Jak se oblékat z 90. let

90. léta byla skvělým obdobím pro popovou kulturu a hudbu, což výrazně ovlivnilo tehdejší módní trendy. Pokud chcete vytvořit oblečení inspirované 90. lety, oblékněte si věci jako flanelové košile, pytlovité džíny a bojové boty. Mezi další oblíbené trendy patří větrovky, svršky a kombinézy. Vyberte si vrchní a spodní část 90. let a spárujte svůj outfit s doplňky 90. let, abyste se snadno oblékli z 90. let.

Část 1 ze 3: Výběr topů 90. let

 1. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 1. jpeg

  1 Oblečte si tričko značky skateboardu a vypadejte jako schválené v 90. letech. Grafická trička jsou oblíbenými sponkami 90. let a trendy byla zejména skateboardová trička. Vyberte si tričko značek Blind, Toy Machine, Element a Volcom pro styl vhodný pro brusle.
  • Pokud vás nebaví skateboarding, sáhněte raději po vintage kapele, jako je Nirvana nebo Alice in Chains.
  • Tričko můžete nosit samostatně nebo si například hodit svetr nebo bundu.


 2. Obrázek s názvem Šaty z 90. let, krok 2.jpeg

  2 Noste flanelovou košili, aby se vešla do grungeové scény 90. let. Flanelové košile zahrnovaly velkou část módy v 90. letech, zejména s grungeovou hudbou. Na skateboardovou košili si přehoďte flanel nebo zkuste obyčejnou bílou nebo černou košili.
  • V 90. letech většina lidí nosila flanelové košile s pytlovitým nebo zoufalým denimem.
  • Vyberte si flanel v neutrálních barvách, jako je lesní zelená, hnědá a vínová. Můžete také jít s jasným flanelem, jako je červená, oranžová a žlutá.
 3. Obrázek s názvem Šaty z 90. let, krok 3. jpeg

  3 Pro oblíbenou možnost bez rukávů si můžete vybrat šátek nebo šátek. V 90. letech mnoho žen nosilo šátky jako tílka. Chcete -li to provést, sklopte šátek na polovinu v úhlopříčce a přidržte ji na hrudi. Poté jej pevně přivažte kolem zad. Oblíbenými možnostmi byly navíc svršky.
  • Trubky jsou bez rukávů, které pokrývají pouze oblast poprsí.
  • Pokud nechcete nosit šátek samostatně, podívejte se na paisleyový potištěný tank, který připomíná šátek.
  • Tank si oblékněte například k džínům nebo kalhotám s vysokým pasem nebo třeba k legínám.
 4. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 4. jpeg

  4 Nasaďte si a protiskluzové šaty pro módní vzhled. Skluz jsou tenké, hedvábné šaty, které se obvykle nosí pod šaty nebo košili. Vybírat můžete z barev, jako je černá, bílá, krémová, broskvová, růžová nebo světle modrá. Poté noste skluzavku jako běžné šaty pro příležitostné nebo elegantní příležitosti. Pokud chcete, oblékněte si tričko nebo tílko pod klouzavé šaty.
  • Můžete také najít sametové šaty.
  • Protiskluzové šaty se dodávají v odrůdách po celé délce a ke kolenům.
 5. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 5. jpeg

  5 Spojte svůj outfit s barevnou větrovkou a sledujte módu 90. let. Větrovky byly v 90. letech všechny vzteky! Jsou to větruvzdorné, vícebarevné bundy, které lidé nosili ke všem druhům oblečení. Pod větrovku si oblékněte tričko a rozhodněte se, zda ji necháte otevřenou, nebo zapnete na zip.
  • Podívejte se na jeden se 2 nebo více barvami pro autentický styl 90. let.
 6. Obrázek s názvem Šaty z 90. let, krok 6. jpeg

