Tokijské olympijské hry 2020: Naomi Osaka vs Saisai Zheng, náhled, souboj a předpověď

Naomi Osaka během tréninku před olympiádou v Tokiu

Naomi Osaka během tréninku před olympiádou v TokiuPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Naomi Osaka (JPN) vs Saisai Zheng (CHN)Datum: 25. července 2021Turnaj : Tokijské olympijské hry 2020

Kolo : První kolo (kolo 64)Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, JaponskoKategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní tvrdéNačasování zápasu: 11:00 místního času, 2:00 GMT, 22:00 ETŽivé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | Velká Británie - televize BBC | Indie - Sony Liv

sledujte 90 dní snoubence online zdarma

Náhled Naomi Osaka vs Saisai Zheng

Světová dvojka Naomi Osakaová zahájí v sobotu svou nabídku na zajištění prvního japonského olympijského zlata z tenisu proti 52. pozici Saisai Zheng.

Třiadvacetiletá žena bude toužit znovu se dostat do akce po dlouhé přestávce na turné, které ji vidělo chybět na mistrovství Wimbledonu.

Bývalá světová jednička je síla, se kterou je třeba na hardcourt počítat. Osaka vyhrála čtvrtý Slam své kariéry na Australian Open a navázala na něj čtvrtfinálovým během v Miami.

Během antukové sezóny se nemohla nijak výrazně prosadit, ale teď, když je zpět na svém oblíbeném povrchu, budou Japonci obdivovat její šance na zisk zlata.

Saisai Zheng

Saisai Zheng

Saisai Zheng se v současné době potácí na 52. místě světového žebříčku poté, co loni klesl z 34. místa v kariéře. Číňané mají zatím velmi zklamanou sezónu, když zaznamenali rekord 6-12 vítězství a ztrát. Dokázala spojit po sobě jdoucí vítězství pouze v jedné z 12 akcí, které letos hrála.

kolik vydělá profesionální tenisový trenér

To není povzbudivá statistika pro Zhenga, který míří do zápasu proti jednomu z nejsilnějších hráčů na turné.

Překontrolovat: Program olympiády v Tokiu 2021

Naomi Osaka vs Saisai Zheng proti sobě

Naomi Osaka vede Saisai Zheng 2-1 v head-to-head. Zatímco Číňané vyhráli své vůbec první zúčtování na Gifu v roce 2015, Osaka se v dalších dvou setkáních prosadila.

Jejich poslední setkání se konalo na Australian Open 2020, kde se objevil čtyřnásobný grandslamový šampion s výhrou 6-2, 6-4.

Naomi Osaka vs Saisai Zheng predikce

Naomi Osaka

Naomi Osaka

Přestože je Saisai Zheng slušným vracečem, její křehké podání je hlavním důvodem k obavám. Proti hráči rasy Osaka bude jakákoli slabost při podání nemilosrdně potrestána. Japonci neváhají vrhnout se na Zhengovy slabé služby a převzít kontrolu nad shromážděními.

To znamená, že Zheng je známá svou rychlou rychlostí a hbitostí. Sedmadvacetiletá žena dokáže pokrýt každý centimetr kurtu a také bude hledat příležitosti, jak se posunout dopředu a dosáhnout bodů u sítě.

Celkově je Osaka drtivým favoritem tohoto střetu. Zheng bojovala celou sezónu a je nepravděpodobné, že by měla palebnou sílu na děrovací otvory ve hře Osaka.

Předpověď: Naomi Osaka vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Bývalí grandslamoví šampióni zaznamenali kontrastní výhry a postoupili do čtvrtého kola.

Jak Pike Press. Štika je oblíbený cvik na budování svalů. Je to skvělý způsob, jak procvičit svaly horní části těla, zejména deltoidy a tricepsy v horní části ramen a paží. Chcete -li provést štik, stiskněte „štika“ záda, takže ...

Jak žít s klasickým typem Ehlers Danlos. Klasický typ Ehlers-Danlos je typem Ehlers-Danlosova syndromu (EDS), geneticky dědičného zdravotního stavu. Klasický EDS je stav, který ovlivňuje vaši pojivovou tkáň (jako ...

Zde je návod, jak můžete sérii 8 Last Man Standing sledovat online.

Reid vyhrál svůj vůbec první titul dvouhry na invalidním vozíku ve Wimbledonu.

10 věcí, které byste měli vědět o muži, který se v prvním týdnu stal nejmluvnějším hráčem Wimbledonského mistrovství 2016.