Jak se někoho zeptat, jestli chce mít sex

Mluvit o sexu může být děsivé a existuje spousta protichůdných rad o tom, jak tyto konverzace nejlépe vést. Nebojte se - wikiHow má záda! Vytáhli jsme nejlepší a nejdůvěryhodnější rady dostupné od spolehlivých organizací, jako je Planned Parenthood a American Sexual Health Association.Část 1 ze 3: Zahájení konverzace

 1. 1 Pokud je to možné, mluvte o intimitě, než se dostanete do ložnice. Předčasné vychovávání sexu vám a člověku, do kterého se chystáte, pomůže, abyste se navzájem lépe cítili. Pokud se s někým setkáváte, zeptejte se ho na správný čas, kdy povznést věci na další úroveň, na to, jak se cítí k sexu a na jeho záliby a nelibosti.
  • Zkuste se zeptat: „Kdy je podle vás správný čas, aby páry začaly mít sex? Měli bychom si promluvit o tom, kdy pro nás bude ten správný čas. “
  • Pokud nechodíte s osobou, do které patříte, možná nebudete mít příležitost si předem popovídat. Než půjdete celou cestu, ujistěte se, že získáte jasný souhlas a proberete možnosti bezpečného sexu.
 2. 2 Vychovávejte sex v příjemném a uvolněném prostředí. Když se jich zeptáte, jestli mají zájem, zajistěte, abyste měli vy i váš potenciální partner soukromí. Pomozte jim cítit se bezpečně a pohodlně a snažte sečíst jejich řeč tělaaby se cítili v pohodě.
  • Nemusíte nutně mluvit o sexu sami v místnosti se zavřenými dveřmi. Když vychováváte sex, můžete být na rande v restauraci nebo na jiném veřejném místě.
  • Dávejte pozor na své okolí. Neptejte se svého partnera na sex, když je hodně lidí na dosah. Nechcete je dát na místo nebo je ztrapnit.
 3. 3 Buďte upřímní v tom, jak se váš potenciální partner cítí. Buďte přímí, vřelí a zdvořilí a nesnažte se předvádět činy nebo upustit lajdácké linky. Prostě buďte sami sebou a řekněte člověku, který vás zajímá, jak se cítíte. Dejte jim vědět, že je považujete za atraktivní, ale ujistěte se, že všechny komplimenty, které nabízíte, jsou upřímné.
  • Zkuste říci: „Když se líbáme, mám pocit, jako by mi tělem protékala elektřina. Nechci vyvíjet žádný nátlak ani nic, ale opravdu bych rád posunul věci na další úroveň. “
  • Buďte zdvořilí a uctiví. Nezacházejte do živého popisu toho, co s nimi chcete dělat. Pokud nejsou připraveni na sex, mohlo by je to odradit.
 4. 4 Pokuste se udržet konverzaci odlehčenou. Mluvit o sexu nemusí být super závažné. Je to jedna věc, pokud mluvíte o vážném tématu, jako je negativní sexuální zážitek nebo STI (sexuálně přenosná infekce). Pokud však mluvíte o tom, co vás rozčiluje nebo někomu říkáte, že chcete mít sex, zkuste být hraví nebo vtipkovat, abyste měli věci uvolněné.
  • Je v pořádku být nervózní a smysl pro humor o vašich nervech vám může pomoci uklidnit se. Pokud se vám jazyk připoutá, zkuste to oprášit slovy: „Proboha, zní to, že překladač Google se pokazil“, nebo buď upřímný a řekni: „Promiň, jsem trochu nervózní. Dovolte mi začít znovu. '
  • Trochu smíchu může uvolnit nervovou energii. Sebepodceňující humor však může zabít náladu, takže si udělejte legraci ze sebe.
 5. 5 Přihlaste se se svým partnerem, když bláhujete. Pokud už blbnete, přečtěte si situaci a ujistěte se, že se do toho pustili, než se pokusíte jít dál. Pokud se nezdají nadšení z líbání a dotyků, ustupte a přihlaste se k nim.
  • V horkém okamžiku byste mohli říci: „Jsi tak úžasný polibek a tolik mě vzrušuješ. Chcete to dotáhnout dále? “
  • Můžete se také zkusit zeptat: 'Měli bychom zamířit do ložnice?' nebo „Mohu se vás tady dotknout?“
  • Pokud si myslíte, že jim to nejde, zastavte se a zeptejte se: „Je všechno v pořádku? Můžeme přestat, pokud to jde příliš rychle. “

