některé trvají déle, zatímco jiné jsou dočasnější. Projděte si online blogy a webové stránky věnované bronzujícímu mléku a samoopalovacím krémům, abyste se rozhodli, který produkt je pro vás nejlepší.
  • Pokud je vaše pokožka velmi světlá nebo bledá, zvažte použití postupného opalovacího krému. Postupně bronzující pleťové vody obsahují aminokyseliny, které ve vaší pokožce produkují hnědé pigmenty. Barva postupných bronzujících krémů obvykle vrcholí kolem 5 až 7 dnů po aplikaci.
  • Některé bronzující pleťové vody jsou bílé a neprůhledné barvy, což často znamená, že se nanáší obtížněji. Pokud nemáte mnoho zkušeností s nanášením opalovacího krému, vyberte si opalovací krém, který je tónovaný, abyste jej mohli nanášet rovnoměrně.


 2. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 2

  2 Odstraňte hrubé nebo husté vlasy z míst, která chcete opálit. Tlusté a hrubé vlasy mohou překážet bronzujícímu mléku a způsobit nerovnoměrné a nerovnoměrné nanášení. Voskujte nebo oholte všechny oblasti, na které plánujete použít bronzovací mléko.
  • Pokud máte velmi jemné vlasy, s největší pravděpodobností se nebudete muset holit.
 3. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 3

  3 Odlupujte pokožku. Bronzující mléka přilnou k suché a odumřelé pokožce, což může často vést k nekonzistentní a nerovnoměrné aplikaci. Ujistěte se, že jste důkladně odlupovali před nanesením bronzujícího mléka pro rovnoměrnou a hladkou aplikaci.
  • Použijte exfolianty bez oleje. Většina olejů, dokonce i přírodních, zabrání vstřebání bronzujícího mléka.
  reklama

Část 2 ze 3: Použití Bronzing Lotion

 1. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 4

  1 Věnujte si dostatek času. Nanášení opalovacího krému ve velkém množství bude trvat dlouho, zvláště pokud máte omezené zkušenosti. Dejte si pár hodin večer na přípravu a nanesení svého opalovacího mléka.
 2. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 5

  2 Nosit rukavice. Používání rukavic zabrání zbarvení dlaní a absorbování barvy, která je určena pro vaše tělo. Zkuste použít levný pár latexových rukavic, když nanášíte své opalovací mléko.
  • Pokud jste alergičtí na latex, vyhledejte nevláknovou alternativu online nebo v kosmetickém obchodě.
 3. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 6

  3 Bronzující krém naneste na tělo. Vytlačte malou část bronzujícího mléka do dlaně a začněte s jednou částí těla najednou. Širokými kruhovými tahy rovnoměrně naneste bronzující mléko. Dávejte si pozor, abyste se vyhnuli přirozeně světlejším místům na těle, například pod pažemi. Nepropadejte panice, pokud se vám na těchto místech objeví nějaké bronzující mléko, místo toho je jednoduše setřete vlhkým hadříkem.
  • Požádejte přítele, aby vám pomohl nanést na záda bronzovací mléko, nebo použijte přesnost pomocí řemínku nebo pásku.
  • Postupujte podle pokynů na lahvičce s opalovacím krémem, abyste zjistili, jak dlouho byste měli třít a nanášet opalovací krém.
  • Při nanášení na sušší místa, jako jsou kolena a lokty, se pokuste zředit opalovací krém zvlhčovačem, protože sušší místa absorbují více mléka a budou vypadat tmavší než zbytek vašeho těla.
 4. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 7

  4 Nanášejte střídmě na krk a obličej. Začněte malým množstvím bronzujícího pleťového mléka o velikosti hrášku a naneste ho na obličej širokými kruhovými pohyby. Naneste opalovací krém na vlasovou linii. Pokud jste nedosáhli požadované barvy, nanášejte na svůj obličej v malém množství každý den bronzující mléko, dokud nedosáhnete svých výsledků.
  • Buďte opatrní, pokud máte světlé, blond nebo barvené vlasy a bronzující mléko může zanechat stopy ve vaší barvě vlasů.
  • Pokud máte na obličeji tmavší skvrny z předchozích aplikací, naneste na tmavší místa malé množství čiré voskové vložky na rty, abyste zabránili absorpci před nanesením opalovacího mléka.
 5. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 8

  5 Před sprchováním počkejte alespoň 6 až 8 hodin. Pokud si večer nanesete opalovací krém, jděte si lehnout a ráno se osprchujte. Vaše tělesná teplota se během spánku zahřívá, což zvyšuje absorpci vaší pokožky. Vyvarujte se kontaktu s vodou a snažte se vyhnout jakékoli činnosti, při které byste se mohli potit.
  • Naneste na tělo pudr, abyste se nepřilepili na oblečení nebo prostěradlo.
  reklama

Část 3 ze 3: Dokončení vaší aplikace

 1. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 9

  1 Osprchovat se. Většina opalovacích krémů a vody se nemíchá. Několik minut před sprchováním naneste lehký tělový olej, abyste snížili množství ztraceného opalovacího mléka, když potřebujete vyčistit. Zkuste použít tělový čistič, který říká, že má vyvážené pH, a vyhněte se tvrdým mýdlům, která z pokožky odstraňují vlhkost a barvu.
  • Snažte se nepoužívat křoviny ani hrubé kartáče, protože odstraňují odumřelou a suchou pokožku a také vaše nové opálení.
 2. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 10

