How to Ask a Guy out (If you're a Girl)

Flirtujete už týdny a jste si docela jistí, že do vás jde, ale stále vás nepozval. Můžete si myslet, že musíte počkat, až to dá dohromady, a pozve vás ven. Ale nemusíte čekat! Můžete převzít iniciativu a zeptat se ho.

Metoda 1 ze 3: Pozvat ho ven

 1. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  1 Být jisti. Když se připravíte pozvat toho chlapa, věřte si. Může to vypadat děsivě, ale nenechte se strachem zastavit, abyste tím prošli. Bez důvěry můžete nakonec podlehnout nejistotám. Pamatujte, že jste úžasní a zasloužíte si pěkné věci, takže si pořád říkejte, že to dokážete!
  • Nebojte se, že se tomu muži nebude líbit, když ho pozveš na rande. Většina dnešních chlapů je v pořádku, když je dívky vyzývají, a pokud ne, pravděpodobně pro vás nejsou tím pravým!


 2. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  2 Vypadejte hezky, ale ležérně. Když ho pozveš ven, ujisti se, že vypadáš hezky, ale ne moc hezky. Nechcete se obléknout do oblečení, které běžně nenosíte, abyste ho pozvali ven. Noste oblečení podobné tomu, co obvykle nosíte, když ho uvidíte, a udržujte si make -up a vlasy jako obvykle. Nesnažte se udělat něco jiného, ​​abyste na něj udělali dojem. Buď jen svým normálním, nádherným já!
  • Například si nedávejte šaty, falešné řasy a spoustu make -upu, pokud to není to, co běžně nosíte. Díky tomu můžete působit příliš intenzivně nebo zoufale.
 3. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  3 Udržujte to nenápadné. Když ho pozvete na rande, ujistěte se, že to bude nízké a příležitostné. Pamatujte si, že je to první rande a stále toho chlapa poznáváte, stejně jako on poznává vás. Udržování ležérnosti vás může oba uklidnit a pomůže vám vyhnout se tomu, abyste vypadali zoufale nebo příliš intenzivně.
  • Zkuste ho požádat o příležitostné jídlo. Řekněte: 'Chtěl bys jít na kávu?' nebo 'Chtěli byste se mnou zajít na oběd?'
 4. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  4 Při navrhování termínu buďte konkrétní. Když pozvete svého muže na rande, zkuste mít na paměti konkrétní datum. Říkat něco jako „Měli bychom se potloukat“ nebo „Pojďme někdy něco udělat“ je nezávazné a nemusí nikam vést. Místo toho ho pozvěte na konkrétní aktivitu, aby bylo jasné, že vy dva budete na rande.
  • Můžete například říci: „Pojďme si dát smoothie po tělocvičně“ nebo „Zítra jdeme na trivia na místní pizzerii.“
 5. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  5 Vyvarujte se jeho vyptávání před ostatními. Ponořit se kolem ostatních, zejména jeho přátel, může mít za následek odmítnutí, i když vás zajímá. Počkejte, až budete vy dva sami a pozvěte ho.
  • Pokud je poblíž svých přátel, počkejte, až budete vy dva mimo skupinu. Začněte s ním lhostejně mluvit, abyste ho z ničeho nic nebombardovali.
 6. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  6 Zeptejte se toho chlapa, jestli zvládnete odmítnutí. Když uděláte krok a požádáte chlapa, dostanete se do zranitelné situace. Musíte být spokojeni se slyšením „ne“, protože to je vždy riziko, když někoho pozvete. Pokud můžete oprášit chlapa, který vás odmítá, zeptejte se, kterého chcete.
  • Někteří lidé nemohou zvládnout romantické odmítnutí. Pokud si myslíte, že vás bude příliš bolet slyšet „ne“, možná budete chtít počkat, až vás pozve ven.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Hledání dalších způsobů, jak se ho zeptat

 1. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  1 Navrhněte příležitostný výlet. Pokud se toho muže nechcete očividně zeptat na rande, můžete místo toho navrhnout, aby se poflakoval. Zeptejte se toho chlapa na jeho zájmy nebo na něco zábavného, ​​co nedávno udělal. Potom můžete navrhnout, abyste vy dva něco takového udělali během nadcházejícího víkendu.
  • Pokud například ten chlap řekne, že má rád baseball, můžete říci: „Měli bychom hru chytit tento víkend!“ nebo „Nebyl jsem v odpalovacích klecích navždy. Měli bychom jít v pátek! '
 2. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  2 Pozvěte ho se svými přáteli. Pokud jste příliš nervózní, abyste ho pozvali na sólové rande, zkuste ho pozvat na skupinový výlet. Spojte partu svých přátel a udělejte něco zábavného a nenápadného, ​​kde s ním můžete mluvit a komunikovat.
  • Můžete ho například pozvat na večeři, na drink nebo do kina. Můžete říci: „Zítra večer uděláme večeři. Měl bys jít s námi! '
 3. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  3 Kup mu pití. Pokud jste venku s přáteli a vidíte roztomilého kluka, řekněte barmanovi, aby mu poslal pivo (nebo sodu, pokud jste nezletilí!). Díky tomu bude vědět, že máte zájem, a dá míč na své hřiště, aby udělal další tah.
  • Pokud ho to nezajímá, neztratili jste příliš mnoho času a využili jste šance. Tento druh tahu může být nízký a snadný, zejména pokud se vám nedaří přiblížit se k chlapům.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Nejprve ho poznat