Část 2 ze 3: Dotaz na lajky a nelíbí

 1. 1 Vtipkujte o tom, jak je potěšit, aby prolomili led. Dejte jim vědět, že si chcete zážitek co nejvíce užít. Nemusíte být trapní a přímo se ptát: „Jakými způsoby máte rádi sex?“ Místo toho vyjádřete, že vám na jejich zálibách, nelibostech a hranicích záleží přitažlivým a uvolněným způsobem.
  • I když je užitečné si dopředu promluvit o lajcích a nelibostech, mluvit o zapnutí může být v tuto chvíli opravdu sexy. Řekněte něco jako: „Kde je tedy tvé oblíbené místo k políbení?“ nebo „Pověz mi o něčem, co jsi vždy chtěl vyzkoušet v posteli.“
 2. 2 Dejte jim vědět, že je nebudete soudit. Když se někoho zeptáte, co ho sexuálně baví nebo o čem fantazíruje, staví ho to do zranitelného postavení. Dejte jim vědět, že vám mohou věřit a že se jim nebudete smát ani je nebudete soudit.
  • Svěření něčeho o sobě jim může pomoci cítit se s vámi lépe. Zkuste jim říct, jak se vám líbí dotýkání nebo pozice, která vás baví.
  • Mluvit předem o preferencích může sex zpříjemnit, ale nemusíte to přehánět a navzájem si znepříjemňovat. Vy a osoba, do které jste, nemusíte sdílet své nejhlubší a nejtemnější fantazie, zvláště pokud se navzájem dobře neznáte.
 3. 3 Uveďte, co se vám líbí, ale nechlubte se svým sexuálním zneužíváním. Jedna věc je říct, že se vám líbí, když si olíznete ucho nebo políbíte krk. Nezacházejte však příliš do podrobností o svých zážitcích a nemluvte o minulých milencích, jako by šlo o dobytí.
  • Nikdo nechce slyšet vše o poslední osobě, se kterou se jejich rande vyspalo, a chlubit se sexem je hlavní zabiják nálad.
  • Můžete říct: „Mám rád polibky na krk“, ale neříkej: „Člověče, to mě opravdu vzrušilo, když mě moje poslední přítelkyně políbila na krk a dala mi hickies.“
 4. 4 Zeptejte se, co se jim nelíbí. Nechcete, aby se z hlavního tématu vaší konverzace dělaly odbočky. Zážitek však bude zábavnější a méně nepříjemný, pokud víte, že je místo extra citlivé nebo je poloha pro vašeho partnera nepříjemná.
  • I když je dobré se občas přihlásit a zeptat se: „Jsi v pořádku?“ každých 30 sekund je vypnutí. Dávejte pozor na řeč jejich těla a snažte se zůstat v daném okamžiku, místo aby jste věci přemýšleli.

Část 3 ze 3: Mluvit o bezpečném sexu

 1. 1 Ujistěte se, že váš partner dává souhlas. Souhlas by měl být jasný a nadšený. Pokud se zdají nepohodlní nebo si nejsou jisti sexem, nesnažte se na ně tlačit. Pokud odpověď zní ne, respektujte jejich rozhodnutí a nežádejte o vysvětlení.
  • Možná se chtějí políbit nebo dotknout, ale to neznamená, že chtějí mít sex.
  • Mají také právo změnit názor a zastavit se, pokud se v kterémkoli bodě stanou nepohodlnými.
 2. 2 Pokuste se vychovat sexuální zdraví, než se dostanete do fyzického stavu. Hovořit v tuto chvíli o pohlavně přenosných chorobách může zkazit náladu, ale je to nezbytný rozhovor. Zeptejte se svého partnera, zda byl testován za posledních 6 měsíců, a předem ho informujte o svém sexuálním zdraví.
  • Nejlepší je mluvit o sexuálním zdraví, když vy a váš partner přemýšlíte jasně. Je méně pravděpodobné, že se v žhavém okamžiku budete informovaně rozhodovat.
  • Pokud už blbnete a nemáte konverzaci, nedělejte si starosti s tím, že budete dbát o své zdraví. Pokud jsou sexuálně aktivní a nebyli testováni v poslední době, je nejlepší nechat věci vychladnout, dokud nebudou promítnuty.
 3. 3 Zeptejte se, jaký druh antikoncepce raději používají. Vždy praktikujte bezpečný sex, i když jste vy a váš partner byli vyšetřeni a testováni na STI negativní. Pokud nemáte po ruce ochranu, řekněte: „Tohle je opravdu horké, a i když nerad zastavuji, měli bychom věci zchladit, dokud nebudeme mít kondom.“
  • Mluvit o bezpečném sexu nemusí být překážkou. Zkuste se například zeptat, jaký druh kondomu se cítí nejlépe nebo zda mají rádi ochucené nebo texturované odrůdy.
  • Snažte se být pozitivní, když vychováváte bezpečný sex. Uvědomte si, že používání ochrany přináší výhody pro vás oba, místo abyste ji formulovali tak, že se před nimi musíte chránit.

Mluvení o souhlasu a bezpečném sexu

Diskuse o bezpečném sexu s partnerem Souhlas vs. nedostatek souhlasu

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Vypadat co nejlépe vám pomůže připravit se na úspěch. Když se zeptáte toho, koho máte rádi, na sex, ujistěte se, že jste čistí a upravení.

Populární Problémy

To byla odpověď Coco Gauffové, když se jí minulý týden ptali na časté srovnávání mezi ní a Serenou Williamsovou.

Fernando Belasteguin je legendou ve světě padelů a chce si tento sport zahrát s Rogerem Federerem. Federer a Belasteguin sdílejí stejného sponzora raket - Wilsona.

Jak posílit zuby a dásně. Studie ukazují, že vaše zuby a dásně hrají důležitou roli při udržování celkového zdraví vašeho těla. Https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/adult-health/in-depth/dental/art-20047475 .. .