  6 Noste barevný svetr Coogi, abyste se v zimě zahřáli. Svetry Coogi jsou barevný, tlustý šňůrkový svetr vyrobený australskou společností. Stali se populární od hip hopových ikon v 90. letech, včetně Notorious B.I.G. Coogis jsou vyrobeny z husté tkaniny, takže jsou skvělé jako zimní svetr.
  • Svetry Coogi mohou být dost drahé, takže si dejte pozor na svůj místní obchod se spořitelnou nebo zásilkový obchod.
  • Pro 90s návrat můžete také nosit barevné nebo argyle svetry.
 7. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 7. jpeg

  7 Pro případ, že by vám byla zima, přivažte si kolem pasu mikinu nebo svetr. Nosit mikinu kolem pasu byla v 90. letech oblíbená móda. Abyste si ji oblékli, přehoďte tělo mikiny kolem zad a obě paže si přivažte kolem pasu. Lidé to dělali pro případ, že by se ochladilo, ale často jim svetry zůstávaly na pase.
  • Můžete to také udělat s flanelovou košilí nebo svetrem s vestou.
  • Vyberte si barevnou mikinu, která ladí se zbytkem vzhledu, a spojte tak svůj outfit.
  reklama

Část 2 ze 3: Párování se spodky 90. let

 1. Obrázek s názvem Šaty z 90. let, krok 8. jpeg

  1 Vyberte si pár volných nebo rozevlátých džínů, které spárujete s vrcholy 90. let. Denim byl v 90. letech módní stájí a nejoblíbenější styly měly pytlovité nohy a/nebo rozšířené dno. Skvěle se hodí ke skateboardovým košilím a flanelům. Můžete je také nosit s tílky nebo tílky.
  • V dnešních trendech jsou podobné džínům „boyfriend“.
  • Kyselé džíny byly v 90. letech velmi populární. Můžete získat pár světlých, pytlovitých džínů pro autentický vzhled 90. let.
 2. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 9. jpeg

  2 Jděte s úzkými džínami nebo kalhotami s vysokým pasem. Džíny „máma“ byly v 90. letech velmi populární, známé podle vysokého pasu, který sahal až do oblasti pupku. Vyberte si roztrhané nebo vybělené džíny nebo kalhoty s vysokým pasem, abyste získali skutečnou možnost kalhot 90. let.
  • Noste svůj zoufalý denim třeba s tílky nebo tričkem s kapucí.
  • Spárujte si kalhoty s blejzrem nebo knoflíkem inspirovaným 90. léty.
 3. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 10. jpeg

  3 Oblečte si kombinézu, ale řemeny nechte nezapnuté. Kombinézy byly v 90. letech velmi trendy, ačkoli většina lidí nechala popruhy nezapnuté nebo připoutala pouze 1 stranu. Vypadají skvěle s jednobarevnými nebo grafickými tričky.
  • V dnešních trendech se kombinézy vrátily, takže moderní styly snadno najdete v mnoha obchodních domech.
 4. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 11. jpeg

  4 Rozhodněte se pro kalhotový oblek pro profesionální volbu 90. let. Částečný oblek nebo silový oblek je známý kombinací kalhot a bundy. Vyberte si kalhoty v jednobarevné barvě a spárujte je s bundou nebo kabátem, který odpovídá. Tímto způsobem budete na pracovišti vypadat schváleně.
  • Kalhotové kostýmy byly ve všech barvách duhy. Vyberte si oblek v zářivých barvách, jako je červená, fialová nebo modrá. Nebo jděte s neutrálním oblekem, jako je opálení, khaki nebo hnědá.
 5. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 12. jpeg

  5 Nasaďte si legíny pro ležérní a pohodlný styl. Legíny se v 90. letech staly populární jako sportovní oblečení a příležitostné oblečení. Vypadají skvěle například s pytlovými tričky a tunikami. Vyberte si jasně barevný pár pro autentický vzhled a nezapomeňte na potítka!
  • Vyberte si legíny v jasných barvách, jako je růžová, žlutá a fialová. Mnoho legín z 90. let také představovalo vzory jako cik-caky, puntíky a plameny.
 6. Obrázek s názvem Šaty z 90. let, krok 13. jpeg