 1. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  1 Začněte s ním konverzovat. Je důležité toho chlapa poznat, než ho pozveš ven. To vám pomůže zjistit, zda máte vy dva něco společného a zda o vás má zájem. Mluvit s ním může ukázat, že jste sebevědomí a máte zajímavé věci, o kterých si můžete promluvit. Pokud poslouchá a ptá se nebo odpovídá, je pravděpodobné, že se o vás také zajímá.
  • Zkuste zahájit konverzaci o něčem zábavném, co jste tento týden dělali, například o vaší úžasné túře nebo tenisové hře, na kterou jste byli.
  • Někdy si kluci nejsou jistí, jestli jste nezadaní, máte zájem nebo jen chcete přátelství. Když s ním budete mluvit, můžete mu dát najevo, že vás to zajímá.
 2. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  2 Flirtujte s ním . Jedním z nejlepších způsobů, jak zjistit zájem chlapa, je flirtovat s ním. Chcete -li flirtovat, dělejte malé věci, například dotkněte se jeho paže nebo ho nechte dotknout vaší paže. Usmívejte se a smějte se s ním a nechte ho, aby udělal to samé. Oční kontakt a řeč těla udržujte otevřené.
  • Použití humoru může být dobrý způsob, jak flirtovat s mužem, o kterého se zajímáte. Dělejte si malé vtipy a udržujte to s nadhledem.
 3. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  3 Počkejte, až se zeptá. Pokud chcete počkat, až se zeptá, než ho pozvete ven, udělejte mu pár setkání. Promluvte si s ním, flirtujte a ukažte, že o něj máte zájem. Pokud má zájem, většina kluků pokračuje a nějak vás pozve.
  • Ostatní kluci mohou být stydliví, nebo možná jen neumí číst signály. Pokud je rád kolem vás a mluví s vámi, je to dobrý signál, že má zájem.
 4. Obrázek s názvem Ask a Guy out (if You

  4 Zeptejte se ho, jestli si myslíte, že řekne ano. Vyhodnoťte situaci a určete, zda se cítíte dobře, když toho chlapa požádáte. Nechcete pozvat chlapa, kterého to nezajímá, tak přemýšlejte o svých interakcích s ním. Pokud jste si docela jisti, že řekne ano, pokračujte a zeptejte se ho. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mám reagovat, když mě chlap, kterého pozvu, odmítne? Přijměte to a pokračujte. Pravděpodobně budete čelit vícenásobnému odmítnutí a to je v pořádku. Ne každý je kompatibilní. Nevzdávejte to nebo odmítněte někoho znovu pozvat!
 • Otázka Co když jste všichni na střední škole? Můžete se řídit stejnou radou! Buďte příležitostní, flirtujte, seznamte se s ním, promluvte si s ním a pak si buďte jistí, až ho konečně poznáte!
 • Otázka Co děláte, když se chcete zeptat na svou zamilovanost, ale jsou trapní? Snažte se, aby se cítil v pohodě a méně trapně. Je pravděpodobné, že je velmi plachý a nervózní, stejně jako vy. Promluvte si s ním, seznamte se s ním a nechte ho, aby se kolem vás cítil příjemně, než ho pozvete ven.
 • Otázka Co když jste velmi stydliví? To může být těžké, pokud se stydíte! Zkuste ho nejdřív poznat. Promluvte si s ním a zjistěte, zda máte nějaké společné zájmy nebo přátele. Poté ho můžete zkusit pozvat na něco, co vás oba zajímá, nebo vyrazit se skupinou přátel.
 • Otázka Je to dobré i pro střední školu? Ano! Pokud jste na střední škole, můžete postupovat podle stejných základních kroků.
 • Otázka Bude to fungovat se starším mužem? Ano, to bude fungovat pro všechny lidi, bez ohledu na věk.
 • Otázka Jak pozveš chlapa ven, když máš 3 týdny na to, abys ho pozval ven? Jít na to! Zahajte rozhovor, zkuste ho trochu poznat a pak si buďte jistí a pozvěte ho.
 • Otázka Nikdy jsem s ním předtím nemluvil. Co mám dělat? Najděte způsob, jak s ním začít mluvit. Položte mu otázku ohledně vaší třídy, zaměstnání nebo počasí. Pokuste se najít něco, co máte oba společné, o čem si s ním promluvíte.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Mistr světa č. 7 a 2019 US Open Bianca Andreescu je poprvé po dvou letech v New Yorku. V prvním kole US Open 2021 se utká se stříbrnou medailistkou z Tokia Viktorijou Golubičovou.

Brankář je hráč v poli týmu v kriketu, který stojí za brankou nebo pahýly za těstíčkem. Jako wicketkeeper je vaší prací být připraven obdržet míč a pokusit se odpálit nebo vybít těsto ....

Když pokládáte jídlo, vaším cílem by mělo být, aby jídlo vypadalo atraktivně a chutně. Je to proto, že lidé jedí nejprve očima, takže pokud jídlo vypadá dobře, je větší pravděpodobnost, že si na něm pochutnáte. K dosažení kvality restaurace ...

Marketa Vondrousová nastoupí proti Lauře Siegemundové ve svém prvním zápase na Western & Southern Open 2020. Současná forma favorizuje Siegemundu a nebude překvapením, když dvaatřicetiletý hráč porazí desáté nasazené.

Zde je návod, jak sledovat film The Little Drummer Girl, minisérii podle populárního románu Johna Johna le Carrého, online zdarma.

Jak otevřít láhev vína bez vývrtky. Představte si krásný den, perfektní piknik, někoho výjimečného, ​​bochník chleba, sýr, láhev vína a ... počkejte, žádná vývrtka? Žádný problém! Existuje mnoho jednoduchých způsobů, jak toho dosáhnout ...