  2 Opravte skvrny a skvrny. Pokud si všimnete, že jste vynechali několik míst, nasaďte si nové rukavice a naneste do dlaně malé množství pleťové vody. Lotion naneste stejným způsobem jako dříve. Ujistěte se, že podruhé lehce nanesete bronzující mléko a promícháte ho kolem okrajů, aby vypadal rovnoměrně.
  • Přebytečné bronzující mléko setřete vlhkým hadříkem.
 3. Obrázek s názvem Apply Bronzing Lotion Krok 11

  3 Použijte zvlhčovač. Odumřelá kůže se začne přirozeně odlupovat a odlupovat, jak vaše pokožka začíná schnout. Čím rychleji vaše pokožka schne a vločkuje, tím rychleji vaše opálení vybledne. Pravidelně používejte zvlhčovač pokožky, abyste prodloužili nové opálení bez slunce. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Obsahuje hydrochinon Ne každý bronzující krém obsahuje hydrochinon. Chcete -li se ujistit, že vámi zvolené mléko neobsahuje hydrochinon, podívejte se na uvedené složky na zadní straně obalu nebo se obraťte na prodejce, od kterého jste si koupili své bronzující mléko. Pokud si váš prodejce není jistý, požádejte jej, aby se spojil s výrobcem, nebo vám poskytne informace o výrobci a zeptejte se, zda ve svých produktech používá hydrochinon.
 • Otázka Může bronzující mléko skrýt nebo omezit výskyt linek na mém těle? Pokud se pokoušíte snížit výskyt opálených linek, jednoduše postupujte podle výše uvedených kroků a naneste bronzující mléko pouze na oblasti, které chcete ztmavit nebo zbarvit. Pokud se pokoušíte omezit výskyt jiných linek, jako jsou jizvy nebo skvrny, zkuste použít malé množství opalovacího mléka, abyste viděli účinky. Jizvy a značky reagují různě v závislosti na jejich věku, velikosti a umístění.
 • Otázka Mám tmavou čokoládu, ale chci být lehčí. Už používám mýdlo a je perfektní a už vidím změny. Nyní chci vědět, jaký krém použít, buď bronzový tón nebo vzorec kakaového másla. Zkuste online prozkoumat různé blogy věnované výrobkům na barvení a tónování pokožky. Používejte věty jako: „Jak si mohu vybrat mezi bronzovým tónem nebo vzorcem kakaového másla?“ Nebo „Jaké jsou výsledky používání vzorce bronzového tónu nebo kakaového másla?“ Můžete také požádat kosmetičku nebo zaměstnance v obchodě s kosmetickými potřebami o doporučení na základě požadovaných výsledků.
 • Otázka Jak můžete získat zářící kůži? Existuje mnoho způsobů, jak můžete dosáhnout zářící pokožky, od zdravé stravy a cvičení až po volně prodejné produkty. Existují způsoby, jak vyrobit produkt „zářící kůže“, který často obsahuje přísady jako jogurt, med, mouku a citronovou šťávu. Vyhledejte ve svém okolí obchod speciálně určený pro kosmetické potřeby a zeptejte se zaměstnance, co by doporučil pro efekty, které byste chtěli mít.
Nezodpovězené otázky
 • Jaký druh oleje mohu použít k jeho smíchání?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Postupujte podle tipů opalovacího krému pro přirozený a rovnoměrný vzhled. Pokud tak neučiníte, riskujete, že skončíte s skvrnitou, pruhovanou nebo falešně vypadající kůží.
 • Mějte na paměti, že opalovací krémy mohou obarvit vaše oblečení. Během aplikace jej určitě chraňte.

reklama

Varování

 • Nikdy neaplikujte opalovací krém na suchou, popraskanou pokožku. Bude vypadat nepřirozeně a nerovnoměrně barevně a bude tmavší v oblastech, kde je třeba vaši pokožku odlupovat.


reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Exfoliační mléko nebo houba
 • Hydratační krém na bázi oleje
 • Bronzující mléko dle vašeho výběruPodpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Gonzaga a Iowa se setkají v sobotu na potenciálním náhledu na národní mistrovství v Sioux Falls. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit datum a čas na Nintendo Switch. Můžete se rozhodnout zadat datum a čas ručně nebo synchronizovat interní hodiny přes internet. Jdi do nastavení. Tuto ikonu ozubeného kola uvidíte na ...

Zde je váš úplný průvodce sledováním online her Vikingů bez kabelu v roce 2019, včetně možnosti streamování a nahrávání her v rozlišení 4K.

Angličanka Maud Watsonová byla první wimbledonskou vítězkou dvouhry žen, ale kdo je nejstarší?

Čištění těžkého zimního povlečení je zásadní, pokud jej plánujete uskladnit na jaře. První věc, kterou byste měli udělat, je zkontrolovat štítek péče o vaše ložní prádlo. Štítek péče poskytne pokyny výrobce, jak vyčistit těžké ...