  6 Noste cyklistické šortky pro pohodlnou a trendovou volbu. V 90. letech byly mužské sportovní šortky mnohem kratší než současné styly. Aby se zakryli, dole měli na sobě trenýrky. Poté se šortky na kole staly velmi oblíbenými pro muže i ženy. Jsou skvělou volbou pro ležérní vzhled inspirovaný 90. lety.
  • Cyklistické šortky se dodávají v jasných barvách, jako je modrá, růžová a fialová.
  • Ženy při cvičení často nosily trenýrky pod jednodílný nebo trikot.
 7. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 14. jpeg

  7 Zkuste nosit a sarong jako sukně pro jedinečný styl. Sarong je dlouhý kus oblečení omotaný kolem pasu nebo poprsí. Tradičně se nosily v jihovýchodní Asii, ale staly se populární i v 90. letech. Mnoho žen nosilo sarongy kolem pasu, aby působily jako sukně.
  • Chcete -li sarong uvázat kolem pasu, držte každý roh rukama a svažte je uzlem na pupku. Otočte uzel buď na levou, nebo na pravou stranu a rohy načechrejte, aby látka správně ležela.
  • Spárujte svůj sarong s tričkem nebo topem.
  reklama

Část 3 ze 3: Výběr příslušenství 90. let

 1. Obrázek s názvem Šaty z 90. let, krok 15. jpeg

  1 Noste náladový prsten, abyste předvedli základnu 90. let. Náladové prsteny jsou doplňky, které mají termochromní prvek, který mění barvu na základě teploty. Barva prstenu údajně naznačovala náladu nositele. Vyberte náladový prsten ve stylu, který se vám líbí, například velký kruh, motýl nebo tvar delfína.
  • Zatímco ty jsou oblíbené hlavně u dívek, prsteny s náladou jsou unisexovým doplňkem.
  • Náladový prsten byl vynalezen v 70. letech, ale stal se velmi populárním až na počátku 90. let.
 2. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 16. jpeg

  2 Náramek na facku dodá vašemu outfitu barvu a vzor. Náramek na facku se skládá z pružného kusu oceli potaženého látkou, silikonem nebo plastem. Pro nošení lehce plácněte pásek na zápěstí a kov se vám bez námahy stočí kolem ruky. Spárujte je například s tílky a legínami.
  • Slap náramky přicházely v mnoha barvách, vzorech a texturách, jako jsou zvířecí potisk, cik-caky a puntíky.
 3. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 17. jpeg

  3 Pokud máte propíchnuté uši, vložte obručovou náušnici. Malé, stříbrné kruhové náušnice se staly populární díky mnoha televizním hercům, kteří je nosili. V každém uchu můžete nosit například 1 obruč. Pokud máte více piercingů do uší, noste větší pár v prvním otvoru a menší pár ve druhém.
  • Můžete se také rozhodnout pro zlaté nebo černé obruče.
 4. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 18. jpeg

  4 Dostat piercing pokud chcete sledovat trend 90. let. Před 90. lety nebyly piercingy příliš populární. Grungeová scéna pomohla rozšířit pronikavý trend a brzy mnoho teenagerů rozhoupalo propíchnutý nos, obočí, rty a bradavky. Pokud chcete autentický vzhled 90. let, zvažte pořízení piercingu.
  • Mějte na paměti, že piercing je semipermanentní.
 5. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 19. jpeg

  5 Nasaďte si snapback klobouk a získejte oblíbené příslušenství z 90. let. Hip hop 90. let povzbudil mnoho lidí, aby nosili snapback klobouky. Vyberte si čepici s logem vašeho oblíbeného sportovního týmu nebo kapely a nasaďte si ji, až se obléknete. Pro skutečný styl 90. let otočte okraj klobouku tak, aby směřoval k vašim zádům.
  • Snapbacky se vyznačují velkým plochým okrajem. Mají také nastavitelný popruh skládající se ze 2 kusů plastu.
  • Snapback můžete nosit ke svému svetru Coogi a pytlovitým džínům pro hip-hopový vzhled.
 6. Obrázek s názvem Look Like a Rockstar Krok 9

  6 Noste pásek s hroty, abyste svému outfitu dodali punc grunge. Na grungeové scéně 90. let vzbuzovaly vzrušení cvoky a mnoho lidí nosilo opasky s košilemi a flanely. Kromě toho byly sáčkové džíny velmi oblíbené u pytlovin. Vyberte si například opasek se stříbrnými, červenými, modrými nebo růžovými cvočky.
  • Můžete také získat chokery nebo bundy pro vzhled grunge nebo punku.
 7. Obrázek s názvem Šaty z 90. let Krok 21. jpeg

  7 Vyberte si boty značek jako Kangaroos, Timberland nebo Doc Martens. Klokani jsou značka tenisek známá svými jasnými barvami a malou kapsou na zip. Boty Timberland se staly velmi populární na hip hopové scéně. Doc Martens jsou stylem bojových bot, který byl oblíbený u grungeové hudby. Vyberte si svůj oblíbený styl a vylepšete svou obuv vzhledem 90. let!
  • Například noste klokanky k cyklistickým šortkám.
  • Spárujte své Timberlands s pytlovitými džíny a svetrem Coogi.
  • Rozbalte své dokumenty pomocí flanelové košile a pásku s hroty.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsou obchody se šetrností dobrým místem pro nákup takového oblečení? Protože většina obchodů v mém místním obchodním centru nemá oblečení ve stylu 90. let Ano! Úsporné obchody jsou skvělé pro hledání vintage oblečení nebo obyčejného oblečení, které si můžete udělat sami a vypadat jako oblečení 90. let.
 • Otázka Jaké obchody ve Velké Británii byste doporučili pro oblečení 90. let? Sehara Goonasinghe Primark pravděpodobně bude mít nějaké styly 90. let, ale mohli byste se také porozhlédnout po obchodech, jako jsou Sainsbury's, Next, Marks a Spencer atd., Pro formálnější oděvní styly 90. let.
 • Otázka Jaké čelenky nosili lidé v 90. letech? Věci jako potní pásky, spony, čelenky a šátky byly běžné. Najdete je v obchodě se spořivostí nebo online.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Můžete také odbarvit konečky vlasů a Účes 90. let .
 • Mezi další oblíbené motivy 90. let patří smajlíky, symboly jin jang, delfíni, plameny a zvířecí potisk.
 • Kýblové klobouky a brýle byly v 90. letech velmi trendy.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Arizona a ASU se v sobotu večer setkají v teritoriálním poháru 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Abyste zabránili šíření nemocí přenášených klíšťaty, měli byste zabít všechny, které uvidíte správným způsobem, aby je bylo možné identifikovat a neriskovali jste, že z nich něco chytíte. Je to velmi důležité pro klíšťata, která na sobě najdete nebo ...

Podívejte se, jak Serena Williams inspiruje lidi.

Jak zavěsit řetězová světla na dvorek bez stromů. Sedět pod závěsnými světly za pěkného letního večera je něco, co vytváří éterickou atmosféru. Závěsná řetězová světla kromě toho, že jsou krásná, poskytují ...

Roger Federer se nedávno objevil v reklamě, která znamenala slavnostní otevření Lindtova muzea čokolády v Curychu. V reklamě je Federer viděn na prohlídce muzea, v jehož polovině vtipně vtipkuje o svém tenisu.

SMU basketbal ve středu otevírá sezónu 20-21 proti Sam Houston State. Tato hra není v televizi, ale tady je návod, jak ji můžete sledovat online.